Strona 1 z 9
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 85

Uporczywy śluz

Member Awatar kfiatuszek
    Mieszka w
    ...
    O mnie
    marzec 2011

Uporczywy śluz

Dziewczyny mam do Was pytanie, czy Wy też miałyście tak dużo śluzu (przeważnie mlecznego) koncem 2 i poczatkiem 3 semestru?
    ja zwłaszcza jak dłużej pochodze, np. na spacerze czy na zakupach to czuje wręcz że mam mokro w majtkach....
    nosze wkładki ale to nie pomaga, chyba bede musiala przestawic sie na podpaski, tylko powiedzcie mi czy to jest normalne??

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar malgosia
    Mieszka w
    . . . .
    O mnie
    Jestem Mamą dwóch Księżniczek :)
    u mnie nie jest tak źle, ale dla komfortu noszę podpaski ale dużo śluzu nie ma..

Senior Member Awatar ola0203
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia:)
    Data
    19.04.11 r. godz. 9:55
    Ja też borykam się z tym problemem, ale u mnie dopiero 23 tc. Noszę wkładki, ale dyskomfort czuję. I u mnie nie jest uzależnione od ruchu, czy leniuchowania. Mówiłam lekarzowi, ale on stwierdził, że nie ma w tym nic dziwnego. Chyba, że coś byłoby nie tak z kolorem, czy zapachem, to wtedy należy z tym iść do lekarza, jak przy norlanych upławach.

Junior Member Awatar sylwunia1849
    Mieszka w
    Tłuszcz
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-04-09 zobacz kalendarz
    Hej! Ja też się borykam z tym problem, jestem już w 28 tc ciąży. I bywa tak , że jak wstaję z rana.. nie zdążę nawet dojść do toalety, bo już mi śluz cieknie po nogach..
    Podmywam się 4 razy dziennie.. zmieniam majteczki z 3 razy dziennie.. Bo również mam wrażenie , ze jestem " mokra " ale co najśmieszniejsze... Gdy dochodzi do zbliżenia z moim mężem.. Jestem sucha.. i za nic w świecie nie potrafię się podniecić. Chyba należę do tej grupy kobiet.. co przechodzi ochota na seks w ciąży..
    Cóż jeszcze 3 miesiące do rozwiązania .. jesteśmy silni - WYTRZYMAMY !
    A co do tego sluzu jeszcze, rozmowiałam o tym z lekarzem.. Jest to normalną rzeczą Więc nie ma co się bąć. Jedynie powinno nas nie pokoić swędzenie, pieczenie.. zmiana konsystencji,koloru, zapachu..

Junior Member
    Aleksandra87

Mieszka w
    Częstochowa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-03-23 zobacz kalendarz
    hi no ja mam od poczatku 2 trymestru tak mokro miałam troche upławów i dostaam nystatyne na 2 tygodnie ale teraz znowu sie zaczyna higiena podstawa .

Senior Member Awatar dormag22
    O mnie
    Jestem mamą Michalinki i spodziewam się kolejnego szkraba 20.07.2014
    to chyba norma u kobiet w ciąży ale problem jakby nie było dość uporczywy zwłaszcza jak sie wyjdzie z domu. Tylko należy też pamiętać żeby nie przesadzić z higieną bo częstem mycie wypłukuje florę bakteryjna i potem dopiero mamy kłopot z upławami i innymi dolegliwościami. Znajoma ze szkoły rodzenia powiedziała ze można sie podmywać ale najlepiej jest samą wodą zamiast mydłem lub rożnego rodzaju środkami do higieny intymnej.

Senior Member Awatar klara
    Mieszka w
    bielsko-biała
    O mnie
    13.01.20011r
    Ja też miałam z tym problem chociaż chyba mniejszy.Nic 9miesięcy noszenia wkładek higienicznych i częstszego mycia hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar ola0203
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia:)
    Data
    19.04.11 r. godz. 9:55
    Cytat Zamieszczone przez sylwunia1849 Zobacz posta
    Hej! Ja też się borykam z tym problem, jestem już w 28 tc ciąży. I bywa tak , że jak wstaję z rana.. nie zdążę nawet dojść do toalety, bo już mi śluz cieknie po nogach..
    Podmywam się 4 razy dziennie.. zmieniam majteczki z 3 razy dziennie.. Bo również mam wrażenie , ze jestem " mokra " ale co najśmieszniejsze... Gdy dochodzi do zbliżenia z moim mężem.. Jestem sucha.. i za nic w świecie nie potrafię się podniecić. Chyba należę do tej grupy kobiet.. co przechodzi ochota na seks w ciąży..
    Cóż jeszcze 3 miesiące do rozwiązania .. jesteśmy silni - WYTRZYMAMY !
    A co do tego sluzu jeszcze, rozmowiałam o tym z lekarzem.. Jest to normalną rzeczą Więc nie ma co się bąć. Jedynie powinno nas nie pokoić swędzenie, pieczenie.. zmiana konsystencji,koloru, zapachu..
    Dziś jest masakra. Już trzy pary majtek miałam na sobie. Najlepsze jest to, że nie mogę nosić teraz wkładek, bo jeszcze bardziej mi "cieknie. Nic nie piecze i nie swędzi na szczęście

Senior Member Awatar milunia28
    Mieszka w
    opolskie
    O mnie
    Lena Anna 11.03.2011
    Ale dzięki temu dziewczyny,nie musimy stosować żeli nawilżających

Junior Member Awatar kasiulaa155
    Mieszka w
    Kołobrzeg
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-04-02 zobacz kalendarz
    Ja też mam ten sam problem, jestem w 28 tc. i tak samo nasila się to u mnie przy jakimkolwiek wysiłku fizycznym, nawet najmniejszym. To moja druga ciąża i w pierwszej było dokładnie tak samo . Lekarz uważa, że to zupełnie normalne.
    Mamusia Juleńki (2005), w oczekiwaniu na drugie maleństwo

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów
Karolina Solecka-Rzytka
Karolina Solecka-Rzytka psycholog, psychoterapeutka

pomocy

Iwona Słowińska
Iwona Słowińska mgr inż. żywienia człowieka, psychodietetyk

Cukrzyca w ciąży

Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Przekrzywianie głowy u dziecka 3 latek