Strona 8 z 24
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 240

Marcoweczki 2018

Senior Member Awatar tippi13
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-13 zobacz kalendarz
    Cześć marcóweczki! Dołączam i ja. Jestem mamą niespełna czteroletniej Kai oraz Aniołka którego straciłam w grudniu ubiegłego roku. Teraz ciąża również z problemami. Zaliczyłam już plamienia brązowe przez cztery dni po czym pojawiła się żywa czerwona krew. Na szczęście z dzidzia w porządku. Biorę duphaston. Kolejna wizyta w środę. Czuję się bardzo kiepsko. W pierwszej ciąży kwitlam. W drugiej wymiotowala. A teraz cały czas pobolewa macica i mogłabym non stop spać. Ostatnie dwa dni urlopu i nie wiem jak w pracy dam radę

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar tippi13
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-13 zobacz kalendarz
    Aaneczkaaa ja biorę euthyrox. Najpierw dawkę tak jak ty 25 a gdy okazało się że zaszlam w ciążę to 50 a w weekendy 75.wyniki tsh mam tylko nieco wyższe niż twoje także to chyba standardowe dawki są i postępowanie lekarzy

Cześć dziewczyny,rownież chciałabym się przywitać, to mój forumowy debiut :-) Termin mam na 8 marca więc dziś zaczynam 10tc. Mam 2 letniego synka w domu.
    Tez biorę euthyrox 25 - lekarz dawkę postawił mi bez zmian (przed ciąża Tsh 2,62 obecnie 1,6).

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Witaj Boróweczko cieszę się, że wszystko w porządku i słyszałaś bicie serduszka
    Ja się urodziłam 7 marca

Witajcie Tippi i Szisu Ja też walczę z tarczycą- niedoczynność i hashimoto. Przed ciążą brałam Letrox 125, teraz biorę naprzemiennie 125 i 150.

Wracam chyba do ,żywych. Mdłości powoli stają się mniej uporczywe. Zdarzają się głównie rano i jak jestem bardzo głodna. Piersi również bolą mniej, senność pozostała. Dołączył też dziwny ból w pachwinach, ale ponoć to normalne.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Junior Member
    smolik

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-27 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, zgłaszam się
    To moja pierwsza ciąża i według moich obliczeń (lekarz nie podawał mi jeszcze żadnych konkretów :P) termin mam w okolicach 27 marca czyli 6t+2
    Ponieważ to moja pierwsza droga to powiem szczerze boję się o wszystko i jakoś staram nie przyzwyczajać do tej myśli za bardzo póki nie minie ten magiczny pierwszy trymestr, chociaż mąż mówi że nie ma co myśleć negatywnie
    U lekarza byłam na razie 26 lipca dla potwiedzenia moich przypuszczeń :P nie było widać za dużo, ale powiedział że nie da się ukryć że ciąża jest
    kolejna wizyta 19 sierpnia, czy będzie już szansa na zobaczenie serduszka czy to jeszcze za wcześnie?

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Witaj smolik Myślę, że 19 sierpnia już będziesz widziała serduszko, może nawet go posłuchasz. To również moja pierwsza ciąża i też boję się i martwię o wszystko. Ale staram się myśleć pozytywnie i to trzyma mnie przy "normalnym" życiu, bez panikowania :P

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Hej Mamusie cieszę się,że nas tu coraz więcej,bo pomimo że mam 3dzieci jakoś czuje się przerażona.A z Wami raźniej :-) a mdlosci nie chcą mi odpuścić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Hej dziewczyny.
    Witam Nowe Mamusie. Fajnie, ze jest nas z dnia na dzien wiecej.

My dzisiaj po drugiej wizycie. Widzieliśmy nareszcie serduszko. Wszystko jest ok. Ze wzgledu na anemie i zakrzepice musze zrobic termin w klinice i juz mam dzwonic umawiac sie na wrzesien na badania prenatalne. Jesteśmy po przejściach takze bedzie stres.

Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Jutro jedziemy na urlop na 9 dni takze zycze Wam udanego tygodnia. Odpoczywajcie i uważajcie na siebie

Witam wszystkie nowe mamusie! super ze dolaczylyscie! Ja mam wizytę 9.08 i wtedy mam nadzieję będzie pięknie biło serduszko

To moja również pierwsza ciąża, też wszystko nowe i nieznane ;( ale damy radę u mnie pojawiły się mdłości jak jestem głodna... Ehh.. Senność minęła, dziś trochę bolał brzuch, biorę luteine

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów