Strona 2616 z 2624
Pokaż wyniki od 26,151 do 26,160 z 26232

Ciąża obumarła- łyżeczkowanie a następna ciąża

Senior Member Awatar JagaM
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-13 zobacz kalendarz
    Ewelina0333 nie boj sie zabiegu. Po stracie pierwszej ciazy mialam lyzeczkowanie zrobione ze znieczuleniem ale bylam swiadoma- całkowicie do przezycia. Czasem lepiej miec zabieg i pewnosc ze jestes dobrze oszczyszczona bo szybciej mozna od nowa sie starac. Ja z kolejna ciaza czekalam 5mcy ale sa dziewczyny ktore w pierwszym cyklu po zabiegu zaszly w ciaze.

Niuniabella super kariotyp! Mozesz odetchnac. Teraz tylko przyjemnosc staran i piekny zdrowy bobas musi byc!

Vanilla nie stresuj sie wyjazdem w podroz poslubna. Po wyjsciu z samolotu z latwoscia zobaczycie rezydenta ze swojego biura, ktory was pokieruje.
    Slub coraz blizej..podeksycowana?masz jakis zamysl co do fryzury czy zdajesz sie na profesjonaliste?

Asia my tu na forum kochamy zdjecia dzidziusiow wiec im wiecej wrzucasz tym lepiej!
    Pieknie rosniesz, oby tak dalej

Mia dopoki nie ma @ jeszcze nic straconego.

Myszunia widzisz jaka jestes dzielna! Wspolczuje tym dziewczyną co takie rewolucje po tej glukozie mialy.

Beja co u ciebie? Napisz jak Damianek sie ma i wasze rozszerzanie diety.

My na dzialeczce teraz wypoczywamy. Duzo zieleni, slonce,cisza bo daleko od zgielku miasta i ludzi...tego nam bylo trzeba do szczescia
    Emilia

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    mada_85

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-04-20 zobacz kalendarz
    Witam się i ja!
    Podczytuję Was od jakiegoś czasu i historia mandy zmobilizowała mnie do wpisu.
    2 tygodnie temu miałam zabieg łyżeczkowania po poronieniu w 10tc. Miałam w tej ciąży problem z plamieniami i kiedy plamienia się uspokoiły spadła na mnie straszna wiadomość, że serce mojej kruszynki przestało bić. O tę ciążę staraliśmy się z mężem pół roku i dalej bardzo chcemy mieć jeszcze jedne maleństwo. Tydzień temu usłyszałam od babci bardzo przykre słowa, właśnie w stylu tych, co mandy - cytuję: "Masz dwóch fajnych chłopaków, dałabyś sobie już spokój (w domyśle z kolejną ciążą)". Rozpłakałam się wtedy....

Michałek - Aniołek 10.07.2015[*] (31tc) Aniołek 26.07.2017[*] (10tc)

Witajcie mada i mandy przykro mi z powodu Waszych strat.
    Moj ginekolog kazał czekać po poronieniu bez zabiegu 3 msc aby endometrium całkowicie sie odbudowało. Ale sa tutaj dziewczyny co z pierwszego cyklu maja zdrowe maluchy.

Mandy to była pierwsza strata ?

Senior Member Awatar myszunia12345
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    jestem
    Asia widze że się cieszysz że poszło w cycki ja bym się nie cieszyła ale na szczęście ostatnio szło tylko w brzuch. Ciekawe jak będzie tym razem.

Mada i mandy nie słuchajcie złotych rad tylko jak pragniecie dziecka to słuchajcie swojego serca!! Jeśli to były pierwsze takie sytuacje to nie robią na nfz badań bo mogły to być tylko nieszczęśliwe wypadki. A 39 lat to w tych czasach wcale nie za dużo na dziecko! A mężczyzna nawet mając 80lat może zostać ojcem! Radze zmienić lekarza... A badanie nasienia zawsze można zrobić dla świętego spokoju to koszt ok 100zł chyba ale nie pamiętam.

JagaM czekam na powrót mojego gina z urlopu będzie 22 sierpnia jeżeli do tego czasu się nie oczyszcze to bede musiała mieć zabieg :-( zabiegu się boję niesamowicie tak jak wcześniej pisałam..:-( mówię Wam :-( a czuję się aktualnie w porządku. Nic mi nie dolega. W środę wracam do pracy. Boję się strasznie ze nie będę mogła zajść.. staraliśmy się 6moesiecy.. a tu niestety.. puste jajo ..:-(

Junior Member
    mada_85

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Myszunia ja się wcale babcią nie przejmuję Wkurzył mnie tylko jej brak empatii i taktu. Odczekam 3 cykle i bierzemy się "do roboty". A o ewentualnej ciąży babcia za karę dowie się ostatnia i tyle.

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    jestem
    Mada ja chwilę po śmierci synka usłyszałam że jesteśmy młodzi i będziemy mieć dziecko... Jak gdyby to coś zmieniało...

Ewelina nie martw się! Zajdziesz z clo pewnie odrazu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar linve
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Mada, Mandy, witajcie na forum, fajnie, że odważyłyście się napisać! po to w końcu tu jesteśmy, żeby się wzajemnie wspierać. Co do odczekania, no ja też usłyszałam, że 3 miesiące należy odczekać ale szybko zleci! nim się obejrzycie, już ruszycie ze starankami.
    Mada, Ewelinka piszecie tutaj, że staraliście się pół roku, szczerze Wam powiem, że w dzisiejszych czasach to jest normalność! my z mężem staramy się już prawie 3 lata, w tym czasie byłam w ciąży "tylko" 2 razy, z czego żadnej i tak nie utrzymałam. Musimy tylko mocno wierzyć, że się uda i że dla każdej z nas kiedyś zaświeci słońce. :*

Jaga, miłego odpoczynku!!!

Aśka, oby zawsze szło w cycki i w brzuch haha

a u mnie co, dzisiaj 27 dc, okres mam dostać w przyszły weekend. Nic specjalnego nie zauważyłam, oprócz zwiększonej ilości śluzu. także nie wiem, ale u nas seksik był tylko 23 dc (wtedy mąż wrócił z wojaży), niby ja miewam tak owulacje, ale tak jak mówiłam nie nastawiam się na nic, będzie, to super, a jak nie, to jeszcze skorzystam z wakacji i poszaleje :P
    "nadzieja umiera ostatnia..."

26.01.2015 - 2 Aniołki 11 tc
    12.01.2017 - Aniołek 3/4 tc

Junior Member
    mada_85

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Linve ja o pierwszą ciążę starałam się ponad 2 lata, w drugą zaszłam za pierwszym razem, trzecia to była wpadka, niestety nieszczęśliwie zakończona - zaraziłam się niewiadomo skąd parwowirusem i przeszło na dziecko, mimo transfuzji dopłodowej krwi dziecka nie udało się uratować - urodziłam go martwego w 32tc, teraz staraliśmy się pół roku i "dotrwałam" tylko do 10tc. U mnie dużą rolę odgrywa psychika niestety.

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    jestem
    Mada 32 tc??? To straszne ale myślę że nadzieja umiera ostatnia i warto wierzyć że się uda!

Linve przerąbane te Twoje długie cykle bo cholernie długo musimy czekać w niepewności

Newsletter Mjakmama24.pl