Ankieta: Czy ciąża to choroba?

Strona 10 z 10
Pokaż wyniki od 91 do 98 z 98

CIĄŻA TO NIE CHOROBA - Ja to wiem!!

Studiował ktoś może na/wydzial-architektury/budownictwo? Jestem w ciąży a w tym roku zaczynam drugi rok magisterki. Poród będzie na początku przyszłego roku. Zastanawiam się nad wzięciem dziekanki po porodzie. Wie ktoś może jak to wygląda na tej uczelni?
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 13-09-16 o 13:50

2. dzieckozakupy.pl
    Są kobiety, które lepiej przechodzą okres ciąży i odwrotnie. Ale nie ma co się też tłumaczyć trzeba brać życie za rogi i cieszyć się nim. Mimo, iż nogi w ciąży puchną niesamowicie, ma się ogromny katar i ogólnie jest się rozerwanym. Ale to nic nie szkodzi wszystko potem mija a dzidzia wynagradza wszystko!

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez kostka_32 Zobacz posta
    Oj usłyszałam takie zdanie od pielęgniarki, kiedy poprosiłam o "obsłużenie" mnie bez kolejki w ośrodku zdrowia. Płakac mi sie chciało. Ja ledwo na 2 piętro doczłapałam, słabo mi się robi, a ta że ciąża to nie choroba. Myślałam, że ja walnę...Na szczęście ludzie w kolejce okazali się bardziej ludzcy i mnie przepuścili...
    ciekawe, czy sama miała dzieci...

Oczywiście ciąża to nie choroba. Tylko zależy jak kobiety się czują będąc w ciąży. Niektórym ciąża przechodzi bez żadnych przeszkód, natomiast dla innych to masakra. Nie możemy się wypowiadać za wszystkie Panie. Każda ma swoje przeżycia i historie związane z ciążą.

...........................................

http://bloomboardgroup.co/

Jestem w 9 miesiącu 3 ciąży przy czym pierwsza skończyła się poronieniem. Mam już więc jakieś doświadczenie i uważam,że nie można przesadzać w żadną stronę. Jak same sobie odpuścimy i nie będziemy się starać być aktywne (o ile nie ma przeciwwskazań) to faktycznie będziemy się czuć coraz gorzej. Z drugiej strony Ciąża czasem jest gorsza niż choroba. Jednak nie można zapominać,że fundujemy sobie ten stan na własne życzenie i nie można od całego świata domagać się dostosowania się do nas. Dlatego nie domagałam się nigdy przepuszczania,a jeśli ktoś sam proponował to korzystałam tylko jak wyjątkowo źle się czułam. Zawsze sobie myślę :Może ta młoda dziewczyna, która stoi przed nami w kolejce i wygląda jak okaz zdrowia sama jest w ciąży nie widocznej jeszcze i czuje mdłości. Może ten pan śpieszy się do chorego dziecka. A z pewnością nie czuję się gorzej niż 80-latka. Natomiast krew mnie zalewa jak ktoś się przede mnie wpycha. Normalnie to buractwo ale przed kobietę w ciąży to już szczyt. A niestety w ciąży parę razy mi się to zdarzyło... I to w takiej mocno zaawansowanej gdzie ciężko się było pomylić co do mojego stanu.

Junior Member
    Kropa2099

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-06 zobacz kalendarz
    JA jestem młodą mama jeszcze się uczę nie pracuję przez pierwsze 4 miesiące strasznie wymiotowałam przez co w szkole narobiłam sobie zaległości ale do końca starłam się nadrobić to wszystko i mi się udało. Jedyne co mnie wkurzało to to, że część "singielek" lub nawet tych co mają chłopków i narzeczonych powtarzało mi, że ciąża to nie choroba i powinnam chodzić normalnie do szkoły i się uczyć i ich nie obchodzi to co się ze mną dzieje tylko czubek ich własnego nosa. Często stałam też chociaż nie dałam radę i kręciło mi się mega w głowie, ale tylko po to by (ja tak nazywam takie nieuprzejme osoby) " wredne suki" mi nie dokuczyły bo i tak mi było ciężko. Teraz już jestem przy końcu ciąży, i zmieniłam naukę z dziennej szkoły na zaoczną, bo mam zalecenie lekarza żeby więcej leżeć w ciągu dnia niż chodzić i stać. Ale i tak się nie poddaje staram się uczyć, szukam jakiś zajęć oraz zaczęłam nawet się zastanawiać czy do jakiej pracy pójdę po szkole, co wcześniej nawet o tym nie myślałam. Nauczyłam się też jak być samodzielna i to ja akurat noszę spodnie w domu. Więc tak ciąża to nie choroba, ale trzeba zrozumieć też ciężarne kobiety, że czasami jest im ciężko lub czegoś zapomną i to jest naturalne.

Cytat Zamieszczone przez Kropa2099 Zobacz posta
    JA jestem młodą mama jeszcze się uczę nie pracuję przez pierwsze 4 miesiące strasznie wymiotowałam przez co w szkole narobiłam sobie zaległości ale do końca starłam się nadrobić to wszystko i mi się udało. Jedyne co mnie wkurzało to to, że część "singielek" lub nawet tych co mają chłopków i narzeczonych powtarzało mi, że ciąża to nie choroba i powinnam chodzić normalnie do szkoły i się uczyć i ich nie obchodzi to co się ze mną dzieje tylko czubek ich własnego nosa. Często stałam też chociaż nie dałam radę i kręciło mi się mega w głowie, ale tylko po to by (ja tak nazywam takie nieuprzejme osoby) " wredne suki" mi nie dokuczyły bo i tak mi było ciężko. Teraz już jestem przy końcu ciąży, i zmieniłam naukę z dziennej szkoły na zaoczną, bo mam zalecenie lekarza żeby więcej leżeć w ciągu dnia niż chodzić i stać. Ale i tak się nie poddaje staram się uczyć, szukam jakiś zajęć oraz zaczęłam nawet się zastanawiać czy do jakiej pracy pójdę po szkole, co wcześniej nawet o tym nie myślałam. Nauczyłam się też jak być samodzielna i to ja akurat noszę spodnie w domu. Więc tak ciąża to nie choroba, ale trzeba zrozumieć też ciężarne kobiety, że czasami jest im ciężko lub czegoś zapomną i to jest naturalne.
    Kropa może i jesteś młodą mamą ale za to mądrą. Tak trzymaj! Bo dzięki temu że się nie poddajesz jeśli chodzi o szkołę to zapewnisz lepszą przyszłość i sobie i dziecku.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mówcie, co chcecie, ale ja zgadzam się z tym stanowiskiem... https://kijwmrowiskoblog.wordpress.c...zlych-matkach/

Newsletter Mjakmama24.pl