Strona 6 z 24
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 240

Marcoweczki 2018

Witajcie dziewczyny

jestem właśnie po wizycie u ginekologa,jest pęcherzyk ciążowy dopiero 4tydzien 6d. młodziutkie ziarenko ogólnie dobrze się czuję, nudności na razie brak jedyne co to senność, wczoraj pól dnia przespałam i przedwczoraj, a dzisiaj nie, ale to chyba z podekscytowania popołudniową wizytą u gin z objawów to jeszcze wrażliwe i powiększone piersi, trochę podbrzusze pobolewa, ale pani doktor powiedziała, żeby się tym na razie nie martwić - rozciąga się macica po prostu. Wiem, że to podstawowe sprawy, ale to moja pierwsza ciąża, jestem w tym temacie laikiem, dlatego się tak wszystkim ekscytuje :P

I jeszcze pytanko do Was, któraś z Was może zażywa Euthyrox? Jeśli tak to jakie dawki? Ja na początku, odkąd zaczeliśmy się z mężem starać o dziecko, zaczęłam od najniższej czyli 25 (zalecenie mojej gin), po dzisiejszej wizycie lekarka zaleciła zwiększenie dawki do 50. Przed zażywaniem euthyroxu miałam TSH 2,9, po 4 msc dawki25 TSH wzrosło mi do 4,1, dlatego też gin zalecila dawke 50/dzień.
    Czy któraś z Was ma lub miala podobne problemy z tarczycą w ciąży? Jest się czego obawiać?

2. dzieckozakupy.pl
    Aha i jeszcze chcialam dowiedzieć się czy zażywacie sam kwas foliowy czy może jakieś witaminy, które zawierają kwas foliowy np. Pregna plus lub prenantal duo ??

Cytat Zamieszczone przez aaneczkaaa Zobacz posta
    Aha i jeszcze chcialam dowiedzieć się czy zażywacie sam kwas foliowy czy może jakieś witaminy, które zawierają kwas foliowy np. Pregna plus lub prenantal duo ??

Ja dzisiaj ide na 1wsza wizyte, dzisże 6+1. Ja biore Femibion Natal 1

Hej dziewczyny, witam sie i ja z częścią znamy sie już bardzo dobrze z grupy szaraczek )

Obecnie moja ciąża ma 8+3 dni mamy dwa bijące serduszka i równe zarodki odpowiadające terminowi miesiączki termin teoretycznie 8 marca ale przy bliźniakach na pewno wcześniejszy o min 2-3 tygodnie

witajcie Mamusie!
    I ja się dołączam na marzec 2018r a dokładnie z miesiączki 16.03.
    pozdrawiam wszystkie źle znoszące dolegliwości mamusie

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Hej dziewczyny, witam sie i ja z częścią znamy sie już bardzo dobrze z grupy szaraczek )

Obecnie moja ciąża ma 8+3 dni mamy dwa bijące serduszka i równe zarodki odpowiadające terminowi miesiączki termin teoretycznie 8 marca ale przy bliźniakach na pewno wcześniejszy o min 2-3 tygodnie
    Gratulacje!! jak to miło czytać dobre wieści Pozdrawiam :*

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Witam nowe przyszłe mamusie no i w końcu Ciebie Asiafaj Strasznie fajnie, że będziemy tu miały forumowe bliźniaki

Ja zamiast bawić się na weselu leżę plackiem. Jakoś dziwnie boli mnie brzuch, a i zdarzyło się jednorazowe brązowe plamienie. Przestraszyłam się. Jeśli się powtórzy pojadę na IP. Moja gin na urlopie niestety.
    Samopoczucie beznadziejne, wciąż się kiepsko czuję, mdłości mam pół dnia i taki koci odruch wymiotny.. Aż momentami żołądek boli.
    No ale dzielnie to zniosę, bo warto
    W poniedziałek mam wizytę u gin na NFZ. Zobaczę co u mojej kropeczki słychać.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Idril

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-06-22 zobacz kalendarz
    Cześć! Fajnie, że już zebrała się nas tutaj pokaźna grupa. W środę mam wizytę u lekarza, zobaczymy co wypatrzy:-), ale według okresu termin porodu wypada na 25 marca. To będzie moje drugie dziecko (córka ma 14 miesięcy, więc czekam na armagedon )

Cytat Zamieszczone przez Idril Zobacz posta
    Cześć! Fajnie, że już zebrała się nas tutaj pokaźna grupa. W środę mam wizytę u lekarza, zobaczymy co wypatrzy:-), ale według okresu termin porodu wypada na 25 marca. To będzie moje drugie dziecko (córka ma 14 miesięcy, więc czekam na armagedon )
    Który to bedsie tydzień i dzień jak będziesz miała wizytę?

ja byłam w piatek u gina bo miałam bóle w podbrzuszu dość silne i uciążliwe. Wg miesiączki powinnam mieć wtedy 6+1 ale lekarz widział tylko pęcherzyk ciążowy i stwierdził że ciąża jest o ok tydzień młodsza ze względu na moje nieregularne cykle. Kazał się nie przejmować i powiedział że na wizycie 9.08 będzie już na pewno i zarodek i serduszko ❤. Dostalam luteine na wszelki wypadek i mam dopochwowo ja brać do tej właśnie kolejnej wizyty. Czuję się generalnie naprawdę super i nawet bóle podbrzusza ustąpiły. Dodatkowo okazało się że mam torbiel na jednym jajniku ale mała i trzeba ją póki co obserwować. Mówił że zazwyczaj one się wchłaniają.

Junior Member
    Idril

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-06-22 zobacz kalendarz
    @Marta84 Wypadnie mi 7t3d według okresu, ale po pierwszym porodzie cykle mi się trochę wydłużyły, więc liczę się z tym, że może nie być jeszcze nic widać :-)

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów