Strona 5 z 24
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 240

Marcoweczki 2018

Cytat Zamieszczone przez Mart84 Zobacz posta
    Jak dodac suwaczek? Mozna to zrobic na telefonie?
    https://www.suwaczki.com/
    tworzysz i wklejasz na swoim profilu... nie wiem czy uda sie to zrobic na telefonie bo robilam to na kompie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Witamy aaneczkaaa i trzymamy kciuki za pierwszą wizytę jutro Może jednak być tak, że niewiele zobaczysz, ale nie przejmuj się, czasem tak bywa.

Pauliss witaj I gratuluję

Ja nadal jak przez czołg przejechana, mdłości, ciągły ból głowy, senność, martwi mnie też ból brzucha który wczoraj dołączył i bolące jajniki.. Jedni piszą, że to normalne, inni że zdecydowanie nie.. A moja gin na urlopie..

Mart w końcu dołączyłaś Nie panikuj no może być jak mówisz, a może być zupełnie inaczej. Zacznij myśleć pozytywnie..

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Witamy aaneczkaaa i trzymamy kciuki za pierwszą wizytę jutro Może jednak być tak, że niewiele zobaczysz, ale nie przejmuj się, czasem tak bywa.

Pauliss witaj I gratuluję

Ja nadal jak przez czołg przejechana, mdłości, ciągły ból głowy, senność, martwi mnie też ból brzucha który wczoraj dołączył i bolące jajniki.. Jedni piszą, że to normalne, inni że zdecydowanie nie.. A moja gin na urlopie..

Mart w końcu dołączyłaś Nie panikuj no może być jak mówisz, a może być zupełnie inaczej. Zacznij myśleć pozytywnie..
    Szafirku od dzis tylko pozytywne myślenie tak teraz patrze na suwaczek i widzę że mam dokladnie tydzień młodszą ciążę będziemy razem urodzić

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Wszystko się może zdarzyć Mart, mogę urodzić wcześniej lub później więc nigdy nic nie wiadomo

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Nie było mnie tu dwa dni, a tu tyle postów! Witam wszystkie nowe dziewczyny i trzymam za Was kciuki Ja też cały czas czuję się beznadziejnie, ale oby przetrwać pierwszy trymestr i W TEORII drugi powinien być lepszy

Szafirku, u mnie po wizycie wszystko dobrze Serduszko bije, a nawet wyrosły rączki Niestety tym razem nic nie pomierzyła, a następną wizytę mam 31.08

Senior Member
    Agatkowamama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-09 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie nowe mamusie widzę, że zaczynamy się rozkręcać
    Ja też jestem wiecznie zmęczona. W dzień spałabym o każdej porze, za to nocami jest gorzej. Zazwyczaj już koło 5 nie śpię ehh . Tylko nie jestem mocno zdziwiona, bo w pierwszej ciąży miałam to samo, z tym że wtedy nie spałam w nocy od 3 do 6.

Dziewczyny jakie plamienie jest we wczesnej ciąży niewskazane?
    Dotarłam do pracy, bylam w wc i bylo troche takich niteczek ze sluzem ale sama nie wiem jakiego koloru, ni to zolty, ni czerwony, jakis taki bardziej pomarańczowy... boje się

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    cieslakass

O mnie
    Jestem w ciąży, jestem mamą
    To melduje się i ja. U lekarza byłam, serduszko było słychać, ale ciąża jest tydzień młodsza niż wskazuje na to termin miesiączki, zapewne owulacja się przesunęła Po wizycie u ginekologa poszłam do wc, tam przy podcieraniu się zauważyłam taki dziwnie podbarwiony śluz, niby brązowy, trochę żółty, potem znowu to samo, więc wróciłam do ginekologa. Przepisał mi zapobiegawczo Duphaston i Luteinę i mam kontrolę w poniedziałek. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Przy pierwszej ciąży nie miałam takich "ekscesów"

Badania na fotelu nie miałam, ale miałam za to dopochwowe usg, może to dlatego to plamienie? Sama nie wiem.

Mart84, przyczyny plamień są różne, ale jeśli bardzo Cię to niepokoi, zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj jakie kroki powinnaś podjąć

Cytat Zamieszczone przez cieslakass Zobacz posta
    To melduje się i ja. U lekarza byłam, serduszko było słychać, ale ciąża jest tydzień młodsza niż wskazuje na to termin miesiączki, zapewne owulacja się przesunęła Po wizycie u ginekologa poszłam do wc, tam przy podcieraniu się zauważyłam taki dziwnie podbarwiony śluz, niby brązowy, trochę żółty, potem znowu to samo, więc wróciłam do ginekologa. Przepisał mi zapobiegawczo Duphaston i Luteinę i mam kontrolę w poniedziałek. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Przy pierwszej ciąży nie miałam takich "ekscesów"

Badania na fotelu nie miałam, ale miałam za to dopochwowe usg, może to dlatego to plamienie? Sama nie wiem.

Mart84, przyczyny plamień są różne, ale jeśli bardzo Cię to niepokoi, zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj jakie kroki powinnaś podjąć
    Ktory dzis masz tydzien i dzień? Ja chyba zdecyduje się nie czekac na mojego ginekologa tylko umowie sie do jakiegos pierwszego lepszego w przyszłym tygodniu. Nie ze wzgledu na jakies obawy tylko po prostu juz chcialabym aby obejrzal mnid jakis lekarz

Junior Member
    cieslakass

O mnie
    Jestem w ciąży, jestem mamą
    Mart84, wg miesiączki mam 6 t 5 d dzisiaj, ale ciąża tydzień młodsza. Pewnie, będziesz spokojniejsza i będziesz wiedziała, czy coś się dzieje. Trzymam kciukasy mocno

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów