Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Hemoroidy

Senior Member Awatar Pati21251
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-02 zobacz kalendarz
    Wpisów
    3

Hemoroidy

Dziewczyny, czy wy też cierpicie lub cierpiałyście na te upiorne hemoroidy?? Ja od trzech dni je mam i boję się, że po porodzie będzie jeszcze gorzej, bo podobno podczas porodu się nasilają ;( To jest okropne. Nie mogę się normalnie załatwić, tylko z bólem!! Dostałam czopki i trochę lepiej... Tak się wcześniej nasłuchałam o tych hemoroidach i myślałam, że mnie to ominie, a tu proszę...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Paula:)
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 03.04.2011:)
    Oj wiem coś na ten temat :/ ja jestem prawie 8 miesięcy po porodzie i dopiero kończę leczenie heh upierdliwe to strasznie... :P
    03.04.2011 r. godz. 13:12 33/34 tc 1980 g 47 cm 8 pkt Apgar

Senior Member Awatar justyna1658
    O mnie
    Jestem Mamuśką trójki fantastycznych Chłopców :)
    Witam
    Większość z nas zapewne ma albo miała podobny problem
    U mnie hemoroidy pojawiły się po porodzie i to takie że na tyłku usiąść nie mogłam , tak mnie bolały .
    W aptece kupiłam czopki procto hemolan ale mi nie pomogły w szpitalu przy ściąganiu szwów położna poleciła mi Posterisan maść i dopiero ona mi pomogła i narazie problem nie wraca ! A mój lekarz rodzinny zalecił mi dietę bogatą w błonnik oraz warzywa i owoce .

"Może dla Świata to tylko Dzieci , dla mnie te Dzieci to Cały Świat "

Senior Member Awatar Kisia
    Mieszka w
    Giżycko
    O mnie
    07.01.2011:)
    Tez mnie nie ominęły. 3 dni po porodzie sie pojawiły,masakra jakas z tym byla.Maz raz dwa do apteki polecial. Kupil Procto Hemolan masc ale srednio pomogla,choc nei powiem ze nie. I Hemorol stosowalam czorki. Po 10 mscach potrafia nawrocic ale napewno nie tak jak po porodzie, bo to byl istny koszmar. Tez nie moglam siedziec na pupie.

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Też to miałam, ale na szczęście mnie nie bolały, tylko raczej drażniły, a czasami swędziały. Najważniejsze to nie mieć zaparć i nie "przeć" na siłę, bo to pogarsza sprawę. Podobno na zaparcia pomaga sok jabłkowy. Piłam po porodzie i nie miałam problemów z chodzeniem do kibelka. Też używałam Procto-hemolanu i trochę pomógł, ale tak na dobre to dopiero po porodzie pozbyłam się problemu.

Senior Member Awatar Pati21251
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-02 zobacz kalendarz
    Wpisów
    3
    Znowu zaczęły mi wyłazić... Bolą i nie są przyjemne (jakbym coś między pośladkami miała)...
    Ja stosuję czopki Hemorectal i nawet pomagają...ale ta aplikacja... koszmar!!! Najbardziej mnie martwi co będzie przy porodzie, czy mi nie popękają, bo będzie jeszcze gorzej...

Senior Member Awatar suavemente
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-03-20 zobacz kalendarz
    Wpisów
    32
    Hey, Ja dopiero w niedziele poczułam, że coś jest nie tak... jakiś dyskomfort i parę kropelek krwi na papierze po oddaniu stolca... więc domyśliłam się co to może być i już wczoraj moja gin przepisała mi maść Posterisan H .
    Ja tam wolę nie czekać jak się to rozwinie, i po jednym smarowaniu na noc już czuję ulgę

Przyznam, że myślałam, że mnie to ominie ale cóż... zwolniłam tempo życia, dużo teraz siedze i odpoczywam więc i mnie dopadło.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziewczyny i mamuśki, jak chcecie walczyć z hemoroidami to przede wszystkim idźcie do lekarza.
    Pewnie, można najpierw poczytać o hemoroidach, ale najważniejsze to posłuchać specjalisty i dać sobie pomóc.
    Zdrowie i szczęście są w życiu najważniejsze.

Senior Member Awatar Jamaja
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-08 zobacz kalendarz
    Data
    8.04 2013
    Z własnego doświadczenia mogę jedynie przestrzec przed bagatelizowaniem sprawy. Ja do pewnego momentu temat olewałam, potem gin kilka razy je odprowadził, zamiast zalecanych czopków używałam maść i skończyło się tak, że walczę z nimi do dziś a minęło już prawie 8 msc od porodu;/

Senior Member Awatar kasiuleczka
    Mieszka w
    Stargard Szczeciński
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-14 zobacz kalendarz
    Ja też przestrzegam przez bagatelizowaniem.. Wyszedł mi jeden mały (zewnętrzny) około 2-3 miesięcy temu ale nie bolał więc nie smarowałam go systematycznie chociaż kupiłam maść Proktis - M. Tydzień temu wstaję rano a tu wielka spuchnięta, boląca bania! Nawet chodzić nie mogłam. Kupiłam czopki Posterisan, stosuję je dwa razy dziennie, do tego smaruję maścią, polewam zimną wodą po każdej kąpieli i robię okłady z kory dębu i dopiero wczoraj zauważyłam, że lekko zmalał, zbladł i przestał boleć. Dodam tylko, że przez pierwsze 3 dni nie mogłam nawet siedzieć.. Do porodu zostały mi 3 tygodnie, aż się boję co będzie jak się nie wchłonie...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów