Ankieta: Kiedy najlepiej mieć dziecko?

Strona 16 z 16
Pokaż wyniki od 151 do 159 z 159

Mamusie w wieku 35 lat i starsze

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Magdalena - współczuję zatem nastawienia mamy (choć może pozytywnie zaskoczy)
    Mam nadzieję, że sie nie domyśliła, jak młodego zawoziliście na ferie.
    A jak twoje samopoczucie?
    Ja zaczynam czuć cieżar coraz bardziej.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Nie wytrzymałam i jakieś 10 minut przed wyjazdem powiedziałam jej . Fakt zaskoczyła mnie ale jeszcze gorzej niż myślałam bo jak usłyszała to zaraz powiedziała trzeba było mówić od początku to by się usunęło nic dodać nic ując dla mnie to był większy szok niż jakby mnie zezwała wszystko wszystkim ale nigdy w życiu nie usunęłam bym ciąży.
    Potem już milczała a po chwili jechaliśmy do domu. Rozmawiamy przez telefon codziennie ale ona temat pomija jakby nic się nie wydarzyło, cóż jej wybór.
    W czwartek wieczorem idę na wizyte, mdłości mam okropne i ogólnie czuję się słaba, czekam na II trymestr bo powinno być lepiej

Senior Member
    figa1

O mnie
    Nie nooo
    Naprawdę?
    Jak tak można?

Moja mama i teściowa może i nie liczyły na to, że my jeszcze bedziemy mieć dzieci, ale obydwie zaskoczyły mega pozytywną reakcją.

Daj znać po wizycie!
    I oby mdłosci powoli odchodziły w zapomnienie.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    No to jestem po wizycie maleństwo rośnie ma 3,5 cm , dziś zaczynam 11 tydzień i od rana zero mdłości mam nadzieję, że już nie wrócą . Od początku ciąży przytyłam 100 g bardzo się cieszę bo mam BMI 30 więc muszę uważać. Moja mam dziś stwierdziła, że mam nie odwiedzać rodziny żeby nikt przypadkiem nie zobaczył, że jestem w ciąży a ona ten problem odrzuca od siebie i od dziś będzie się zachowywać jakbym nie była w ciąży. Chyba dobrze , że mieszkamy od siebie ponad 100km. Nie będzie mnie musiała często oglądać. Jestem ciekawa jak będzie się czuła jak przez pół roku mnie nie zobaczy bo w sumie po co mam ją odwiedza jeśli w jej pojęciu wstyd przynoszę tylko dlatego że będę mieć więcej dzieci niż przeciętna rodzina, rozumiem gdybym nie miała warunków i problemy finansowe a mamy dom 120 m wiosną zaczynamy budowę nowego większego . Ach nie potrafię zrozumieć jej podejścia . Sorki że się tak wywnętrzam ale w sumie nie mam z kim o tym pogadać z mężem nie mogę bo jakby wiedział co moja matka opowiada to w by jej nawciskał a wtedy byłoby jeszcze gorzej
    Pozdrawiam

Senior Member
    figa1

O mnie
    3,5 cm szczęścia
    Świetnie!
    Cieszę się, że mdłości odchodzą w zapomnienie a waga ani myśli drgnąć.

Wyżalaj się do woli, bo doskonale rozumiem, że powiedzenie m. o tekstach mamy
    mogłoby się skończyć poważnym konfliktem.

Czesc dziewczyny. Mam 39 lat i pragnę mieć dzidzie. Mam 2 córki 21 i 12 lat. W 2016 rok w około 19 tyg.urodzilam synka niestety nie miał szans. Był zupełnie zdrowy. Przyczyna nieznana. Jest mi ciężko ale mimo tego chce spróbować jeszcze raz. Juz nie mogę się doczekać dwuch kreseczek.

Junior Member
    Ewa0404

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-28 zobacz kalendarz
    witam Mamy, ja mam 35 lat i urodzilam 3 tygodnie temu coreczke, sama nie wiem kiedy ten czas zlecial i mam 35 lat,moje pierwsze dziecko. Mysle,ze gdyby zycie potoczyloby sie inaczej chcialabym urodzic 2-3 lata wczesniej ale teraz utwierdzam sie w przekonaniu ze majac te 20 kilka lat byloby mi ciezej. Duzo zwiedzilam,skorzystlam z zycia jak to sie mowi, a teraz jest dobry moment dla mnie na stabilizacje, jak Wy to widzicie?pozdrowienia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziewczyny! jestem w ciąży! Staraliśmy się w tamtym roku, kilka cykli i nic...do tego musiałam zacząć brać silne leki bo choruję na zapalenia stawów. Już myślałam, że nic z tego nie będzie, bo czas mnie goni...Choroba trochę przycichła, zrobiłam badania, poszłam do lekarza, ocenił, że nie jest najgorzej, że z takimi badaniami możemy się starać o dzidziusia, więc leki odstawiłam...trochę się z bólami przemęczyłam i udało się! Za drugim razem! Jestem mega szczęśliwa. Mam 38 lat (jeszcze chwilę) i teraz moim jedynym marzeniem jest aby dziecko było zdrowiuteńkie .
    Pozdrawiam wszystkie mamusie przed 40, które starają się o dzidziusia :-) warto próbować!

Junior Member Awatar mandy
    Mieszka w
    Puławy
    Witajcie!
    Mam 39 lat, troje dzieci tutaj: syn 19 lat, córka 16 i córka 11 lat, w czerwcu straciliśmy maluszka w 7 tygodniu ciąży i chcę się starać o maleństwo, jak tylko wyniki wrócą do normy.
    Jednak wczoraj byłam u mojego gina i on mówi, że to za późno, że będę miałam 40 lat jak urodzę( moja teściowa miałam 43 jak urodziła zdrową córeczkę i razem ze mną w ciąży chodziła) że przez wiek dziecko się nie rozwijało ???
    Była ze mną dziewczyna 22 lata i jej dziecko też się nie rozwijało.
    Czy ja naprawdę jestem za stara?
    Od wczoraj sobie dobijam do głowy.
    Gratuluję wszystkim, którym się udało zajść w ciążę i urodzić zdrowego dzidziusia.

Newsletter Mjakmama24.pl