Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wniosek o macierzyński.

Wniosek o macierzyński.

Witam dziewczyny mam prośbeory potrzebuję wzrór na urlop macierzynski dodatkowy i na urlop wypoczynkowy, który chcę wziąć zaraz po macierzyńskim.Czy to muszą być osobne dwa pisma?A jeszcze coś a potem chcę pójsc na wychowawczy to tez trzeba składać osobne pismo?Prosze o pomoc,pozdrawiam serdecznie.

2. dzieckozakupy.pl
    Banned
    Agateczka

O mnie
    Mamuśka
    .................................................. ........ Kraków, dnia ......................................
    (Imię i nazwisko pracownika )
    ..................................................
    (Komórka Organizacyjna)
    ..................................................
    (nr karty zegarowej)
    ZARZĄD BIOMED S.A
    w/m
    PODANIE
    O UDZIELENIE URLOPU WYPOCZYNKOWEGO, CZASU WOLNEGO

Uprzejmie proszę o udzielenie mi w dniach .................................................. . urlopu X, czasu wolnego od pracy X,

.................................................. .................................................. .................................................. ................................................
    (nazwa urlopu lub innej nieobecności)
    .................................................. .................................................. .................................................. ................................................
    (ewentualne uzasadnienie w przypadku czasu wolnego)

.................................................. ........
    (podpis pracownika)
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Wyrażam zgodę X Nie wyrażam X zgody na udzielenie w/w urlopu (czasu wolnego) z powodu : ................................................

.................................................. ......
    (pieczątka i podpis bezpośredniego przełożonego)

.................................................. .......
    (pieczątka i podpis pracodawcy)
    X niepotrzebne skreślić

Banned
    Agateczka

O mnie
    Mamuśka
    Lub tak:

.................................................. .................... dnia .....................................
    /imię i nazwisko pracownika/

………………………………………… ……
    /miejsce zatrudnienia/

.................................................. ....................
    / stanowisko/

WNIOSEK URLOPOWY

Proszę o udzielenie mi:
    Urlopu wypoczynkowego /bezpłatnego/ /okolicznościowego/ /opieki nad dzieckiem/* w okresie od dnia ............................... do dnia ............................. włącznie tj. .............. dni roboczych, za rok ................. .

.................................................. ....... .................................................. ......
    podpis kierownika podpis pracownika

* niepotrzebne skreślić

Banned
    Agateczka

O mnie
    Mamuśka
    Tu masz dokładny:

Wzór wniosku o dodatkowy urlop macierzyński i/lub o podjęcie pracy w trakcie dodatkowego urlopu macierzyńskiego

…………………………………….. ……………………………………
    (imię i nazwisko) (miejscowość, data)

………………………………………… .
    (stanowisko)

…………………………………………
    (jednostka organizacyjna)
    ……………………………………

……………………………………

……………………………………

W n i o s e k

W związku z wykorzystaniem w okresie od ………………r. do ………………..r. podstawowej części urlopu macierzyńskiego w wymiarze …………… tygodni/20 tygodni1, na podstawie art. 1821 K.p., uprzejmie proszę o udzielenie mi dodatkowego urlopu macierzyńskiego w wymiarze …………………… tygodni(a), który zamierzam wykorzystać w wymiarze ……………../ pełnego wymiaru czasu pracy2.

……………………………………
    (podpis pracownika)

1wybrać/uzupełnić wymiar urlopu macierzyńskiego
    2 wybrać/uzupełnić wymiar czasu pracy

Banned
    Agateczka

O mnie
    Mamuśka

Dziękuję bardzo za odpowiedz i jesli macie jeszcze jakies prosze o wzory wybiore cos napewno i jeszcze raz dziękuję.

Senior Member Awatar Paula:)
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 03.04.2011:)
    Witaj. Na każdy urlop musi być inny wniosek. Niżej podaje linki do stron, z których możesz ściągnąć wzory:

http://www.druki.gofin.pl/wzor,907,4...zynskiego.html - wniosek o dodatkowy urlop macierzyński trzeba złożyć 7 dni przed rozpoczęciem

http://www.druki.gofin.pl/wzor,69,49...o-urlopie.html - wniosek o urlop wypocz. po urlopie macierz. trzeba złożyć na 7 dni przed rozpoczęciem

http://www.druki.gofin.pl/wzor,81,49...owawczego.html - wniosek o wychowawczy trzeba złożyć na 2 tyg przed rozpoczęciem

Aha, jak otworzysz te strony to wyskoczy Ci na ich stronach komunikat o jakimś tam błędzie, za który przepraszają, ale jak dasz akceptuje to i tak Ci się zapisze na kompie. Ja też korzystałam z ich wniosków. Są sprawdzone i poprawne

Pozdrawiam
    03.04.2011 r. godz. 13:12 33/34 tc 1980 g 47 cm 8 pkt Apgar

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziękuje bardzo ,super wzory jutro chcę zaniesc pisemka,pozdrawiam i miło ,że można na was liczyć

Senior Member Awatar Paula:)
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 03.04.2011:)
    Nie ma za co Pozdrawiam
    03.04.2011 r. godz. 13:12 33/34 tc 1980 g 47 cm 8 pkt Apgar

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Tagi dla tego wątku

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów