Strona 9 z 24
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 240

Marcoweczki 2018

Mart84 mnie też ostatnio bolał brzuch, tak jakbym okres miała, to było w terminie kolejnej miesiączki i słyszałam że tak może być, nawet jakieś plamienia mogą wtedy wystąpić. Nic takiego nie było co prawda, więc się tym za bardzo nie przejmowałam.

Chwaliłyście się już komuś? U nas wiemy tylko my i moja siostra, która sama jest w ciąży w 7 tygodniu Jak wszystko dobrze pójdzie to obie rodzimy w marcu.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Hanq89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-26 zobacz kalendarz
    Hej ja mam termin na 26 marca fasolka ma 3,5mm i nawet slyszałam już serduszko! Na następnym badaniu i Ty zobaczysz, ja juz się nie mogę doczekać jak bedzie widać zarys człowieczka bo póki co to widziałam na zdjęciu USG tylko mały punkcik

Junior Member
    Hanq89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-26 zobacz kalendarz
    U mnie wiedzą prawie wszyscy a to przez mojego narzefczonego który już po dwóch kreskach wszystkim wygadał... Jedyie nie wiedzą jescze w pracy i przygotowuje sie powoli do tej rozmowy

Junior Member
    smolik

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-27 zobacz kalendarz
    Dzięki Szafirek! No mam nadzieję na to serduszko, bo na razie chyba do mnie nie dociera do końca
    Ale skoro Hanq89 już widziała, to i mnie powinno spotkać tego 19 bo mamy terminy obok siebie

My na razie powiedzieliśmy rodzicom i jednej mojej przyjaciółce. Mąż najchętniej powiedziałby już wszystkim, tak się cieszy, a ja nadal się boję przed tym 12 tygodniem, bo a nóż... Chociaż ciężko jest ze znajomymi, już na jednym weselu i własnych urodzinach musiałam udawać że piję toasty, żeby nie było niepotrzebnych pytań, nie było łatwo A jak u was? Kiedy planujecie mówić?

W ogóle przez to że to moja pierwsza ciąża, a nie mam jakichś niesamowitych dolegliwości (odpukać!) to jakoś zupełnie nie czuję że coś się dzieje. Aż mam ochotę latać po test codziennie i upewniać się że nic się nie zmieniło

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    MamaMartuli gratuluję serduszka to chyba najbardziej wyczekiwany moment na początku ciąży Miłego wypoczynku na urlopie.

Boróweczko u mnie pomimo obietnic, że do 12 tygodnia nikomu nie zdradzimy to chyba wiedzą wszyscy Moi rodzice mieszkają za granicą, więc jak mama przyjechała teraz na 3 tygodnie to nie było opcji jej nie powiedzieć, wtedy też tata się dowiedział i mąż chciał również swojej mamie się pochwalić. A skoro rodzice to i rodzeństwo. A reszta poszła już drogą pantoflową w świat.. Gratulację już do nas spływają

Hanq ja mam termin na 15 marca a moja kropeczka miała w poniedziałek dopiero 1,25cm. Zmartwiłam się teraz..

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Szafirek u mnie najbardziej wyczekiwanym momentem beda badania prenatalne. Mamy dwie zdrowe corki i jedna aniolkowa, która urodzila sie w styczniu tego roku z zespolem patau.

Szafirek głowa do góry..moje dzieci(3)zawsze były mniejsze a urodziły się zdrowe.takie tynki:-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Szafirek u mnie najbardziej wyczekiwanym momentem beda badania prenatalne. Mamy dwie zdrowe corki i jedna aniolkowa, która urodzila sie w styczniu tego roku z zespolem patau.
    Przykro mi Kiedy badania? robicie amniopunkcję?

Szafirek, no i może dobrze że wszyscy wiedzą u Ciebie Razem możecie się cieszyć i nie musicie nic ukrywać, np czemu nie wina nie pijesz... Ja jednak wolę mieć jeszcze wszystko pod kontrolą, kto wie a kto nie. Przyjdzie pora to sami powiemy najbliższym osobiście. Chcemy też zobaczyć ich reakcję

A wielkość zarodka to w normie? Twój suwaczek pokazuje że teraz ma ok 15 mm więc w 7tc ponad centymetr to chyba ok.
    Ostatnio edytowane przez Boróweczka ; 05-08-17 o 14:12

mamunia85 MamaMartuli w jakim wieku macie dzieci?

U nas wiedzą nasi rodzice, moje przyjaciółki, mój brat i przyjaciel mojego partnera w pracy jeszcze nie powiedziałam

Ja też nie czuję się jak bym była w ciąży ale wierzę że wszystko jest dobrze

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów