Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

zielona kupka ze śluzem

Senior Member Awatar agness1984
    Mieszka w
    łódzkie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-17 zobacz kalendarz
    Data
    05.12.2011

zielona kupka ze śluzem

Witam, moja 8 tygodniowa córka od tygodnia robi zielone kupki ze śluzem.. wybieram się do lekarza ale chciałabym spytac co to może oznaczać?
    nie ma zmian skórnych, gorączki.. ale dość częste kolki..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karolina555
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-05-11 zobacz kalendarz
    moze to oznaczac za duzo magnezu, np jak karmisz sztucznie a do tego na wodzie z butelki np żywiec, tak miał mojej kolezanki synek, ale kupki z pasmami sluzu w kolorze zielonym często oznaczaja biegunki lub kłopoty z brzuszkiem, najlepiej jak to oceni pediatra

Senior Member Awatar dormag22
    O mnie
    Jestem mamą Michalinki i spodziewam się kolejnego szkraba 20.07.2014
    Cytat Zamieszczone przez agness1984 Zobacz posta
    Witam, moja 8 tygodniowa córka od tygodnia robi zielone kupki ze śluzem.. wybieram się do lekarza ale chciałabym spytac co to może oznaczać?
    nie ma zmian skórnych, gorączki.. ale dość częste kolki..
    może to też być objaw alergii pokarmowej, a karmisz piersia, czy jest na sztucznym mleku??
    ale skonsultuj to z lekarzem, u mnie było podobnie i trwa to do tej pory a córcia ma juz prawie 11mc i nikt nie potrafi mi powiedziec od czego to itd

Senior Member Awatar agness1984
    Mieszka w
    łódzkie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-17 zobacz kalendarz
    Data
    05.12.2011
    karmię naturalnie..
    a więc - byłam dziś u lekarza
    może być to alergia na mleko - ale mała nie ma zmian skórnych więc raczej nie - choć nie można wykluczyć..
    pani doktor zalecila probiotyki - bo podobno najświeższe badania wykazały że maluchy które brały antybiotyk (a moja niunia brała bo połknęła wody plodowe) mają osłabione jelita.. więc spróbujemy..
    jak nie zadziała po 3-4 dniach to musze odstawić nabiał

Witam, śluz w kupce nie powienien występować. W przypadku, gdy się pojawia, należy poszukać przyczyny, alergia może być jedną z nich. Dobrze, że planuje Pani wizytę u pediatry.
    SERWIS DLA RODZICÓW tel. 22*853 44 44; serwis@hipp.pl

Senior Member
    sabi2505

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-17 zobacz kalendarz
    w naszym przypadku zielona kupka ze sluzem oznaczała ze za duzo zjadłam czekolady, (metoda prób i błędów), podałam wtedy lacidobaby i przeszło.
    Ale z tego co mówił mi pediatra to może być alergia wiec trzeba obserwować i wybrać sie do lekarza

Senior Member Awatar Kasienka_P_
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamusią Karolinki 23.02.2011 :) i Kamilki 24.09.2013
    Wpisów
    2
    Po antybiotykach mogą być takie reakcje nawet u większych dzieci. Moja córka 9 miesieczna wtedy po antybiotykach dostała okropnej wysypki, na skórze zrobiły sie takie suche miejsca, a w kupce pokazało się bardzo dużo śluzu, czasem myślałam, ze to już tylko śluz, i ze 2 razy z krwią (tzn. z takimi niteczkami krwi). Pediatra zaleciła zmianę probiotyków, bo to mogło być właśnei spowodowane zmianą flory bakterjnej jelit i to pomogło. Oczywiście w tym czasie musiałam cofnąć jej dietę do zera prawie, tylko podtawowe produkty i powoli rozszeżać. Ale w naszym przypadku zmiana probiotyków pomogła i wszystko wróciło do normy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów
Izabela Tyszka
Izabela Tyszka instruktorka fitness

Rowerek stacjonarny

Karolina Solecka-Rzytka
Karolina Solecka-Rzytka psycholog, psychoterapeutka

Jem w stresie

Iwona Słowińska
Iwona Słowińska mgr inż. żywienia człowieka, psychodietetyk

pomoc