Strona 4 z 9
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 85

Uporczywy śluz

Senior Member Awatar gusinka
    Mieszka w
    śląskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-22 zobacz kalendarz
    i ja też się dołącze.... też mam ten problem co prawda przez dzień da się wytrzymać narazie ,najgorzej jak już pisąłyście jest rano poprostu "po nogach" czasem leci mam wrażenie ale nie stosuję na tonic konkretnego lekarz też twierdzi że jest ok więc...trzeba przetrzymać jakoś mimo że nie jest to super przyjemne...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Paulinusia
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Urodziłam 8 lipca 2011 r.
    Ja mam ten problem praktycznie od początku ciąży, jednak na szczęście nie z takim rozmachem, nic po nogach nie leci..... Jeszcze do miesiąca wstecz myślałam, że to dzięki luteinie, brałam dopochwowo kilka razy dziennie. Ale leki odstawiłam (HURRA!!! ), no a problem nie tyle pozostał, co nawet się zaostrzył, bo wkładki mam częściej do wymiany. U mnie jednak kolor nie zawsze jest ok, często jest żółtawy bądź nawet coś podchodzący pod brąz..... Nie jest tez bezzapachowy mimo, ze często się podmywam, wiec dbanie o higienę zapewnione. Idę we czwartek do lekarz to zapytam co z tym, aczkolwiek mówiłam mu kilkukrotnie, na co on, ze to normalne, bo hormony..... itd.

Senior Member Awatar asiek80
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2011
    Problem śluzu występuje u mnie od 2 trymestru, czasem jest mniej czasem bardziej obfity. Szczególnie doskwiera kiedy jestem na spacerze, jestem w ruchu, lub po nocy. Ginekolog profilaktycznie przepisuje mi różne globulki (ostatnio brałam Gyno-Pevaryl). Podobnie jak dziewczyny wcześniej pisały, dopóki nie ma swędzenia, pieczenia i przykrego zapachu nie dzieje się nic złego. Jednak zapobiegawczo można samemu poprosić lekarza o jakiś specyfik, który zminimalizuje upławy. Takie działania na pewno nie zaszkodzą, a powiem, że mnie to przynosi ulgę. No i oczywiście podstawa to higiena. Wkładki wymieniałam jak tylko zachodziła taka potrzeba, czasem co godzinę i delikatne płyny do higieny intymnej, a coby nie podrażnić wrażliwych okolic.

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Ja uzywam wkładki

Senior Member Awatar maryla26
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Karolek urodził się 09.08.2011,o 1.20:)
    U mnie też problem istnieje... Nie jest jakoś bardzo uporczywy, ale mało komfortowy... Wszędzie muszę zabierać ze sobą wkładki, bo leci ze mnie... Czasem też pojawia mi się śluz o konsystencji galaretowatej. Dopóki szyjka była odpowiedniej długości to nie stanowiło najmniejszego problemu, ale odkąd zaczęła się skracać, to już nie jest tak fajnie i muszę się oszczędzać i obserwować.....

Senior Member Awatar Kari
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    30.07.11 :)
    heh, to tak jakby sie miało okres przez cała ciąże, ale zamiast krwi jest biały sluz. już sie cieszyłam, ze chociaz tego okresu nie bede miała, a tu takie coś w ramach rekompensaty hehe

Największe szczęście dla ojca i matki,
    Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
    To ich krew-życie,to ich własne dziecię,
    Co im nad wszystko droższe jest na świecie

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Kari coś za coś.. Ja już wolę to niż okres, bo okres cholernie bolał......

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Ale w czasie połogu bedzie duzo krwi

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Ale nie będzie boleć, poza tym nikt nie powiedział,że będzie dużo, wszystko zależy od organizmu.....

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    maryla, boleć może jeszcze bardziej jak Ci się macica będzie zwijać do swojej pierwotnej wielkości Zwłaszcza jak będziesz karmić piersią i oksytocyna będzie się wydzielać. Ale wtedy szybciej się obkurcza kiedy sama karmisz i ból będzie intensywniejszy ale za to krócej

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów
Karolina Solecka-Rzytka
Karolina Solecka-Rzytka psycholog, psychoterapeutka

Jem w stresie

Iwona Słowińska
Iwona Słowińska mgr inż. żywienia człowieka, psychodietetyk

Cukrzyca w ciąży

Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Krzywa główka u 4 miesięcznego dziecka