Strona 500 z 500
Pokaż wyniki od 4,991 do 5,000 z 5000

Przyszłe i obecne mamusie z Radomia :)

jest tu może jakas mamusia która ostatnio rodziła na Jozefowie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    kasiaa12

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-12-09 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. Ale tu cisza nic się nie dzieje.

Mam pytanie do mam synkow.
    czy syn którejś z Was miał stulejke? Mój synek ma 2 lata i ostatnio mu się zrobila

Senior Member
    kasiaa12

O mnie
    Mamusie popierające zasiłek rodzinny i 500+. Czy wy dostalyscie za luty przelew?? W decyzji miałam napisane do końca miesiąca a nie mam jeszcze. Poprzednie miałam na czas...

Junior Member
    kaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-02 zobacz kalendarz
    Wszystkim przyszłym mamusiom bardzo polecam poród na Józefowie. Rodziłam tam na początku marca i jestem bardzo zadowolona z opieki położnych, zarówno na trakcie porodowym jak i podczas pobytu na oddziale położniczym. Znajomi, którzy mieli jakieś doświadczenia związane z tym szpitalem z poprzednich lat, odradzali poród w tym miejscu, ale mimo wszystko ostatnie miesiące przyniosły tez dużo pozytywnych opinii na temat opieki okołoporodowej. W tak ważnym momencie jakim jest przyjście na świat dziecka najważniejsze było dla mnie poczucie bezpieczeństwa, możliwość porodu rodzinnego, poszanowanie mojej osoby i dziecka, a także szczegółowe zapoznanie się położnych z moją wizją porodu (pierwszy poród) wyrażonej w planie porodu. W tym szpitalu te oczekiwania zostały spełnione. Wiadomo, że stan łazienek/toalet pozostawia wiele do życzenia, ale nie wybiera się szpitala do porodu, żeby siedzieć błogo na sedesie... Komfort psychiczny jest najważniejszy.
    Polecam Wam dziewczyny także szkołę rodzenia w szpitalu na Józefowie, gdzie na zajęcia można sobie chodzić wybiórczo i nie trzeba płacić z góry za cały pakiet nauk (jak to jest w drugim szpitalu). Dzięki takim spotkaniom nabiera się pewności siebie, na pewno warto chodzić tam ze swoją drugą połową, tym bardziej jeśli jesteście zdecydowani na poród rodzinny.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kaa Zobacz posta
    Wszystkim przyszłym mamusiom bardzo polecam poród na Józefowie. Rodziłam tam na początku marca i jestem bardzo zadowolona z opieki położnych, zarówno na trakcie porodowym jak i podczas pobytu na oddziale położniczym. Znajomi, którzy mieli jakieś doświadczenia związane z tym szpitalem z poprzednich lat, odradzali poród w tym miejscu, ale mimo wszystko ostatnie miesiące przyniosły tez dużo pozytywnych opinii na temat opieki okołoporodowej. W tak ważnym momencie jakim jest przyjście na świat dziecka najważniejsze było dla mnie poczucie bezpieczeństwa, możliwość porodu rodzinnego, poszanowanie mojej osoby i dziecka, a także szczegółowe zapoznanie się położnych z moją wizją porodu (pierwszy poród) wyrażonej w planie porodu. W tym szpitalu te oczekiwania zostały spełnione. Wiadomo, że stan łazienek/toalet pozostawia wiele do życzenia, ale nie wybiera się szpitala do porodu, żeby siedzieć błogo na sedesie... Komfort psychiczny jest najważniejszy.
    Polecam Wam dziewczyny także szkołę rodzenia w szpitalu na Józefowie, gdzie na zajęcia można sobie chodzić wybiórczo i nie trzeba płacić z góry za cały pakiet nauk (jak to jest w drugim szpitalu). Dzięki takim spotkaniom nabiera się pewności siebie, na pewno warto chodzić tam ze swoją drugą połową, tym bardziej jeśli jesteście zdecydowani na poród rodzinny.
    Chodzą same kobiety do szkoły rodzenia? Chciałabym chodzić na takie zajęcia ale nie mam możliwości chodzenia z partnerem. Albo z kolezanka mogłabym chodzic?

Witam kassia12 oni roznie przelewaja ja mialam na koncie 27lutego razem z rodzinnym a nieraz rodzinne mam 26 a dwa dni pozniej 500+

Witam pisze z nadzieją ze moze trafie na mamusie ktora miała albo ma taki sam problem jak ja.Otóż jestem mamą 3 miesiecznej Julci.Do tej pory bylo wszystko ok po pierwszym szczepieniu książkowo przybrala na wadze kolek nie miala no poprostu mozna by rzec aniolek...ale tydzien temu nic nie zapowiadalo ze moja do tej pory spokojna Julcia dostanie ataku płaczu.Rany przez 30min nie dalo rady jej uspokoic....z tego placzu sama juz usnela.Rano miala stan podgoraczkowy wiec czym predzej udalam sie do lekarza myslalam ze moze jakas infekcja sie rozwija i stąd jej płacz ale po dokladnym zbadaniu pani pedjatra stwierdzila ze dziecko zdrowe nawet obejrzala dziaselka....ale zaniepokoilo ja ze Jula nie byla bytnio zainteresowana zabawką wiec dostalysmy skierowanie do neurologa i rehabilitacje bo jest podejrzenie asymetri ulozeniowej.Tylko za 4 dni znowu akcja z placzem i znowu 30 min...az sie boje kolejnych dni.W ciagu dnia wszystko jest ok usmiecha sie gaworzy bawi sie grzechotkami....moj brat ktory ma syna 9 dni starszego mowi ze moze byc to skok rozwojowy....do tej pory miala dwa razy takie histerię i sa to godz 22-23 kiedy klade ja do snu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    bardzo dobrze ze piszesz o szpitalu na Józefowie bo jakiś dziwny stereotyp się utarl o opiece poporodowej i na trakcie. Ja rodziła tam dwa lata temu i byłam bardzo zadowolona i teraz też zamierzam rodzić a tym szpitalu A nie innym. Pozdrawiam serdecznie

Senior Member
    kasiaa12

O mnie
    [QUOTE=Zuza30;3045391]Witam kassia12 oni roznie przelewaja ja mialam na koncie 27lutego razem z rodzinnym a nieraz rodzinne mam 26 a dwa dni pozniej 500+[/QUOTE

u mnie wypłata była wstrzymana. byłam sie zapytac czy mi robili przelew bo do tej pory (8 marca) nie mam. odsyłali mnie z pokoju do pokoju i w końcu sie okazało ze mi wstrzymali bo nie dostarczyłam im głupiego świstka( zaswiadczenia o zarobkach za styczeń). nie wysylali mi niczego wiec skąd mogłam wiedzieć.. ale mi cisnienie podnieśli.... zaniosłam im. teraz czekam czy mi wyrównaja...

Junior Member
    kaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-02 zobacz kalendarz
    Do szkoły rodzenia na Jóżefowie chodzić można samej albo z partnerem, opłata jest taka sama (około 18 zł od osoby albo pary). Myślę, że jak pójdziesz z koleżanką i powiesz że to Twoja osoba towarzysząca przy porodzie to będziecie potraktowane jako taka para.

Newsletter Mjakmama24.pl