Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Tabletki wspomagające zajście w ciążę np. Castagnus czy wam pomogły?

Tabletki wspomagające zajście w ciążę np. Castagnus czy wam pomogły?

Czy któras z was zarzeywała te tabletki i pomogły wam zaciazyc gdysz słyszałam bardzo duzo na ich temat pozytywnych opini

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sowa
    Mieszka w
    pińczów/kielce
    Castagnus to chyba ziolowy preparat i ma regulowac cykl? to wszystko zalezy , jak masz problem- czy już wiesz?

z mezem staramy sie o dzidzie juz bardzo długi czas lecze sie w Angli gdyz tutaj pracuje, jednak angielska medycyna jest jednym słowem do bani powiedzieli mi ze mam problem z owulacją przepisali mi tabletki ale jak do tej pory nic mi nie pomagają wiec znalazłam duzo dobrych opini na temat własnie Castagnusa i chciałam dowiedziec sie czy to jednak prawda ze wspomaga zajscie w ciaze a dodam ze @ mam róznie raz 29 a najdłuzszy 35

Ja zaczynam łykać jak tylko odbiorę tabletki z apteki...zobaczymy czy zadziałają

Junior Member
    fusia191

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-10-12 zobacz kalendarz
    hej pisze wam swoją historię na temat różnych tabletek. Nigdy nie miała regularnych cykli więc na początku lekarz przepisał mi luteinę która miała wywoływać i uregulowac mój cykl miesiączkowy. Póki ją brała pomagała lecz gdy tylko odstawiałam spowrotem było to samo brak miesiączki. Po kolejnej wizycie u gina gdy powiedziałam mu że przytyłam 6 kg po luteinie przepisał mi tym razem tabletki antykoncepcyjne które miały mi niby pomóc. Oczywiście historia się powtórzyła i znowu to samo. Potem wyjechała do Londynu gdzie zapisałam się do lekarza i liczyła że tutejsza służba zdrowia jest lepsza. Niestety pomyliłam się wcale nie jest lepiej może nawet gorzej. Miałam robione wszystkie badania hormonów i tym podobnych niby wszystko okej ale miesiączka nadal nieregularna. Po kolejnej wizycie u lekarza dostałam niby bardzo dobre tabletki "provera" postanowiłam dowiedzieć się coś więcej na temat tego leku i weszłam na forum gdzie od pewnej pani weterynarz dowiedziałam się że używa ona tych tabletek dla kotek jak mają ruję. Te tabletki były kompletną porażką przytyłam po nich w miesiąc 10kg. Z fajnej szczuplutkiej laski przez te wszystkie tabletki stałam się okrąglutką pyzą a najgorsze że żadne z nich nie pomagały. Przez trzy lata brała tabletki dokładnie "yasmin" "luteinę" "duphaston" "provere" nic nie pomagało i tak jak wy myślałam co mogę wziąść żeby zajść w upragnioną ciążę. Tak jak wy myślałam o tabletkach ziołowych chodziłam do chińczyków którzy robili jakieś zestawy ziół niby które mają pomóc zajść w ciążę ale w kółko nic. I gdy z rozmiaru 36 doszłam do rozmairu 44 i całe moje ciało pokryły masy wstrętnych rozstępów postanowiłam przestać brać jakiekolwiek tabletki i postarać się schudnąć. Przez rok czasu nie brałam żadnych tabletek i nie uwierzycie ale w tym roku w walentynki okazało się że mam dwie kreseczki. Nie brałam żadnych tabletek i się udało mój organizm odpoczą i się uregulował. Teraz nadal tyje ale razem z moją fasolką a odchudzać się zaczne po ciąży. Więc dziewczyny nie wierzcie w żadne magiczne tabletki bo to pic na wodę próbują nas tylko naciągać i zarabiać na naszym pragnieniu posiadania fasolki. Jestem w 31 tygodniu i to bez żadnych tabletek i jestem szczęśliwa mam nadzieje że wszystko będzie dobrze pozdrawiam.

Senior Member Awatar 89konstancja
    Mieszka w
    Wodzisław Śląski
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-15 zobacz kalendarz
    Tych akurat nie jadłam, ale pomogły mi inne i teraz szczęśliwa czekam na przyjście dzidziusia

Cytat Zamieszczone przez 89konstancja Zobacz posta
    Tych akurat nie jadłam, ale pomogły mi inne i teraz szczęśliwa czekam na przyjście dzidziusia
    a jakie? ja jestem dziś po pierwszej dawce Castagnusa i Oeparolu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Agnesss1987
    O mnie
    Jestem mamą dwóch cudownych chłopców:*
    Według mnie dobra dieta bogata w warzywa, owoce, pieczywo pełnoziarniste, chudne mieso i wedliny, białko - jogurty, ser białe itp., do tego duza ilosc wody, kwas foliowy oraz duzo ruchu napewno przyspieszy zajscie w ciąze..ja nie wierze w zadne cudowne tabletki, ktore tylko wyniszczaja organizm. Do tego wiecej relaksu , luzu w sobie a nie ciagłe myslenie o tym, ze "chce zajsc w ciaze", "musze zajsc w ciąże". ja szybko zaszłam w ciąze bo dobrze sie odzywiałam i duzo ruszalam. Moje dwie kolezanki miały problem z zajsciem w ciąze bo strasznie sie spinały i ciagle myslaly o tym , aby byc w ciązy i nic przez dlugi czas.. az wkoncu odpusciły.. po miesiacu kazda z nich w ciazy była! Teraz jedna ma 6 miesieczna córeczke i znowu jest w ciązy w 8 tyg., troche tym faktem była załamana..ale pozniej juz sie cieszyła, ze bedzie miedzy nimi taka mała róznica wieku. Druga kolezanka 2 tyg.temu urodziła synka. Wiem, ze moge sobie tylko pisac bo nie wiem jak jest u Was bo nie znam Was.. ale moze chociaz troszke doradziłam.. Życze Wam wszystkim abyscie szybciutko zaszly w upragniona ciązę

Senior Member Awatar 89konstancja
    Mieszka w
    Wodzisław Śląski
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Aguska Zobacz posta
    a jakie? ja jestem dziś po pierwszej dawce Castagnusa i Oeparolu
    lekarz przepisał mi to: duphaston, pabi-dexamethason, bromergon, clostilbegyt. Brałam je przez 5 miesięcy, co wizytę zwiększał mi dawkę no i w końcu się udało

JA równiez postanowiłam zastosowac Castagnus i zobaczymy jakie beda tego skudki albo pomoze albo i nie do tego wiesiołek i witaminki femibion natal 1

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów