Strona 2353 z 2353
Pokaż wyniki od 23,521 do 23,530 z 23530

Ciąża obumarła- łyżeczkowanie a następna ciąża

Chyba nie, ale możesz odebrać materiał do dalszych badań. Trzymaj sie kochana , wiemy co czujesz , wszystkie tam byłyśmy ;**

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar linve
    O mnie
    moje Aniołki odeszły 26.01.2015 w 11 tc :(
    wróciłam! a więc od początku... to nasz ostatni cykl z clo, owulacja z prawego jajnika, pęcherzyk jest mały jak na ten dzień cyklu bo 13 mm, a ostatnio było 21, no ale nie poddajemy się i w poneidziałek wieczorem mamy zrobić zastrzyk i seksić się do czwartku. Aha i endometrium jest grubsze niz zwykle takze moje jedzenie migdałów zdziałało cuda!

Jak w tym cyklu sie nie uda to z racji naszych długich staran zaczynamy procedure inseminacji. Powiedziała, że trzeba robić potrzebne badania, więc trochę to wszystko będzie trwać, ale jak najbardziej się kwalifikujemy. Także jak teraz sie nie uda to robimy przerwe i na spokojnie planuje sie obronic i w tym czasie proobic potrzebne badania. i po obronie ruszamy
    "nadzieja umiera ostatnia..."

26.01.2015 - 2 Aniołki 11 tc
    12.01.2017 - Aniołek 3/4 tc

Paulina bardzo mi przykro... Przytulam :* te badania mi chyba proponowali z tym ze odplatnie. Ale to pewnie zalezy od szpitala.

Linve czyli plan jest a kiedy się bronisz?

Beja całusy dla Damianka!!

Kupiłam dziś białe bratki dla Mikołajka na grobek. Może to jeszcze wcześnie jak na żywe kwiatki ale zawsze sprawia mi to radość jak coś dla niego mam
    Asia to taka śmieszka że hej. Wiecznie uśmiechnięta to ma po mamusi buziaki dla was :*

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Pawełek [*] 04.03.2017
    Linve A może jednak zaskoczy co do badania zarodka to robią badania. Moja bratowa poroniła w 10 tygodniu i na wyniku host.pat wyszło że fasolka miała liczne wady genetyczne

Senior Member Awatar Beja
    O mnie
    Aniołek 04.12.2015
    Paula - Paulina - bardzo mi przykro, że musiałaś do nas dołączyć. Ściskam Cię mocno :*** Musisz być teraz bardzo silna i walczyć o swoje szczęście. Każda z nas na forum ma swoją smutną historie... W grupie raźniej - pisz do nas jak najczęściej. Forum działa jak psycholog i działa cuda. :***

Linve - dobre wieści ☺ Plan jest... Pęcherzyk też jest, a więc może się udać. Bądź dobrej myśli i od poniedziałku nie wychodz z Mężem z łóżka. Oj będzie się działo - he he... Owocnych staranek Kochana :***

Myszunia - dziękuję :* Łezka w oku mi się zakręciła jak przeczytałam Twego posa... Ściskam Cię mocno :*** Ja nie mam grobu swego Aniołka, ale tak jak Ty nosiłabym mu kwiatuszki. Od 11 lat kwiaty noszę dla Taty - tak jak Ty cieszę się jak mu je zanoszę... (*)
    Ostatnio edytowane przez Beja ; 24-03-17 o 21:02

O mnie
    Paula, przykro mi, że znowu musisz przez to przechodzić!! co do badan to nie pomogę ;( bądź dzielna...

Myszunia, bronie sie na początku lipca. więc jak coś to badania mogę zacząć w czerwcu. Ja te parę cykli odpocznę i nabiore sił do działania ale oczywiście nie spisuje jeszcze tego cyklu na straty :P także w weekend się mamy wstrzymać, mamy oszczędzać siły na poniedziałek. :P

Super, że mała Asia to taka śmieszka

Beja, no planujemy mąż będzie mi musiał znowu zrobić zastrzyk, bo mi się strasznie trzęsą ręce z nerwów :P dziękuje kochana :*
    "nadzieja umiera ostatnia..."

26.01.2015 - 2 Aniołki 11 tc
    12.01.2017 - Aniołek 3/4 tc

Dobrze, ze tu jestescie jest mi latwiej...
    Jutro mam jeszcze jedno usg moze to glupie ale mam mini nadzieje, ze dzisiajsze badanie bylo mylne ze to wina aparatury zobaczymy jutro

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar JagaM
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-13 zobacz kalendarz
    Aganata ale sie misialas strachu nabawic!nawet najlepszej mamie sie to moze przydarzyc. Grunt ze Hania cala!

Linve juz lubie tą twoja pania doktor, zawsze ustala jasny plan dzialania. Nie trace nadzieii ze w tym cyklu moze zaskoczycie! Trzymam kciukasy

Beja 4miesiące wow, jak czas zasuwa..a dopiero co obstawiałysmy która z naszej trojki(ja, ty, Nadzieja) pierwsza urodzi

Myszunia ostatnie zdjęcie Asi potwierdzalo, ze jest takim smieszkiem dobrze że kupilas kwiaty dla swojego utraconego dziecka. Ja od porodu nie bylam u mojej Hani na grobie, musze tez jej cos kupić i w koncu pojechać.

Paula-Paulina przykro mi kochana z powodu twoich strat. Drugi raz to juz nie przypadek, znajdź przyczynę z twoim lekarzem. Oczywiście życzę tobie by aparat sie pomylil a serduszko nadal bilo...
    Emilia

A to wtedy tylko w moim szpitalu nie robili nic prócz hist pat w sumie szkoda.

Linve, dobre wieści z endometrium, płód musi miec dobra wyściółkę )
    A w miedzy czasie jak sobie na luz wrzucicie to psychicznie nawet lepiej :* obrona maj- czerwiec ?

Myszunia, białe kwiatki to ładnie na wiosnę dla Mikołajka

O mnie
    No moja gin jest na prawdę wspaniała!! Zawsze wszystko nam tlumaczy i ma swietne podejście do pacjenta.
    Asiafaj, moja obrona na samym początku lipca. Ale moje cykle bez clo sa o wiele dluzsze, wiec 2 cykle to prawie 3 miechy

Newsletter Mjakmama24.pl