Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Życzliwość dla mam z dziećmi - tak czy nie?

Senior Member Awatar kuleczka80
    O mnie
    MIŁOSZEK 03.09.2011 :) BASIA 25.03.2013 :)
    Wpisów
    1
    ja i tak zrezygnuje z tej przychodni ale to juz po nowym roku bo w tym jesli sie teraz jeszcze przepisze i znowu okarze sie kiszka to juz będe musiała płacic za wizyty więc na spokojnie poszukam przychodni gdzie jest więcej lekarzy z NFZ niż tylko internista i pediatra tu trafiłam tylko dlatego że musiałąm z małym natychmiast dostac się do lekarza a ta pzrychodnia nie robiłąm i problemów ze wzgledu na to ze nie mam komlpetu dokumetów młodego....

[/url]

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez kuleczka80 Zobacz posta
    ja i tak zrezygnuje z tej przychodni ale to juz po nowym roku bo w tym jesli sie teraz jeszcze przepisze i znowu okarze sie kiszka to juz będe musiała płacic za wizyty więc na spokojnie poszukam przychodni gdzie jest więcej lekarzy z NFZ niż tylko internista i pediatra tu trafiłam tylko dlatego że musiałąm z małym natychmiast dostac się do lekarza a ta pzrychodnia nie robiłąm i problemów ze wzgledu na to ze nie mam komlpetu dokumetów młodego....
    Ja się przeniosłam jakoś na początku tego roku. Otwarto nową przychodzę niedaleko mnie, więc nawet nie muszę wózka brać tylko po spacerku 15 minut i jestem na miejscu - wózkiem 5 min.
    Musze stwierdzić ,że wszystko i tak zależy od podejścia do pacjenta. Ja miałam do wyboru dwóch lekarzy ,ale jedną Panią odrzuciłam na dzień dobry, bo zapamiętałam ją ze szpitala jak trafiłam z Jasiem na zapalenie oskrzeli. Wybrałam Pana-Pediatrę i naprawdę strzał w dziesiątkę.
    Jakiś czas temu rozmawiałam z mamą rocznego chłopca i mówiła mi ,że na zapalenie oskrzeli lekarka przepisała jej sam syrop na kaszel ... To już się w głowie nie mieści.
    Ja zawsze się wykłócałam jeżeli chodzi o antybiotyki. Zamiast leczyć eks-pediatra Jasia bęc po receptę i bęc antybiotyk. Zawsze pytałam czy nie można się obejść bez - no to Pani po głębszym zastanowieniu twierdziła ,,No w sumie nie trzeba". :O

O mnie
    Wpisów
    1
    no widzisz ja też bym chciałą znaleść takiego pediatre dla Miłosza ale jak pytam na forach o lekarza czy przychodnie na tarchominie to jakos bez echa i tak jak ten ślepy musze po omacku błądzic tylko czego zawsze kosztem młodego wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr w szpitalu młody miał suuuuper pediatre ale on nie przyjmuje w żadnej przychodnia ni prywatnie bo pytałam echhhhhhhhhhhh;(

[/url]

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    kuleczka80 - a kontaktu z jakimiś mamami starszych dzieci nie masz ,żeby z nimi się skonsultować? Inne mamy ,które chodzą do danego lekarza na pewno by Ci powiedziały co i jak.

O mnie
    Wpisów
    1
    Cytat Zamieszczone przez Pandora Zobacz posta
    kuleczka80 - a kontaktu z jakimiś mamami starszych dzieci nie masz ,żeby z nimi się skonsultować? Inne mamy ,które chodzą do danego lekarza na pewno by Ci powiedziały co i jak.
    widzisz ja tu praktycznie nikogo nie znam a tych których znam nie posiadaja dzieci lub są z innej dzielnicy (druga strona wisły) na forach nic nie znalazłam

[/url]

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez kuleczka80 Zobacz posta
    widzisz ja tu praktycznie nikogo nie znam a tych których znam nie posiadaja dzieci lub są z innej dzielnicy (druga strona wisły) na forach nic nie znalazłam
    A na znanylekarz.pl ?

Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    Ja na pediatrę dla córki od razu trafiłam bardzo dobrze.
    Julka ma szmery na sercu dzwoniłam do Akademii Medycznej to stwierdzili,że szmery na sercu to nie jest ciężki przypadek i nas nie przyjmą.Paranoja.
    Dostaliśmy się do kardiologa tylko prywatnie bo w całym Gdańsku nie ma miejsc na ten rok.
    Zapłaciłam 150 zł ale wiem że dziecko jest zdrowe.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    Ja byłam na spacerku z Julą stoję na przejściu dla pieszych a tu żadne auto się nie chciało zatrzymać, stałam tak z 5 min chyba

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez kasia.s. Zobacz posta
    Ja byłam na spacerku z Julą stoję na przejściu dla pieszych a tu żadne auto się nie chciało zatrzymać, stałam tak z 5 min chyba
    To jest nic.
    Ja stoję na przejściu dla pieszych z jednej strony auto mi się zatrzymuje ,a z drugiej zwalnia. Ja wchodze na jezdnie ,a tutaj to auto co zwalniało przejeżdża mi centymetr przed wózkiem przy okazji przyspieszając . ;/

O mnie
    Wpisów
    1
    hej
    ale dzisiaj wiej maaaaatko.............pandora sprawdziłaś może rozmiar tego ubranka do chrztu?

[/url]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów