Strona 2118 z 2629
Pokaż wyniki od 21,171 do 21,180 z 26288

Ciąża obumarła- łyżeczkowanie a następna ciąża

Senior Member Awatar Beja
    O mnie
    Mój Aniołek 4.12.2015
    Kot78 - niestety w tej kwestii Ci nie pomogę. Ja miałam jedno łyżeczkowanie (4 grudnia 2015) i teraz jestem w ciąży (termin porodu na 25 listopada 2016). Zdecydowałam się na CC między innymi dlatego, że mam dyskopatię i skoliozę. Chociaż gdybym nie miała problemów z kręgosłupem też bym zdecydowała się na CC - bałabym się SN. Hmmm... Powodzenia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar myszunia12345
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    jestem
    kot ja miałam dwa łyżeczkowania plus laparoskopowe usunięcie jajowodu i w sierpniu rodziłam sn

Anek ja nie potrzebuje nosidełka na spacery bo tez wtedy biore gondole bo spacery trwaja okolo 2 h. Ale takie sytuacje wieczorne bo mi kregoslup siada.

Senior Member Awatar JagaM
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-13 zobacz kalendarz
    Kot ja też nie pomogę w temacie.

Anek ja dziś byłam u swojej ging. Pozalilam sie odnośnie zastrzykow i bólu a pani doktor zaproponowała zmianę miejsca ich robienia na zewnątrzna stronę uda ale wysoko mniej więcej na wysokości pachwiny tam gdzie masz najwięcej tłuszczyku. Wypróbuj sama i nie mecz się dłużej kochana.
    Co do wizyty to fraxiparine dalej mam brać. Szyjka jeszcze długa ale już miękka więc moje bóle krzyża i twardnienie brzucha to zapowiedź porodu. Mała jednak musi jeszcze z 2 tyg posiedzieć u mnie więc bardzo oszczędnościowy tryb musze wprowadzić. Zrobiłam dziś badania na posiew i dostałam skierowanie na badania wymagane do porodu. Kolejna wizyta za 2 tyg.

Mam pytanie do kobietek które na Madalińskiego rodziły ( napewno Magda, Lilo) czy wymagane jest przez szpital zgłoszenie się wcześniej na ktg?
    Emilia

Witacie. Podczytuje Was już od dłuższego czasu, kiedy to zostałam mamą Aniołka. Dzisiaj pomyślałam, że jeśli nie macie nic przeciwko czas najwyższy dołączyć do wątku. Wasze historie podnoszą na duchu i pokazują, że po burzy wychodzi słońce. Bardzo Wam gratuluje Maleństw, które przyszły na świat, a także tych które rosną jeszcze w brzuszkach.
    Jestem mamą 3,5 letniej Lenki, a w lutym po raz kolejny urodzę córeczkę . Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to że los sobie czasami z nas kpi i mój Okruszek jest chory. Maja (bo tak ją nazwaliśmy, a właściwie starsza siostra) ma chorą nerkę. Podczas rutynowej wizyty u gin. okazało się, że jest pokryta licznymi torbielami. Kolejne wizyty u specjalistów potwierdziły diagnozę, dodając do niej jeszcze to, że jest nieprawidłowo wykształcona i nie pełni swojej funkcji. Najprawdopodobniej po porodzie Maja będzie musiała przejść operację usunięcia tej nerki .
    [*] Zosia 16.01.2016r

Senior Member Awatar aganata
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-07-06 zobacz kalendarz
    Flinta maluszek rozkoszny ❤❤❤
    Myszunia na pewno twój tata cię słyszał ..ja cieszę się ogromnie z ich szczęścia a co do nosidełka to polecam Ci bondolino ,to jest nasz najlepszy zakup ,szybko się zakłada i moja Hania je uwielbia ,w ciągu 10 min zasypia za każdym razem Jaga koszyczki i dywanik śliczne uwielbiam takie dodatki
    Kot ja miałam sn po dwóch łyżeczkowaniach hmm.. ale to chyba niema żadnego wpływu ..na utrzymanie ciąży tak ale na poród ?
    Ostatnio edytowane przez aganata ; 26-10-16 o 15:51

Senior Member
    anek88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Ooo Jaga dzieki ♡ czyli mozna to wytlumaczyc ze tak jakby pod kosciami miednicy po zewnetrznej stronie??

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member Awatar Beja
    O mnie
    Mój Aniołek 4.12.2015
    JagaM - a miałaś USG? Wiesz ile Em waży?
    Ja do lekarza idę dopiero 3 listopada - ciekawa jestem ile mój Młody przybył na wadze. Brzuch mam twardy już od jakiegoś czasu, a do porodu jeszcze miesiąc...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar JagaM
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-13 zobacz kalendarz
    melissa007 witaj na forum. Fajnie ze napisałaś. My się bardzo wspieramy a twoja historia wymaga wsparcia. Strasznie ci współczuję tej choroby dziecka ale z jedna nerka można żyć i uda jej się dla ciebie!

Anek ja dziś przetestowalam zgodnie z pozwoleniem pani doktor. Zastrzyk w zew stronę uda w najszerszym jego miejscu w sadełko. Bez bólu, bez krwi, bez stresu, uff jak cudnie

Aganata modlilismy się wszyscy za wybudzenie synka twojej koleżanki! Musiało zadziałać
    Jak kochana przeprowadzka idzie?

Beja miałam usg ale takie krotkie, bardziej podgląd małej i serduszka, bez pomiarów.
    usg mam zaplanowane na 36 tydz ciąży z pomiarem szczegolowym małej, mam nadzieje ze wytrwam w duopaku! Ty masz 3.11 a ja 7.11. Oby nasze maluchy urosly. Ja mam 9,5kg juz na plus a ty?
    Ostatnio edytowane przez JagaM ; 26-10-16 o 19:08
    Emilia

Senior Member
    anek88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Jaga ja tez wlasnie przetestowaam i jest booosko :-) podobnie jak u Ciebie bez bolu i krwi no i zadnych nerwow:-)
    Wytrwasz kochana wytrwasz tylko oszczedzaj sie :-*

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member Awatar kot78
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez vanilia_a Zobacz posta
    Nie rodziłam jeszcze, ale po poronieniach nie lepiej zdecydowac sie na cc? Ja bym byla spokojniejsza, ze dzieciatku sie nic nie stanie. Ale to tylko moje zdanie. Kochana a co u Ciebie bylo przyczyną poronien? Jakie robilas badania?
    Przyczyny nie znaleziono. Mieliśmy badania kariotypów - prawidłowe, immunologia (antykoagulant toczniowy, p-ciała p/kardiolipinowe, p/beta2 glikoproteinie, mutacja Leiden genu czynnika V, mutacja genu dla protrombiny) - prawidłowe, badania nasienia - prawidłowe, ANA1 i ANA 2, p/c p. antygenom łożyska - prawidłowe... tyle mi się udało zrobić między trzecią a czwartą ciążą. Mój lekarz powiedział, ze te wszystkie badania to była strata czasu i on widział przyczynę w autoimmunologii, stąd leczenie, które mam w sygnaturce. No ale nie wiemy co to tak naprawdę.
    Co do porodu, to wiem, że to moja ostatnia ciąża i jedyne dziecko, dlatego bardzo chciałabym móc przeżyć poród sn. Oczywiście wiem, że nie wszystko da się zaplanować i że poród zawsze może się skończyć cc, ale nie chciałabym, żeby to była moja jedyna opcja.

Cytat Zamieszczone przez myszunia12345 Zobacz posta
    kot ja miałam dwa łyżeczkowania plus laparoskopowe usunięcie jajowodu i w sierpniu rodziłam sn
    .
    Super, widziałam, jakie masz słodkie maleństwo! Fajnie, że rodziłaś sn.
    W sumie to najbardziej liczy się dla mnie zdanie mojego lekarza prowadzącego, bo to dzięki niemu jestem już w 8. miesiącu, tamten nie potrafił mi pomóc w żadnej z trzech ciąż, które straciłam.

Cytat Zamieszczone przez aganata Zobacz posta
    Kot ja miałam sn po dwóch łyżeczkowaniach hmm.. ale to chyba niema żadnego wpływu ..na utrzymanie ciąży tak ale na poród ?
    No właśnie tez uważam że to jakaś bzdura. Nie mam żadnych problemów w tej ciąży (poza wszystkimi możliwymi objawami ), od ponad dwóch miesięcy chodzę na gimnastykę 3 razy w tygodniu, żeby mieć kondycję na poród sn więc dlatego stwierdziłam, ze tu u Was zapytam
    Ostatnio edytowane przez kot78 ; 26-10-16 o 20:18
    12.2014 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    05.2015 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    09.2015 - 10 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    04.2016 czwarta ciąża: Duphaston+Prolutex+Encorton+IG Vena 5tc,9tc,13tc - jestem Grudniówką 2016

Newsletter Mjakmama24.pl