Strona 2617 z 2624
Pokaż wyniki od 26,161 do 26,170 z 26232

Ciąża obumarła- łyżeczkowanie a następna ciąża

Junior Member
    mada_85

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-04-20 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez myszunia12345 Zobacz posta
    Mada 32 tc??? To straszne ale myślę że nadzieja umiera ostatnia i warto wierzyć że się uda!
    Myszunia tak. Gdyby był zdrowy, pewnie by przeżył (konsekwencją parwowirozy był uogólniony obrzęk płodu, złe przepływy, mało wód płodowych i uszkodzenie mózgu ) - był dość duży - ważył 1940g i miał 54cm (!)

Michałek - Aniołek 10.07.2015[*] (31tc) Aniołek 26.07.2017[*] (10tc)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar linve
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Mada, cholernie Ci współczuje. Strata ciąży w 32 tc to już niewyobrażalny ból Ja w pewnym sensie byłam już pogodzona z tym, że poronię pierwszą ciąże, z tego względu, że nosiłam w sobie bliźniaki syjamskie, połączone ze sobą pupami i kręgosłupami, więc było mi w pewnym sensie łatwiej.... ale mimo wszystko każda strata boli tak samo...
    "nadzieja umiera ostatnia..."

26.01.2015 - 2 Aniołki 11 tc
    12.01.2017 - Aniołek 3/4 tc

Senior Member Awatar Beja
    O mnie
    Mój Aniołek 4.12.2015
    Mandy, Mada_85 - witajcie na forum :*** Bardzo mi przykro, że musiałyście do nas dołączyć Ściskam Was mocno!!! Musicie być silne i walczyć o swoje szczęście.

Myszunia - jesteś wielka, że przetrwałaś glukozę :*

Asiafaj - dzień bez drzemki = dzień stracony. Ja byłam senna przez całą ciążę. Kilogramy też szybko mi przybywały - w dniu porodu miałam 16kg na plusie, ale w szybkim tempie udało mi się je zrzucić
    Co do ostatniego cyklu bez staranek - hmmm... Na szczęście po ciąży mam wszystko jak w zegarku ( tak jak przed ciążą ) 28 dni i @ My korzystamy ze spotkań ze znajomymi (czasami wypije jakieś 2% piwko lub kieliszek wina) piję witaminki i staram się nie nakręcać - co ma być to będzie Wierzę, że będzie dobrze, chociaż o pierwszą ciążę staraliśmy się prawie rok...

JagaM - miłego wypoczynku :*** Dziękuję, że o nas pytasz. U nas wszystko ok. Młody rośnie i zmienia się z dnia na dzień. Z rozszerzeniem diety bywa różnie - czasami na nowy smak krzywi się i momentami go ''zrywa'' a innym razem śmiało otwiera dzioba. Nadal pije mleko mm, je kaszki, gerberki ( obiadki, zupki, deserki), owoce itp. A jak Emila?

Linve - z Twoimi cyklami musimy długo czekać w niepewności A więc tydzień przed nami...

Mia - jak tam u Ciebie?

Mamuśki meldować się co u Was

Lilo?
    Anek?
    Finita?
    Nadzieja?

Senior Member Awatar Mia1
    Mieszka w
    Śląsk
    Niunia - super, że kariotypy prawidłowe

Białakawa - dobrze, że u lekarza same dobre wiadomości i Malwinka dobrze sobie radzi z chodzeniem (bieganiem )

Vanilia - dołączam się do życzeń żebyście wrócili z podróży w trójkę

Myszunia - ja też byłam świadkiem jak dziewczyna w ciąży zasłabła po glukozie. Dzielnie zniosłaś

Asiafaj - na pewno pięknie będziesz wyglądała z brzuszkiem z dwoma lokatorami wrzucaj jak najwięcej zdjęć bo są prześliczne

Mandy, mada - witajcie. Przykro mi, że Was to spotkało. Dziewczyny już chyba wszystko napisały. Trzymajcie się i powodzenia

Linve - kciuków nie puszczam za ten cykl

Beja - luz i szybko się uda

Leon zaczął tańczyć hahaha mam taki ubaw z tego że szok

@ dalej nie mam. Termin na dzisiaj więc pewnie się pojawi. Nie liczę na cud bo w każdej z trzech ciąż test wychodził już 5 dni przed terminem, a tutaj 3 dni przed negatyw więc nie łudzę się.
    Macierzyński kończy mi się 10 września, później pewnie jakieś 2 tygodnie jeszcze zaległego urlopu i wracam a to znaczy że starania odłożymy na dalsze plany, bo po prostu wracając do pracy pewnie dostanę nowe grupy kontrahentów i trochę by to było nieodpowiedzialne z mojej strony jakbym po miesiącu, dwóch poszła na L4 w momencie jak już sobie ułoże z nimi współpracę.

Mada Medny witajcie przykro mi że musiałyscie Przez to wszytsko przechodzić.
    Ja mam ciężki dzień chodzę zła jak osa są nie wiem o co. Szkoda mowic. Krzyże mnie bolą jak na okres a tu dopiero 19 dzień ale pewnie za 5 dni przyjdzie.
    Miłego weekendu.

Mieszka w
    Śląsk
    Paula - nic nie jest pewne, może @ się nie zjawi

Aniołek 21.05.2014
    Aniołek 1.12.2014

Właśnie mnie obleciał prawdziwy strach. Trombofilia jest całkowitym przeciwwskazaniem do znieczulenia ZOP. Ooooo faaaaaaak

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar mandy
    Mieszka w
    Puławy
    Mada-85 bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, każde strata boli, mamy te nasze dzieci, ale chciałybyśmy przytulić te, które utraciłyśmy.
    Moja siostra jak mnie odwiedziła w szpitalu( kilka godzin po zabiegu) i się rozpłakałam, to usłyszałam, żebym nie przesadzała, mam troje dzieci i mam dla kogo żyć.
    Zgadzam się, że mam dla kogo żyć, ale chciałabym mieć to czwarte.

Asiafaj tak to była pierwsza strata, ale nie chciałabym jeszcze raz przez to przechodzić, dlatego myślę o wykonaniu badań hormonów itd.
    Inny gin nie komentował mojego wieku, tylko powiedział, że na plus jest to, że do tej pory donosiłam 3 zdrowych dzieci, a po 1 poronieniu szansa na szczęścliwe donoszenie wynosi 90%.

Myszunia 123245 właśnie chyba zakończę wizyty u tego gina, choć chodzę do niego od 12 lat, ale mnie dobił.
    Myślę, że skoro 4 razy udało nam się zajść w ciążę to nie jest źle z męża nasieniem.
    Odczekam te 3 cykle i do boju, a ludziom, którzy mi źle życzyli powiem jak urodzę.

Może mnie ktoś uświadomić, co to jest CLO bo co rusz czytam,że z clo się uda zajść???

Witaj Linve jeżeli chodzi o starania się, to pierwsze troje dzieci od 1 razu nam się udało i po tygodniu test pokazywał 2 kreski.
    O 4 dzidziusia staraliśmy się 9 mcy i cieszyliśmy się tylko 7 tygodni.
    Ale chodząc po różnych lekarzach dowiedziałam się, że mam zniekształconą szyjkę macicy ( pamiątka po usuwaniu nadżerki) i dlatego mogę mieć problem z zajściem w ciążę od razu.

Beja, Mia, JPaula dziękuję za miłe powitanie.

Cytat Zamieszczone przez mandy Zobacz posta
    Mada-85 bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, każde strata boli, mamy te nasze dzieci, ale chciałybyśmy przytulić te, które utraciłyśmy.
    Moja siostra jak mnie odwiedziła w szpitalu( kilka godzin po zabiegu) i się rozpłakałam, to usłyszałam, żebym nie przesadzała, mam troje dzieci i mam dla kogo żyć.
    Zgadzam się, że mam dla kogo żyć, ale chciałabym mieć to czwarte.

Asiafaj tak to była pierwsza strata, ale nie chciałabym jeszcze raz przez to przechodzić, dlatego myślę o wykonaniu badań hormonów itd.
    Inny gin nie komentował mojego wieku, tylko powiedział, że na plus jest to, że do tej pory donosiłam 3 zdrowych dzieci, a po 1 poronieniu szansa na szczęścliwe donoszenie wynosi 90%.

Myszunia 123245 właśnie chyba zakończę wizyty u tego gina, choć chodzę do niego od 12 lat, ale mnie dobił.
    Myślę, że skoro 4 razy udało nam się zajść w ciążę to nie jest źle z męża nasieniem.
    Odczekam te 3 cykle i do boju, a ludziom, którzy mi źle życzyli powiem jak urodzę.

Może mnie ktoś uświadomić, co to jest CLO bo co rusz czytam,że z clo się uda zajść???

Witaj Linve jeżeli chodzi o starania się, to pierwsze troje dzieci od 1 razu nam się udało i po tygodniu test pokazywał 2 kreski.
    O 4 dzidziusia staraliśmy się 9 mcy i cieszyliśmy się tylko 7 tygodni.
    Ale chodząc po różnych lekarzach dowiedziałam się, że mam zniekształconą szyjkę macicy ( pamiątka po usuwaniu nadżerki) i dlatego mogę mieć problem z zajściem w ciążę od razu.

Beja, Mia, JPaula dziękuję za miłe powitanie.
    Clo to lek na poprawę pracy jajników , podaje sie go jesli nie dochodzi do owulacji lub kiedy jajeczka sa słabe. Tobie raczej niepotrzebny

Mieszka w
    Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Właśnie mnie obleciał prawdziwy strach. Trombofilia jest całkowitym przeciwwskazaniem do znieczulenia ZOP. Ooooo faaaaaaak
    Oj
    Ja też nie miałam znieczulenia. Tydzień przed terminem odbyłam konsultacje anestezjologiczna ale podczas porodu okazało się że mam za mało płytek czy coś takiego. Rodziłam prawie 15 godzin, prawie 4 kg dziecko. Mimo bólu i traumy jaką zafundowała mi położna kolejne dziecko też chcę rodzić naturalnie bo przeżycie nie do opisania
    U Ciebie bliźniaki więc lepiej porozmawiaj z ginem jak on to widzi

Newsletter Mjakmama24.pl