Strona 17 z 24
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 240

Marcoweczki 2018

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    KKQ witaj na pokładzie Fajna różnica wieku będzie pomiędzy maluchami

Hanq bo jedni lekarze podają wiek ciąży z OM inni z USG a one na początku mogą być inne. Moja kropeczka też w 6 tygodniu na USG wypadła na 4+4 z tego co pamiętam, a teraz podgoniła i w 9+0 z OM wyszło 8+6 na USG.

Boróweczko odpoczywam ile się da
    właśnie szukam w internecie ciekawych pozycji o ciąży i pierwszym roku życia dziecka. Może macie coś do polecenia?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    KKQ

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-06-13 zobacz kalendarz
    Hanq ja OM miałam 19.06 więc to by się zgadzało, na USG byłam 31.07 i to był 6t0d

Junior Member
    Hanq89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-26 zobacz kalendarz
    Ok zgadza sie ja bylam 2 sierpnia. Mamy podobnie

Cytat Zamieszczone przez Hanq89 Zobacz posta
    Heej Ja też mam termin na 26.03.2017 - I będąc na USg w zeszłym tygodniu byłam w 6tydz3dzień, jak Ci lekarze to wyliczają.. U mnie liczyl chyba według osatniej miesiączki czyli umnie 18.06.2017. jak to jest u Ciebie? To moja pierwsza ciążą, bedąc u lekarza zamiast zapytać go o to , to byłam pod wrazeniem też serduszka i tego wszystkiego ze o tym zapomnialam ;p
    Ja ostatnią @ mialam 15.06 i termin mam na 22.03.2018. Wg usg wypada na 24.03.2018 bo mam dwa dni różnicy na wizycie miałam wg OM 7+6 a wg usg dzidzia byla duża na 7+4.

Szafirek piękna kropeczka choć to chyba już kuleczka:-) a co to oznacza niejednorodna kosmowka i z czym to się wiąże?odpoczywaj dzielnie.Szoszonek ja też mam termin na 16.03.ciekawe czy tak będzie:-)

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    mamunia z kosmówki tworzy się łożysko. Jeśli jest niejednorodna może też mieć tendencje do odklejania a wtedy może nawet dojść do obumarcia płodu. U mnie o odklejaniu się nic nie mówiła, więc boję się okropnie ale jestem dobrej myśli. Wiem też, że kiedy jest niejednorodna mogą tworzyć się krwiaki podkosmówkowe, które też są niebezpieczne.
    Od samego początku mówimy na nasze maleństwo "Kropeczka" więc pewnie tak zostanie do końca

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Orientuje sie ktoś dobrze w prawie pracy? Jak to jest jeśli kobieta będąca na zwolnieniu lekarskim (jest w ciąży, ale pracodawca jeszcze o tym nie wie) dostaje rozwiązanie umowy na czas nieokreślony za wypowiedzeniem? Powód to likwidacja spółki.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    I chętnie podłączę sie do prośby Szafirka o ciekawe lektury nt ciąży

Senior Member Awatar tippi13
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aaneczkaaa Zobacz posta
    Orientuje sie ktoś dobrze w prawie pracy? Jak to jest jeśli kobieta będąca na zwolnieniu lekarskim (jest w ciąży, ale pracodawca jeszcze o tym nie wie) dostaje rozwiązanie umowy na czas nieokreślony za wypowiedzeniem? Powód to likwidacja spółki.
    Z tego co się orientuję to jeżeli powodem jest likwidacja spółki to nie jesteś już chroniona. Nawet jeśli masz umowę na czas nieokreślony niestety

Senior Member
    Agatkowamama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-09 zobacz kalendarz
    Ja mogę polecić mataja.pl, ale to bardziej już o dzieciach niż o ciąży

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów