Strona 3 z 20
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 191

Kwietnióweczki 2018

Cytat Zamieszczone przez Yuki Zobacz posta
    ja straciłam apetyt i jestem ciągle głodna, choć staram się jeść tyle co zawsze- tylko, że zdrowiej
    i jestem wieczorami szybko zmęczona- wczoraj pierwszy raz w życiu zasnęłam na siedząco przy książce XD

a jak u Was?
    Mi się chce ciągle spać i zmęczona jestem,apetyt też mi się zmniejszył....

Cytat Zamieszczone przez Kasiaaisak Zobacz posta
    Cześć wszystkim,
    U mnie kalkulator wyliczył datę porodu na 22.04. Trzy testy z nieśmiałą drugą kreseczką - jutro idę na beta...
    Wszystko dopiero przede mną
    Jeżeli chodzi o objawy, to od kiedy zrobiłam pierwszy test mam poranne mdłości, nie mam apetytu (a w brzuchu burczy) i jestem ciągle senna, choć mam wrażenie, że sobie to wmawiam ze względu na świadomość bycia w ciąży
    Witaj:-)

Cytat Zamieszczone przez Yuki Zobacz posta
    dzisiejsza beta po 48 godzinach- 136,9 <3
    Według cudownych internetowych kalkulatorów wszystko idzie wzorcowo
    już się nie mogę doczekać pierwszej wizyty u lekarza

Kasiaaisak- gratulacje i powodzenia jutro swoją drogą też się zastanawiam czy objawów samo sobie nie wmawiam XD

cieszę się że beta ładnie rośnie u mnie też jest ok :-)
    wynik z środy 104mIU/ml i wynik z piątku 218mIU/ml

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Msme

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-04-08 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny Ja mam termin porodu na 08.04 (wg obliczeń), chociaż wizytę u lekarza mam dopiero 23.08. Jestem już mamą 13 miesięcznej dziewczynki.

Junior Member Awatar Kasiaaisak
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-04-18 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Msme Zobacz posta
    Cześć dziewczyny Ja mam termin porodu na 08.04 (wg obliczeń), chociaż wizytę u lekarza mam dopiero 23.08. Jestem już mamą 13 miesięcznej dziewczynki.
    Witaj Msme
    Pięna różnica wieku się u Ciebie szykuje Jak u Ciebie z objawami?
    Ja cały czas nie wierzę, że to wszystko prawda...

Witajcie dziewczyny
    Chciałabym do Was dołączyć.. Zrobiłam dwa testy i zobaczyłam na każdym II Z moich obliczeń termin porodu wypada na 20.04, u lekarza jeszcze nie byłam. Będzie to nasze drugie dzieciątko, mamy już prawie 3-letnią córeczkę

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Katia29 Zobacz posta
    Witajcie dziewczyny
    Chciałabym do Was dołączyć.. Zrobiłam dwa testy i zobaczyłam na każdym II Z moich obliczeń termin porodu wypada na 20.04, u lekarza jeszcze nie byłam. Będzie to nasze drugie dzieciątko, mamy już prawie 3-letnią córeczkę
    Witaj Katia29
    Terminy mamy całkiem podobne, mi jeden kalkulator wylicza na 22.04, drugi na 18.04
    Jak się czujesz?

Przybywa nas Ja złapałam jakiegoś wirusa. Boli mnie gardło i mięśnie. Najgorsze jest to ze do wtorku jesteśmy nad morzem
    Ostatnio edytowane przez Emilka2603 ; 13-08-17 o 20:02

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Oj Emilka2603, to niedobrze. Mam nadzieję, że nie rozwinie Ci się przeziębienie. Trzymaj się zdrowo!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kasiaaisak czuję się dobrze, jedynie wieczorami wcześnie robię się senna. W pierwszej ciąży przez cały pierwszy trymestr miałam mdłości poranne, mam nadzieję, że teraz mnie to ominie

Junior Member
    Ahna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-04-22 zobacz kalendarz
    Hej, hej Witam wszystkie młode mamy
    Ja mam termin na 22.04.. byłam już u ginekologa ale tylko dlatego, że wyjeżdża na urlop na 4 tygodnie i następną wizytę będę miała we wrześniu.
    Beta robiona 8.08 - 276 a 10.08 - 771
    Rano czuje się dobrze.. wieczorem gorzej, jakbym wróciła ze zmiany w kopalni... od 19 chodzę i ziewam, o 21 już podsypiam
    Straaaaasznie mnie suszy... codziennie rano budzę się jakbym miała kaca giganta.. wypiłam w ciągu dnia 4-5 litrów wody (2 butelki 1,5 litra - tylko w pracy ) i ciągle mi mało..

Junior Member
    Msme

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-04-08 zobacz kalendarz
    U mnie nie jest źle, na senność przy małym dziecku sobie raczej nie mogę pozwolić. Fakt czuję się trochę gorzej i nie mam apetytu, ale w porównaniu do pierwszej ciąży to pryszcz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów