Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Pierwsze buciki

Senior Member Awatar justi
    O mnie
    9.12.2010

Pierwsze buciki

Zastanawiam się nad zakupem nowych bucików, ponieważ moja córeczka zaczyna chodzić. Jakie kupiłyście pierwsze buciki do nauki chodzenia? Rozważam zakup butków: ZDROWOTNE TRZEWIKI WIĄZANE DR FABIO. Czy ktoś je może kupił dla swojego dziecka? Może ktoś mógłby podzielić się opinią co tego obuwia?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar klara
    Mieszka w
    bielsko-biała
    O mnie
    13.01.20011r
    Ja kupilam ostatnio buciki malemu.Takie male kochane trampeczki na rzdpy z gumowa podeszwa.
    MAMY TYLKO SIEBIE FABIO:-*

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Cytat Zamieszczone przez justi Zobacz posta
    Zastanawiam się nad zakupem nowych bucików, ponieważ moja córeczka zaczyna chodzić. Jakie kupiłyście pierwsze buciki do nauki chodzenia? Rozważam zakup butków: ZDROWOTNE TRZEWIKI WIĄZANE DR FABIO. Czy ktoś je może kupił dla swojego dziecka? Może ktoś mógłby podzielić się opinią co tego obuwia?
    Nie wiem, czy te buty takie "zdrowotne". Zdrowotne bardziej kojarzy mi się z jakimiś "ortopedycznymi", kiedy wykryta jest już jakaś wada w stópce. Nie słyszałam wcześniej o tych dr Fabio, ale nie bardzo mi się podobają i cena raczej nie przemawia za tym, żeby były dobrej jakości... Niby nie ma na to reguły, ale też jestem na etapie szukania butów "do chodzenia" i przymierzałam już takie za ok. 40zł, a i takie za 150 zł i różnica była kolosalna - na korzyść tych droższych niestety...

O mnie
    9.12.2010
    Cytat Zamieszczone przez koniczynka13 Zobacz posta
    Nie wiem, czy te buty takie "zdrowotne". Zdrowotne bardziej kojarzy mi się z jakimiś "ortopedycznymi", kiedy wykryta jest już jakaś wada w stópce. Nie słyszałam wcześniej o tych dr Fabio, ale nie bardzo mi się podobają i cena raczej nie przemawia za tym, żeby były dobrej jakości... Niby nie ma na to reguły, ale też jestem na etapie szukania butów "do chodzenia" i przymierzałam już takie za ok. 40zł, a i takie za 150 zł i różnica była kolosalna - na korzyść tych droższych niestety...
    A możesz dokładnie napisać, jakie butki oglądałaś? A Twój synek już sam chodzi? Czy dopiero się uczy chodzić?

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    My zainwestowaliśmy w Bartki - pierwsze kozaki. Wprawdzie były drogie (170 zł) - ale spełniały wszystkie zdrowotne funkcje. Na wiosnę kupiliśmy trzewiki firmy Bartek ,a na lato sandały. Jestem z tej firmy zadowolona.
    Natomiast w tym roku (Jaś już sprawnie chodzi) zastanawiam się nad zmianą na coś tańszego.
    Niestety nie znam firmy ,którą wspomniałaś.
    Najważniejsze by buciki był dopasowany do stópki. A to zaważyło u nas na cenie kozaków. Jaś ma bardzo wąską stópkę i nie mogliśmy mu dobrać tańszych odpowiedników.

Dodam ,że takimi znanymi markami butów dla dzieci ,które przykładają wagę do prawidłowości stopy jest :
    Ecco, Bartek i Geox.

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    No ja z droższych to właśnie Bartki mierzyłam i były super. A takie tańsze to oglądałam np. w CCC (firmy nie pamiętam, ale za około 40 zł) oraz w Coccodrillo (tańsze, bo przecenione chyba z 89 na 37 zł).
    Szymon jeszcze nie chodzi, ale już te miękkie butki zrobiły mu się małe, a większych rozmiarów z tych miękkich już nie ma... Póki co wynalazłam mu jeszcze jakieś trampeczki, ale myślę, że kwestia dwóch tygodni i będzie trzeba kupić jakieś porządne. Moja koleżanka chwali sobie jeszcze Primigi. Ecco i Geox też są extra, ale to jeszcze wyższa półka cenowa.
    Jeszcze mierzyłam marki Elefanten (w Deichmannie). Też fajne, tzn. miękka przewiewna wkładka, usztywniany zapiętek, szerokie w paluszkach, tylko z wyglądu za szczególnie mi się nie podobały, ale to już kwestia gustu. A słyszałyście o butach "Gucio"?

Senior Member Awatar asiawaw
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-18 zobacz kalendarz
    Justi ucałuj od nas Olimpię za to chodzenie!!! Brawo!!! My dopiero wstajemy i zaczynamy kumać że nogi w pionie też się ruszają ja się skłaniam przy Elefanten - deichamnn. Na butach zęby zjadłam. Z nimi przepracowałam 6 lat. . Moim zdaniem są dobrze i wygodnie zrobione. Powodzenia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez koniczynka13 Zobacz posta
    No ja z droższych to właśnie Bartki mierzyłam i były super. A takie tańsze to oglądałam np. w CCC (firmy nie pamiętam, ale za około 40 zł) oraz w Coccodrillo (tańsze, bo przecenione chyba z 89 na 37 zł).
    Szymon jeszcze nie chodzi, ale już te miękkie butki zrobiły mu się małe, a większych rozmiarów z tych miękkich już nie ma... Póki co wynalazłam mu jeszcze jakieś trampeczki, ale myślę, że kwestia dwóch tygodni i będzie trzeba kupić jakieś porządne. Moja koleżanka chwali sobie jeszcze Primigi. Ecco i Geox też są extra, ale to jeszcze wyższa półka cenowa.
    Jeszcze mierzyłam marki Elefanten (w Deichmannie). Też fajne, tzn. miękka przewiewna wkładka, usztywniany zapiętek, szerokie w paluszkach, tylko z wyglądu za szczególnie mi się nie podobały, ale to już kwestia gustu. A słyszałyście o butach "Gucio"?
    Buty Gucio są ponoć jednymi z lepszych ,ale rzadko ,który sklep nimi operuje i trzeba je zamawiać z internetu. A ja jakoś nie wyobrażam sobie zamawiać butów dopasowanych z internetu. Osobiście mimo bardzo zadowalającej opinii wizualnie bardzo mi się nie podobają.
    Co do Geox i Ecco - to cenowo wychodzą mniej więcej tak samo jak Bartki. Szkoda ,że ceny są takie a nie inne - bo kupić dziecku na 4 miesiące buty za prawie 200 zł to jakieś szaleństwo ,w którym sami braliśmy udział ... -.-
    Słyszalam właśnie ,że te Elefanten są bardzo dobre. Dużo osób sobie je chwali.

O mnie
    9.12.2010
    asiawaw - u nas to dopiero pierwsze próby, ale już zaczęłam zastanawiać się nad butkami. Na razie chyba jednak zostaniemy przy skarpetach z absem i skarpetach ze skórką od spodu. No chyba, że coś lub ktoś przekona mnie do jakiś butków - póki co na naszym etapie chyba jeszcze nie będziemy kupować, poczekamy jeszcze trochę i wtedy może jednak z Bartka? Z tych co oglądałam najfajniejsze. Te z internetu, nie wiem, jak ocenić? Nie znam opinii innych mam, no przynajmniej nie co do wszystkich butków.

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez justi Zobacz posta
    asiawaw - u nas to dopiero pierwsze próby, ale już zaczęłam zastanawiać się nad butkami. Na razie chyba jednak zostaniemy przy skarpetach z absem i skarpetach ze skórką od spodu. No chyba, że coś lub ktoś przekona mnie do jakiś butków - póki co na naszym etapie chyba jeszcze nie będziemy kupować, poczekamy jeszcze trochę i wtedy może jednak z Bartka? Z tych co oglądałam najfajniejsze. Te z internetu, nie wiem, jak ocenić? Nie znam opinii innych mam, no przynajmniej nie co do wszystkich butków.
    Jak mała jeszcze nie chodzi to te skarpetki są najlepsze! I prawda jest taka ,że dziecku nóżka powinna odpoczywać ,a nie ciągle chodzić w butach - zwłaszcza ,że Bartki to bardzo sztywne buty i Jaś na początku nie potrafił w kozakach chodzić.
    Jaś przez całą późne wiosnę, lato i teraz ten kawałek jesieni chodzi po domu na bosaka - w skarpetkach.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów
Izabela Tyszka
Izabela Tyszka instruktorka fitness

Rowerek stacjonarny

Karolina Solecka-Rzytka
Karolina Solecka-Rzytka psycholog, psychoterapeutka

Hormony?Czy juz depresja

Iwona Słowińska
Iwona Słowińska mgr inż. żywienia człowieka, psychodietetyk

ciąża a karmienie