Strona 7 z 9
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 89

Mamy z Torunia :)

Witam wszystkie szczęśliwe mamy do grona których ja niestety obecnie nie należę

Na początku chciałabym ostrzec wszystkie kobiety z Torunia przed dr Ewą Obremską-Zaleską która przyjmuje w przychodni na stawkach
    Gdy dowiedziałam się że jestem w ciąży zapisałam sie do niej na wizyte ostatniego dnia października 2012 r. Gdy zobaczyłam dwie kreseczki na teście ciązowym byłam najszcześliwsz na świecie bo czekalismy na to maleństwo. Na wizycie dr potwierdzila ciaze i kazala przyjsc za 3 tygodnie na wizyte bo jeszcze bylo za wczesnie aby zobaczyc zarodek. Po 3 tygodniach zobaczylam na monitorze moje maleństwo miało dokładnie 14,5 mm. Mówiła że doskonale sie rozwija , rośnie i że musze jej zaufac ze serduszko bije ( nigdy nie właczyła mi bicia serca mojego malenstwa, nigdy go nie uslyszalam) bylam wtedy w 7 tygodniu ciazy i zalecila mi zamiast foliku ktory wczesniej sama bralam planujac ciaze i bedac w niej zalecila mi przyjmowanie Falvitu mama. Wykupilam go i od 7 tygodnia zaczelam przyjmowac. zalecila mi przyjść za niecale dwa tygodnie na badania krwi i do niej na wizyte. wiec poszlam byl to juz 9 tydzien. pobrali mi krew na badania i mialam jeszcze u niej usg i znowu mowila ze dziecko rosnie serduszko bije, ale nie chciala mi dac zdjęcia mojego maleństwa. Powiedziala ze mam przyjs za dwa tygonie i da mi skierowanie tak jak wszystkim przyszlym mamom na badania do matopatu aby dokladnie okreslic parametry dziecka. wiec poszlam do niej przy czym tez mnie badala i mowila ze malenstwo rosnie to byl poiedzialek i dostalam skierowanie do matopatu ale od niej zdjecia usg nie dostalam. w piatek razem z mezem pojechalam do matopatu. Lekarz który mnie tam badał zapytal sie dlaczego pani do mnie przyszla przeciez dziecko nie żyje! Nogi sie podena ugiely i zaczelam plakac ze jak to przeciez 4 dni temu mialam badanie i dr ewa obremska zaleska mowila ze rosnie i rozwija sie. a on ze mu przykro i mam jechac do niej i zapytac sie co zrobic czy czekac az sama poronie czy do szpitala. wiec pojechalismy, dr w koncu zeszla na dol i powiedzialam jej ze dziecko nie ma tentna pokazalam jej usg z matopatu a ona no wlasnie widze ze nie ma. zapytalam sie dlaczego mnie oszukiwala a ona ze po co miala mnie martwic i zaczela na nas krzyczec ze to nie jej wina ze natura tak chciala i ze to byla mala ciaza i jak mi sie nie podoba to mam isc gdzie indziej. zapytalam sie co mam zrobic czekac czy co a ona ze mi nie pomoze i ze sami mamy sobie radzic i w koncu dala mi skierowanie do szpitala w toruniu. Pojechalam tam i polozna mówila ze lepiej poczekac zebym sama poronila i kazala czekac do poniedzialku. Ja jednak pojechalam do Inowrocławia do zaufanego ginekologa mojej mamy ktory powiedzial ze bardzo mu przykro z tego powodu ale malenstwo rzeczywiscie juz nie żyje zrobil mi jeszcze usg aby sie upewnic ( na usg od dr ewy w 7 tyg mialo 14,5mm a z matopatu w 11 tyd 14,8mm) Lekarz stwierdzial tak jak w matopacie ze umarlo w 7 tygodniu i 6 dniu i powiedzial ze nie ma na co czekac i skierowal mnie do szpitala Biziela w Bydgoszczy bo istnialo juz zagrozenie mojedo zycia bo kilka tygodni chodzilam z martwym dziieckiem. dostalam tam tabletki na poronienie i mialam zabieg łyżeczkowania macicy i profesjonalna opiekę w przeciwienstwie do dr ewy obremskiej zaleskiej. zabieg mialam 8 grudnia. Wczoraj bylam u tego nowego lekarza na wizycie z badaniami histopat. po zabiegu i mowi ze wszystko jest juz dobrze ze fizycznie wrocilam do zdrowia, ale ze wyniki wskazuja na to ze doszlo juz do zapalenia ktore naszczescie wyleczyly antybiotyki po zabiegu. Zapytalam mu sie o ten falvit mama ktory dr ewa kazala mi brac. Powiedzial ze w rzadnym wypadku sie tego nie bierze szczegolnie na poczatku ciazy bo witamina A uszkadza płód i moze dojsc do poronienia. nie wiedzialam co zrobic mowie mu ze od 7 tygodnia dr kazala mi brac ten falvit a w 7tyg i 6 dniu moje dziecko juz nie zylo toaz pokiwal glowa . Nie mogę uwierzyż że takie osoby jak dr ewa obremska zaleska wykonują swó zawód . przestrzegam wszystkie kobiety bedace w ciazy lub ja planujace omijajcie ja z daleka. wychodzi na to ze brakiem kompetencji przyczynila sie do poronienia, a serduszko mojego malenstwa przestalo bic.Ta osoba nie ma serca darla sie na mnie i meza jak poszlismy do niej z ta wiadomośćią. Brak kompetencji i ludzkich uczuć.
    Prosze trzymajcie sie od niej z daleka zeby i Was nie skrzywdzila
    Nowy lekarz powiedzial ze szkoda ze nie bylam u niego od początku i pozwolil na starania o maleństwo od marca i powiedzial ze nie pozwoli aby historia sie powtorzyla bo wyniki mialam dobre i pomimo ze malenstwo nie zylo macica byla zdrowa i zamknieta
    dr ewe obremska zaleska omijajcie z daleka ja juz nigdy nie przekrocze progu jej przychodni a ty bardziej gabinetu

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Iwonusia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-22 zobacz kalendarz
    Witam
    Poszukuję wózka spacerowego, czy ktoś zna jakiś fajny niedrogi sklep lub komis w Toruniu?

Junior Member
    Agnieszka Tietz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-03-25 zobacz kalendarz
    Nowy sklep z wózkami i zabawkami (posiadają nowe i używane wózki) jest na ul.Prostej 22 w Toruniu[/B] na Starówce

Senior Member Awatar Asika
    Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-01-30 zobacz kalendarz
    Witajcie Torunianki
    Ja dopiero przyszła mama

Aniołkowa mama, bardzo mi przykro... I też bardzo dziękuję, za ostrzeżenie!! Mieszkam na podgórzu i tam też prowadzę ciążę. Jestem już prawie w 7 miesiącu, a na ostatniej wizycie w mojej przychodni dowiedziałam się, że limit już im się wyczerpał i wizyty będą nieodpłatne, ale wszystkie inne badania, odpłatne. Mało tego od początku ciąży lekarz, który mnie bada, nie robi mi USG, tylko na wizytach daje skierowania do innego lekarza do którego się też czeka :/ No z tym, że dotychczas wizyty miałam, mniej więcej co miesiąc i USG też... A teraz z racji tego, że limit się skończył To ostatnie USG na fundusz miałam jakieś 1,5 miesiąca temu i następnego skierowania nie dostałam :/ A następną wizytę mam dopiero 20 listopada, ahhh szkoda gadać :/ I tak, żeby dowiedzieć się jaka płeć, byłam już prywatnie... Tak więc zastanawiam się czy nie przenieś się do innej przychodzi, choć to już końcówka... Koleżanka bardzo mi radziła, abym przeniosła się właśnie do P. Zaleskiej, ale jednak podziękuję!! Pozostanę jednak przy moim lekarzu, a dodatkowo pochodzę prywatnie. Dodam jeszcze, że mój lekarz, nie jest zły, bo słyszałam dużo dobrych opinii i pracuje też w Szpitalu, z tym, że nieogarniają już :/

A no, mam jeszcze pytanie do mamusiek
    Co mam zabrać, ze sobą do szpitala?! bo kompletnie nie mam pojęcia co wymagają u nas...

Junior Member Awatar asis88
    Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny,
    Czy są aktualnie jakieś mamy z Torunia na rok 2014? Ja jestem z terminem na maj

Senior Member Awatar poprostumadzia
    Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asis88 Zobacz posta
    Hej dziewczyny,
    Czy są aktualnie jakieś mamy z Torunia na rok 2014? Ja jestem z terminem na maj
    Asiu, ja jestem Torunia. Mam termin na połowę kwietnia

Junior Member
    kada

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-08-18 zobacz kalendarz
    Hej Mamuśki! Ja mam termin na sierpień 2014r. Piszę, bo mam pytanie... Słyszałam, że istnieje coś takiego, jak 'wynajęcie' prywatnej położnej, która będzie przy mnie w czasie porodu oraz pomoże w opiece nad dzieciątkiem w pierwszych dniach po porodzie. Macie może namiar na takową dobrą duszę? Orientujecie się, jak taka opieka wygląda 'od zaplecza' i ile kosztuje? Pozdrawiam!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Flower

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-12-04 zobacz kalendarz
    Data
    04.12.2014
    Cześć Dziewczyny,
    Zarejestrowałam się tutaj, ponieważ mieszkam w Toruniu od 1,5miesiąca i jestem w 13 tygodniu ciąży. Zupełnie nikogo tu nie znam, nie pracuje, przez co dni, kiedy mój chłopak idzie do pracy na 12h są nie do zniesienia. Może któraś z Was jest w podobnej sytuacji?
    pozdrawiam

Cześć Flower

Urodziłam w grudniu chłopczyka, ale mój mąż podobnie jak Twój pracuje 11 godzin dziennie. Wpadam już w rutynę i chętnie bym porozmawiała lub spotkała się z ludźmi :-) Jeśli masz ochotę porozmawiać to jestem chętna. A może ktoś jeszcze chciałby dołączyć ? Pozdrawiam

Junior Member
    kas1012

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-01 zobacz kalendarz
    HEJ, ja urodziłam córke 1 maja, też nie mam z kim chodzić na spacery niestety. A samemu jest nudno.

Tam koleżanka pytała o prywatną położną, ja taką miałam, jeśli to jeszcze przeczytasz to możesz do mnie napisać PW.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów