Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Życzliwość dla mam z dziećmi - tak czy nie?

Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz

Życzliwość dla mam z dziećmi - tak czy nie?

Witam Wszystkie mamusie zarówno te z brzuszkiem jak i te które mają swoje pociechy już przy sobie.
    Chciałam poruszyć temat, który wydaje Mi się również ważny a mianowicie chodzi Mi o to jak społeczeństwo traktuje nas młode mamy i nie tylko.
    Może miałyście jakieś zabawne historie,albo mniej przyjemne o których chciałybyście opowiedzieć?.

Mam 4 miesięczną córkę i jak dotąd spotykałam się z różną reakcją ludzi na widok kobiety z wózkiem.
    Najczęściej wśród panów znajdowali się dżentelmeni,któregoś razu miły starszy Pan przytrzymał Mi drzwi w banku, inna Pani z kolei wpuściła mnie przed siebie z córką jak szłyśmy do dentystki
    :

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaha
    Mieszka w
    Cypr
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.01.2011
    A ja miałam bardzo niemiłą sytuację w sklepie. Stałam z dzieckiem na ręku do kasy, miałam tylko 4 rzeczy. A przede mnie chciał się wepchnąć Murzyn z jedną rzeczą. Zaznaczam, że za mną była tylko jedna dziewczyna i miała tylko kilka rzeczy, a nie cały wózek. Nie jestem rasistką, ale tak się zdenerwowałam, że wyzwałam gościa od małp i powiedziałam, że chyba przyjechał z dżungli.

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Mnie wielokrotnie wpuszczono w kolejkę w sklepie. Pewnie dlatego ,że jak ludzie widzieli ,że Jaś ciągnie mnie za jedną rękę ,w drugiej trzymam koszyk i jeszcze próbuje płacić to robiło im się mnie żal. W sumie kiedyś jakiś mężczyzna zaczął Jasia zagadywać i bardzo mi w ten sposób pomógł ,bo miałam czas ,żeby zapłacić ,kiedy Jaś ,,konwersował" z Panem.

Senior Member Awatar kuleczka80
    O mnie
    MIŁOSZEK 03.09.2011 :) BASIA 25.03.2013 :)
    Wpisów
    1
    ja jak byłam w ciąży to wielokrotnie ustępowano mi miejsca w autobusie,kolejce itp ale ja urodziłam Miłosza to czar prysł...........................jak wsiadam do autobusu muszę PROSIĆ kierowcę o opuszczenie autobusu bym mogła wjechać a wtedy pasażerowie gapią się i komentują....................jak chciałam wejść do banku PKO musiałam PROSIĆ o wpuszczenie minie bocznym wejściem bo ich zabezpieczenia uniemożliwiały mi wejście do placówki.............jak byłam z młodym u ortopedy w esculapie (na2pietrze)musiałam PROSIĆ panią z recepcji by zjechał po nas windą bo nie mają zwykłej windy tylko służbową..............jak chciałam nakarmić młodego musiałam PROSIĆ o udostępnienie mi odpowiedniego miejsca to już nie rozchodzi się o wstyd przed publicznym karmieneim ale o spokój przy karmieniu bo to jest ważne dla dziecka ................najbardziej męczy mnie wchodzenie do lokali gdzie są setki drzwi i jedną ręką otwieraj a drugą manewruj wózkiem kuuuuuuurde ufffffffffff męczące jak cholera czasami mam ochotę krzyczeć bo wszędzie musze PROSIĆ o pomoc czuję sie z tym bardzo żle ale czasami nie mam wyjścia bo inaczej dostała bym przepukliny przy wnoszeniu wózka lub musiała bym zostawiać dziecko pod sklepem,bankiem,czy przychodnią ...............a co to kurde piesek jest czy jak dlanie których to takie oczywiste " .....jak nie można wjechać to nic się nie stanie jak chwile poczeka na zewnątrz ..." tak ostatnio usłyszałam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w autobusie też słyszę "..........no nie i jeszcze z wózkiem się pcha.........." w sklepie to samo "...........jak ma dziecko to mysli ze jej wszystko wolno..........." lub "..........było dziecko w domu zostawić .........." AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA czasami to bym zabiła ze złości !!!!!!!!!!!!!!!!!

[/url]

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    kuleczka80 - aż się to niedobrze czyta. Naprawdę. Bo jak matka ma zostawić niemowlaka w domu? Ja robię z Janem zakupy i zagrożeniem żadnym nie jesteśmy. A usłyszałam kiedyś ,,Bezstresowe wychowanie" - lub inne idiotyczne gadki-szmatki starszych pań dla których widok rozrabiającego 2latka jest chyba jedyną rozrywką na ,,stare lata".
    Robię z Janem zakupy i nie oczekuję niczego od innych klientów ,a to ,że czasem ktoś mi drzwi od sklepu otworzy,czy za mną zamknie dowodzi,że nadal są ludzie ,którzy bezinteresownie pomagają. Kiedyś jeden Pan (starszy) zaproponował ,że odniesie za mnie koszyk, nawet pomógł mi zjechać potem wózkiem ze schodów.
    Ale naprawdę wielką pomoc uzyskałam we wakacje ,kiedy zamknięto połowę mostu u mnie w mieści i musiałam iść dołem i wjeżdżać w połowie mostu schodami - bardzo stromymi. Bałam się Jasia we wózku trzymać, więc Jasia za ręke ,a wózek pod pachę - miałam lekki 8 kilogramowy.
    A tu nagle pewna Pani podchodzi i mówi ,,Pomogę" - bierze ode mnie wózek i wnosi go na samą górę!
    Nawet nie wiecie jaka byłam wdzięczna.

O mnie
    Wpisów
    1
    PANDORA ja ostatnio usłyszałam ...".........przecież sama pani tego dziecka nie ma......" o tacy sa nie któży bez czelni wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

[/url]

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez kuleczka80 Zobacz posta
    PANDORA ja ostatnio usłyszałam ...".........przecież sama pani tego dziecka nie ma......" o tacy sa nie któży bez czelni wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    Ja bym odpowiedziała ,,Ale ktoś musi na te zakupy zarobić".

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Wpisów
    1
    Cytat Zamieszczone przez Pandora Zobacz posta
    Ja bym odpowiedziała ,,Ale ktoś musi na te zakupy zarobić".
    ha ha ha no i taka była moja odpowiedż a ta pani że....." ......to niech zarobi na nianikę.........." a ja jej że by się dymała bo to nie jej sprawa i w sklepie jest od obsługi klienta a nie od komentowania .....to ona coś tam juz nawet nie pamietam to jej powiedziałam ......ŻE JAK NAJEŁA SIĘ JAKO PIES TO NIECH SZCZEKA A NIE GRYZIE ..... to ją zamurowało bo koniec końców poprosiłam kierowniak sklepu ...............

[/url]

O mnie
    Wpisów
    1
    a teraz walczę z przychodnia o szczepionkę z sanepidu dla małego i też jest wojna wrrrrrrrrrr i tak wszędzie kurde mam wrażnei że się świat na mnie uwzią

[/url]

Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    HEJ Kiedyś czytałam tekst j3dnej z ciężarnych, która w autobusie od starszego pana usłyszała trzeba sobie było bachora nie robć.To dopiero koleś miał tupet

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów