Strona 1948 z 2469
Pokaż wyniki od 19,471 do 19,480 z 24681

Ciąża obumarła- łyżeczkowanie a następna ciąża

Senior Member Awatar JagaM
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-13 zobacz kalendarz
    Anek trzymam kciuki! daj znać po
    Emilia

2. dzieckozakupy.pl
    Hej dziewczyny!
    My już po badaniach. Asia waży 2800g. Szyjka króciutka główka wstawiona w kanał. Wszystko przygotowane do porodu. Odstawiamy luteine i dostałam czopki które spowodują zmiękczenie szyjki co ułatwi poród, od poniedziałku mam stosować. W czwartek za tydzień kolejna wizyta i powiedziała że zbada mnie tak żeby rozpocząć poród więc 10 dni mam jeszcze wytrzymać żeby mała była w pełni gotowa na życie po drugiej stronie brzusia. uf to będzie najdłuższy tydzień w moim życiu dziś przy badaniu dotykała już główki

Anek spokojnie będzie dobrze :*

"...Tylko Czas Dzieli Nas..."[*] Mikołaj 9 luty 2015 r.
    [*][*] Aniołeczki 7 i 18 sierpień 2015 r.

Senior Member Awatar Mia1
    Mieszka w
    Śląsk
    Myszunia - wow super Już niedługo powitasz Maleńka
    Fajnie, że wszystko naturalnie się u Ciebie zaczyna.
    Ja wczoraj pochodziłam dość długo i później bardzo bolało mnie krocze. Wróciłam i pomyślałam, że dobrze jakby coś się powoli zaczynało

Aniołek 21.05.2014
    Aniołek 1.12.2014

Senior Member Awatar Beja
    O mnie
    Aniołek 04.12.2015
    Hejka

Nie było mnie tu przez cztery dni ( byliśmy ze znajomymi nad jeziorkiem), a tu tyle wpisów... Wszystko nadrobiłam

DagusiaNi - witaj na forum. Przykro mi, że musiałaś do nas dołączyć, ale tak jak dziewczyny piszą - forum daje wielkie wsparcie. Trzymam kciuki za ten cykl.

Anek - przede wszystkim gratuluję bicia serduszka u twojej maleńkiej Fasolki. Nie martw się krwiakiem - ja na początku ciąży też miałam krwiaczka, ale się wchłonął i teraz jest Ok. Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę. :***

Lilo, Białakawa - śliczne te Wasze dziewczynki. Buziaki w piętunie :***

Maagdda - zdoolniacha z Ciebie - kocyk i dinozaur - super. Imię Piotr - bardzo mi się podoba - też miałam je na uwadze, ale coś mój stary kręcił nosem

JagaM - Kochana Ty też nieźle szalejesz z upiększaniem pokoiku - super

Myszunia - super, że wyniki wszystkie ok - poród tuż tuż...

Aganata - odwiedzanie rodzinki z pewnością są męczące, ale po roku nieobecności trzeba wszystkich odwiedzić Chrzciny w PL - super. fajnie, ze udało Wam się wszystko załatwić

Linve - trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę i wyniki

Senior Member Awatar JagaM
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-13 zobacz kalendarz
    Beja a jak ty się wogóle czujesz? Jak plecy?

Ja jutro idę na badania glukozy.. buu nie lubię tych badań.
    dzisiaj kupiłam na olx ochraniacz do łóżeczka. Używany ale taki śliczny, że nie mogłam się powstrzymać.

Myszunia ale fajnie, jeszcze tylko tydzień. Mówili ci mniej więcej jaka długość Asi? Nawet nie wiedziałam że są takie czopki - ileż ja się tu nowości dowiaduje

Mia, Myszunia jak teraz któraś zniknie na dłużej to od razu podejrzenie będzie że poród.
    Emilia

Senior Member
    Maagdda

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-10-23 zobacz kalendarz
    Myszunia, strasznie się cieszę! Oddaje Tobie palmę pierwszeństwa nich się mała urodzi szybko i zdrowo, ale z tego co widzę, to już jest genialnie,jeśli główka się wstawiła! Ja na razie odstawilam moje długie spacery, muszę poczekać aż przyjedzie mama, a to dopiero 18 poza tym, napisze szczerze, po tym fałszywym alarmie w piątek przypomniało mi się wszystko odnośnie porodu i co? Strach mnie obleciał trochę

Anek, od rana wysyłam pozytywne myśli i ściskam kciuki.

Dziewczyny, dziękuję za komplementy, chociaż to naprawdę żaden talent. W necie ludzie mają takie pomysły, że głowa mała!

Aaaaa no i Myszunia, napisz mi o tych czopkach, to pomecze mojego gina o nie...

A dzisiaj u nas deszcz i wreszcie jest mi chłodno o nie pocę się jak Peppa

Senior Member
    anek88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Myszunia cudowne wiesci kochana ♡♡ hehe dokladnie jak nam teraz na dluzej znikniesz to od razu będziesz dla nas na porodowce:-D takze melduj sie tu na bieżąco :-) dzieki dziewczyny za pozytywne fluidy, przydadza sie. Jeszcze 7 godzin, ale jakos sie boje.... odebralam wyniki badan, przynajmniej tu w miare ok:-) Jeszcze tylko wieczorem przeciwciala do odbioru i mam komplet. W moczu poj bakteriw i leukocyty. Hemoglobina sliczna bo az 13, tsh cudne 1,17, cukier 90 czyli tak jak juz wiem taki jak zawsze:-) zadnych toskoplazm, rozyczek, wr, hiv i niczego innego nie ma;-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    anek88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Jaga glukoza ble ale to na szczescie jednorazowo wiec bede 3mala za Ciebie jutro kciuki ♡♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Magda ha ha z tym pierwszeństwem to nic nie wiadomo jesteśmy we trzy w podobnych terminach i kto i kiedy to już nasze dzieci zdecydują

Czopki dziewczyny są przeciwskurczowe więc niby zatrzymają skurcze ale spowodują że szyjka będzie jak ciasto tak twierdzi moja lekarka no i napisane w ulotce jest że nie dla kobiet w ciąży. Ale nie ze względu na szkodliwość tylko na te skurcze właśnie.

Zobaczymy jak to będzie ale boli mnie podbrzusze po tym badaniu dzisiaj...

"...Tylko Czas Dzieli Nas..."[*] Mikołaj 9 luty 2015 r.
    [*][*] Aniołeczki 7 i 18 sierpień 2015 r.

Anek wyniki masz wzorowe
    Obyś jak najszybciej ruchy brzdąca poczuła przynajmniej będą cie uspokajały między wizytami a na razie musisz uzbroić się w cierpliwość i nie nakręcaj się tymi objawami ciąży... Więcej kobiet ich nie ma niż ma.
    A na wizycie dzidziuś będzie machał do mamuni

Newsletter Mjakmama24.pl