Strona 2618 z 2625
Pokaż wyniki od 26,171 do 26,180 z 26249

Ciąża obumarła- łyżeczkowanie a następna ciąża

Cytat Zamieszczone przez Mia1 Zobacz posta
    Oj
    Ja też nie miałam znieczulenia. Tydzień przed terminem odbyłam konsultacje anestezjologiczna ale podczas porodu okazało się że mam za mało płytek czy coś takiego. Rodziłam prawie 15 godzin, prawie 4 kg dziecko. Mimo bólu i traumy jaką zafundowała mi położna kolejne dziecko też chcę rodzić naturalnie bo przeżycie nie do opisania
    U Ciebie bliźniaki więc lepiej porozmawiaj z ginem jak on to widzi
    Za wszelka cenę chciałam SN, i modliłam sie zeby warunki (ułożenie ) były sprzyjające..... ale teraz to już nie wiem pogadam z ginem na wizycie. Ale wszędzie napisane ze całkowity zakaz jak jest cos z układem krzepnięcia

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    mada_85

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-04-20 zobacz kalendarz
    Asiafaj ja 3 razy rodziłam sn bez znieczulenia i po kilkanaście godzin - jest to do przeżycia. 2 porody miałam wywoływane oksytocyną i te były gorsze (skurcz za skurczem, zero odpoczynku), jeden rozkręcił się sam i ten wspominam najmniej boleśnie i nawet moje krocze ocalało (dziecko miało 3530g i 58cm).

Michałek - Aniołek 10.07.2015[*] (31tc) Aniołek 26.07.2017[*] (10tc)

Senior Member Awatar Mia1
    Mieszka w
    Śląsk
    Mada - podobno z oxy właśnie bardziej boli ale na ogół poród krótszy niż gdy się czeka aż wszystko samo idzie. Dobrze, że nie byłaś nacieta, bo ja byłam bardzo mocno i przez miesiąc głównie mąż się zajmował Małym bo ja nawet nie byłam w stanie tylko wyłam z bólu. Później i tak się okazało, że z winy szpitala miałam powikłania.
    Mam nadzieję że drugi raz też będę rodzić naturalnie, bo podczas porodu położna z lekarka przy mnie mówiły "co z jej szyjka, może jeszcze będzie chciała mieć dzieci itp".

Mia, czemu aż tak Cie pocięli ? Makabra !

Mada dzieki za słowa otuchy słyszałam, że oxy to hardcore

Mieszka w
    Śląsk
    Asia - sama bym chciała wiedzieć. Leon urodził się duży ( 3920 g, 59 cm ). Jednak z późniejszych informacji wiem że koleżanki rodziły dzieci nawet i większe i bez nacięcia jak jest dobra położna. Jak położna srodowiskowa przyszła na wizytę po porodzie to złapała się za głowę i wynosiła od siebie ze szpitala silne czopki p/bólowe, bo mówiła że inaczej nie dam rady. Ogólnie położnej prawie wcale nie było przy porodzie. Jak wrzeszczałam z bólu to przychodziła i darła się po mnie że mam nie krzyczeć i inne epitety. Nie wiedziałam ile mam cm rozwarcia bo odburczala " nie interesuj się". Stara pizda wypalona zawodowo.
    Oczywiście nie straszę tylko ku przestrodze żeby dokładnie sprawdzić szpital w którym będziesz chciała rodzić
    Ja już wiem, że mój kolejny poród to tylko z wynajętą sprawdzona położna
    Mimo tego bólu nie żałuję porodu sn i o ile Bóg da znowu zadecyduje o sn.

Mieszka w
    Śląsk
    Na domiar złego po 3 tygodniach gdy przyszła położna środowiskowa i widziała że dalej nie umiem wstawać powiedziała że na szybko mi załatwi konsultacje z ginekologiem w szpitalu gdzie ona pracuje. Okazało się, że przy porodzie zostawili mi waciki w pochwie i chodziłam z nimi tyle czasu. Lekarz powiedział, że jakbym jeszcze pochodziła z nimi tydzień to doszlo by do sepsy i mogłabym się żegnać.
    Nie wiem czy będę mogła rodzić naturalnie, bo podczas porodu zamiast dziecka wypadała mi szyjka nie wiadomo dlaczego.

Senior Member Awatar myszunia12345
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    jestem
    Mia twój poród to na prawde traumatyczne przeżycie! Ja również uważam że poród sn mimo bólu i zmęczenia jest czymś cudownym i jeśli będzie mi dane to chciałabym znowu. A ciebie podziwiam po takim czymś że znów byś chciała! Test powtórz jak jutro nie będzie okresu. Już powinien być wiarygodny. Trzymam kciuki!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar linve
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Asiafaj, będziesz musiała omówić tę sprawę z ginem. a właśnie na kiedy masz termin porodu?

Mia, pamiętam jak to opisywałaś bezpośrednio po porodzie... współczuje mam nadzieje, że przy następnym porodzie ta sytuacja z szyjką się nie odnowi
    "nadzieja umiera ostatnia..."

26.01.2015 - 2 Aniołki 11 tc
    12.01.2017 - Aniołek 3/4 tc

Mia- jak czytam opis Twojego porodu i tego co było po nim to na prawdę współczuję. Masakra i trauma. Dziwię się że w naszych czasach kobiety tak rodzą. Przecież to skandal żeby tak przeprowadzić poród i załatwić pacjentce takie komplikacje.

Ja gdy Malwina się nie obrocila dziękowałam Bogu za CC. Piękny ,bezbolesny i w miłej atmosferze. 35 minut po wejściu na salę operacyjną Malwina byla juz przy moim policzku. 24 godziny po CC już byłam na nogach a w trzeciej dobie sama zajmowała się dzieckiem.
    Wspomnienie pierwszej cesarski plus moje problemy że wzrokiem sprawiają że gdy będę drugi raz rodzić to na pewno będzie to CC.

Mia, o Panie ! Makabra i do opisania! U mnie powinno być raczej ok bo pracuje w swoim szpitalu ale co mi po tym jak moge znieczulenia nie dostać choć i tak nadal wole SN niż cesarkę

Termin mam na 08.03 ale z bliźniakami to często szybciej wypada.

Newsletter Mjakmama24.pl