Strona 1 z 9
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 86

jaki proszek do prania?

Senior Member Awatar aleked
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-04 zobacz kalendarz

jaki proszek do prania?

Witajcie.

Poradźcie mi tak szczerze: czy faktycznie wielka krzywdę zrobię dziecku jeśli ubranka będą wyprane w 'normalnym' proszku? Konieczne jest stosowanie tych specyfików dla niemowląt/dzieci? Przyznam się, że mam dylemat co do tej kwestii.

Dzięki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Używałam proszku i płynu Jelp do roku - tak mi było wygodniej. Prałam Jasia rzeczy osobno (a sporo ich zbierało ,bo czasami musiałam go przebierać kilka razy dziennie) i kupowałam osobny proszek. Jaś jest wcześniakiem więc dodatkowo byłam wręcz do tego zmuszona ,choć i wtedy przekonana byłam ,że najlepiej nie ryzykować alergią i wysypką. Znam kilkoro dzieci z opowiadań ,których skóra źle zareagowała na proszek. Po roku zaczęłam prać z naszymi ubraniami i z naszym proszkiem - Jaś żadnych uczuleń nie ma.
    Teraz natomiast chce wypróbować orzechy do prania. ;]

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Ja piore od niedawna w normalnym proszku i nie ma problemów

Senior Member Awatar karowrk
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 24-08-2012 i Jestem macochą-Patryś 14-04-2004
    Kubuś jest alergikiem więc muszę prać jego rzeczy w "delikatnym' proszku. Wybrałam LOVELLA. Ale siostra rzeczy syna prała w wizirze sensitiv i wszystko było ok

Senior Member Awatar Veroni
    Mieszka w
    Okolice Katowic
    O mnie
    Mama trójki
    Ja piorę od samego początku w Vizir Sensitive. Tak zaleciła położna, tak zrobiliśmy a tez chciałam kupować Lovelę albo Jelp...
    Agatka 7.03.2011 2780g i 53cm CC 41+4

Daruś 11.01.2014 3080g i 55 cm CC 37+2

Hania 23.04.2017 2850g i 51 cm CC 36+6

Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Veroni, poważnie od samego początku, do pierwszego prania używałaś 'normalnego' proszku? I nic, żadnego uczulenia, zaczerwienienia? Super Też w takim razie wypróbuję

Słyszałam też o płatkach mydlanych, z których robi się roztwór i jest wtedy jakby płyn do prania. Co Wy na to?

Senior Member Awatar Veroni
    Mieszka w
    Okolice Katowic
    O mnie
    Mama trójki
    Kiedyś próbowałam płatków. Strasznie ciężko się rozpuszczają w wodzie żeby powstał ten roztwór. Wszystkie rzeczy małej zaraz po kupieniu wyprałam w tym Vizirze i tak piorę do tej pory. Żadnych zaczerwienień ani uczuleń nie było. Ale zawsze jak włączam pranie to daję opcję dodatkowe płukanie, żeby te resztki lepiej wypłukać...
    I prasowałam tylko na samym początku pieluszki i bieliznę małej, bodziaki, kaftaniki. Tak gdzieś do 3 miesiąca. A teraz tylko ciuszek na jakieś ekstra wyjście.

Aleked - ja też miałam termin porodu na 2 marca a urodziłam 7.
    Agatka 7.03.2011 2780g i 53cm CC 41+4

Daruś 11.01.2014 3080g i 55 cm CC 37+2

Hania 23.04.2017 2850g i 51 cm CC 36+6

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Pati21251
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-02 zobacz kalendarz
    Wpisów
    3
    Ja osobiście też za radą mojej teściowej wyprałam ciuszki dla Maleństwa w zwykłym proszku. Sama widziałam, że chrześniaka mama też od urodzenia prała w zwykłym proszku i nie było problemu.

Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Aleked - ja też miałam termin porodu na 2 marca a urodziłam 7.[/QUOTE]

Mogę ponosić małego dłużej, oby nie urodził się wcześniej, np. 29.02 Dzisiaj miałam ostanie już usg prenatalne i termin się nie zmienił - 02.03.2012

Dzięki za wszystkie rady. Wypiorę w normalnym proszku i podwójnie wypłuczę

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Jeżeli już zamierzasz prać w normalnym to polecam ten proszek w którym prała Veroni. :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów