Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Ból w lewej pachwinie

Member
    agawaw

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-02-14 zobacz kalendarz

Ból w lewej pachwinie

Witajcie dziewczyny!
    od 2 dni niepokoi mnie pewien problem, otóż mam dziwny ból w lewej pachwinie , taki że wydaje mi że aż mnie piecze. W nocy natomiast mam trudności z przekręcaniem się na ten bok.Czy macie coś podobnego, zaznaczam ze jestem obecnie w 30 tyg. ciąży?
    Aga

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ola0203
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia:)
    Data
    19.04.11 r. godz. 9:55
    Ja mam podobnie, boli mnie prawa pachwina. Nie mogę spać na lewym boku, bo ból się nasila. Także ja muszę spać właśnie na prawym boku, czyli tym bolącym. Troszkę się niepokoję, jestem w 21 tc, ale jutro idę do lekarza, więc zobaczymy co powie.

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Aga, mowilas lekarzowi? Ja miałam coś podobnego, lekarz stwierdził wtedy, że mam powiększony węzeł chłonny, ale podczas cesarskiego cięcia okazało się, że była to torbiel na jajniku ;(

Senior Member Awatar asiawaw
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-18 zobacz kalendarz
    Ból to niekoniecznie. Bardziej bym definiowała jako skurcze. Bardzo nieregularne, krótkie ale mocne - jakby pradem poraziło W zeszłym tygodniu się zaczęło (36 tc) i robiło coraz częściej. Teraz podobnie potrafi być i w drugiej pachwinie. Mniemam więc, że to początek fiiniszu ? W końcu już czas na rogrzewkę

Senior Member Awatar Kasia_K
    Mieszka w
    Pruszków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-22 zobacz kalendarz
    Mi podobnie zdarza się ból w pachwinie - tak jakby uciskała mnie bielizna. Początkowo myślałam, że właśnie w tym jest problem, że noszę zbyt ciasne figi. Ale tu może chodzi o ogólny ucisk spowodowany tym, że mam już spory brzuszek? (zaczęłam 38 tydzień ) Tak czy owak jeszcze tydzień - dwa i będzie po kłopocie

Senior Member Awatar justi
    O mnie
    9.12.2010
    Kasia_K to u Ciebie już też może być w każdej chwili Trzymam kciuki!!

Senior Member Awatar Kasia_K
    Mieszka w
    Pruszków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-22 zobacz kalendarz
    Dziękuję Zaczynam być lekko poddenerwowana i szukam oznak, że to już Na razie zauważyłam, że obnizył mi się brzuszek, czuję większy ucisk na pęcherz i coraz częściej mam skurcze przepowiadające. Ogólnie staram się nie stresować...
    Moja mama za to przeżywa wszystko za nas dwie i chodzi jak na szpilkach

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar juklaw
    O mnie
    jestem mamą Martynki i Nataszki:)
    Od pewnego czasu ból w lewej pachwinie nie daje mi spokoju co gorsza boli mnie kość łonowa. Byłam wczoraj na wizycie u lekarza i on powiedział że miednica się rozszerza jestem w 28 tc. Ciężko mi się rozruszać po odpoczynku a ze spaniem to masakra.

Junior Member
    Anka0905

Mieszka w
    Szamotuły
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-03-25 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!Jestem w 30 tygodniu ciąży i jakieś 1,5 m-ca temu zaczęła mnie boleć lewa pachwina i kość łonowa.Po jakimś czasie ból dopadł też prawą pachwinę.Do tego ból podbrzusza-taki jaki na okres.Pachwiny nie bolą mnie cały czas,raczej przy przekręcaniu się z boku na bok,przy zmianie pozycji ze leżącej na stojącą,przy chodzeniu-dłuższym.Powiedziałam o tym mojej pani doktor na ostatniej wizycie(23.12.2010),zbadała mnie i okazało się,że skróciła mi się szyjka macicy i grozi mi przedwczesny poród.Muszę się oszczędzać,więcej leżeć,biorę magnez+potas.Boję się co dalej bo jeszcze 2 m-ce do końca.Jutro(13.01.2011) mam wizytę-mam nadzieję,że się nie pogorszyło.

Member
    kamis17

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    mam synka i jestem w ciazy
    Data
    27 marzec 2011
    Wpisów
    1
    Hej ja odczuwam bol w lewej czasem w prawiej pachwinie ale jestem w (30t c) ale bol pojawil sie juz w 24 t c i do tego skurcze
    i jeszcze na to nie dokrwistosc ciazowa boje sie ze urodze wczesniej lekarz nic na
    to nie moze poradzic bylam nawet juz na porodowce w 27 tc ale
    zatrzymali napady slurczy dosc bolesnych i krotko trwalych.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów
Izabela Tyszka
Izabela Tyszka instruktorka fitness

Rowerek stacjonarny

Karolina Solecka-Rzytka
Karolina Solecka-Rzytka psycholog, psychoterapeutka

Jem w stresie

Iwona Słowińska
Iwona Słowińska mgr inż. żywienia człowieka, psychodietetyk

ciąża a karmienie