Strona 4 z 24
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 240

Marcoweczki 2018

Junior Member
    cieslakass

O mnie
    Jestem w ciąży, jestem mamą
    Cześć dziewczyny!

Jestem tu nowa, ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w swoje progi
    Mam na imię Kaśka, mam 25 lat i 2,5 roczną córę, Anastazję. 9 lipca zobaczyłam wyczekane dwie kreski na teście i nie mogłam uwierzyć, więc dwa dni potem zrobiłam kolejny test, a potem jeszcze jeden Według miesiączki mam 6 t + 2 dzień ciąży. W czwartek idę do ginekologa, zobaczymy co powie - liczę, że serducho już będzie biło

2. dzieckozakupy.pl
    Cześć Kasiu, witaj w grupie Jak się czujesz? W czwartek będziemy trzymać kciuki za Ciebie

A ja poproszę o kciuki jutro 9.45

Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Hej dziewczyny.
    My po wizycie. Pęcherzyk był dzisiaj 5 plus 1 pecherzyk 5 plus 4.
    Nastepna wizyte mam za tydzien w czwartek bo później jedziemy na urlop.
    Jedyne co mnie martwi to torbiel na prawym jajniku ktora sie powiekszyla od ostatniej wizyty u gina.

Jak samopoczucie dziewczyny??
    Ja bym ciągle spała. Jak chodze to mam zawroty glowy ale jest ok

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Witaj cieslakass, jesteśmy bardzo zbliżone bo ja mam dziś 6+5

Jenny kciuki były obecne. Jak po wizycie?

MamaMartuli2 a co na tą torbiel gin?

Ja czuję się jak przejechana walcem.. Mdłości, ból głowy, wieczne zmęczenie, brak sił. Nie sądziłam, że aż tak kiepsko będę to znosić. Jestem nie do życia, całymi dniami pod kocem...

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Hej dziewczyny dołączyłam do Waszej grupy, bo wg obliczeń za pomocą kalkulatorów ciąży na internetach przewidywany termin porodu wychodzi na marzec 2018
    23.06 zaczeła się miesiączka ostatnia, 21.07 zrobilam test ciążowy (druga kreseczka była słabo widoczna) poszłam na beta hcg wyszło 193, wczoraj 24.07 powtórzyłam beta hcg i wynik 915. Rośnie idę do gina 27.07 zobaczymy co powie, jak myślicie, czy na USG będzie już coś widać? Zaznaczam, że to będzie moja 1 ciąża - już nie mogę się doczekać Pozdrawiam

Czesc dziewczyny
    Jestem tu nowa, według miesiączki mam 7tydz i 6 dzien ciąży
    To moja druga ciąża mam juz 5letniego synka

Jak wasze samopoczucie ?
    Ja czuje się ogropnie...ciągłe mdłości, ból głowy i spac moglabym na stojaco ...

Hej dziewczyny

Przywedrowalam ze staraczek wg miesiączki dzis 5t 5d ciąży, wg kalkulatora wychodzi to na że termin mam na 22.03. Wizyta dopiero 9.08, wiec troche sie naczekam... stresuje sie czy bedzie zarodek i bijące serduszko sama nie wiem dlaczego, to chyba hormony... mozna miec objawy, testy pozytywne, brak @ a pecherzyk i tak będzie pusty?

P.s. gratuluję wszystkim zafasolkowanym i zycze nam duzo zdrowia i siły

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Mart84 Zobacz posta
    Hej dziewczyny

Przywedrowalam ze staraczek wg miesiączki dzis 5t 5d ciąży, wg kalkulatora wychodzi to na że termin mam na 22.03. Wizyta dopiero 9.08, wiec troche sie naczekam... stresuje sie czy bedzie zarodek i bijące serduszko sama nie wiem dlaczego, to chyba hormony... mozna miec objawy, testy pozytywne, brak @ a pecherzyk i tak będzie pusty?

P.s. gratuluję wszystkim zafasolkowanym i zycze nam duzo zdrowia i siły
    Ja mam 10.08 wizyte
    w tym tygodniu ciązy bedziesz mogla uslyszec bicie serduszka
    ja jak bylam 2 tygodnie temu zoabczylam tylko malutka fasolke<3
    Bedzie dobrze zobaczysz

Paulis jestem dobrej mysli ale juz nie moge sie doczekac

Jak dodac suwaczek? Mozna to zrobic na telefonie?

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów