Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Jak sprawić by dziecko przesypiało noc

Junior Member
    Paulinauzi

Mieszka w
    Koziegłowy
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-11-13 zobacz kalendarz

Jak sprawić by dziecko przesypiało noc

Witam, mój synek ma 8 miesięcy, po wieczornym karmieniu ok. 20.30 (mleko+kaszka) budzi się przed godziną 1 dostaje wodę, potem po godzinie wypija mleko 150ml mleka, po czym ok godziny 5 budzi się znowu i wypija 180 ml mleka.
    Nieprzespane noce zaczynają być bardzo dla mnie uciążliwe i dlatego szukam "złotego środka" by moj syn przesypiał choc noc do tej 5-6godziny.
    Proszę o pomoc i rady.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar klara
    Mieszka w
    bielsko-biała
    O mnie
    13.01.20011r
    Nie wiem czy u ciebie to podziala,ale moj synek ladnie spi,a je takk.19 150ml kaszka z mlekiem,kolo 22 210ml mleka z kaszka jak wstaje w nocy to woda lub herbatka(ja mu daje tez kubusia bo zapycha brzuszek).Chyba ze malo wypije mleka wieczorem i sie bardzo dopomina to znow210ml z kaszka.

Senior Member Awatar Kisia
    Mieszka w
    Giżycko
    O mnie
    07.01.2011:)
    u mnie jest sytuacja podobna.Corka ma 7 miesiecy.kladzie sie spac ok 20,30.Przed spaniem je 120 ml kaszy(wiecej nie) budzi sie kolo 1-2 tez je i o 5 tez je.Majac5 miesiecy potrafila przespac do 4-5 przy tym byla karmiona piersia, Teraz nie wiem co zrobic zeby polepszytc noce..

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Kubusia 7-miesięcznemu dziecku? Łomatkobosko... A tej kaszki to ile w sumie w ciągu doby on zjada?
    Mój szamie ok. 19.30 180 ml kleiku kukurydzianego (od wieczornej kaszki miał zaparcia) i ostatnie trzy noce co prawda budził się ok. 2-giej, ale wystarczyło, że podniosłam z łóżeczka, przytuliłam, zrobiłam kilka kroków, odłożyłam i spał do 6. A dzisiaj w nocy to nawet go nie podnosiłam, tylko zainstalowałam smoczka i też spał do 6. Może mu się za jakiś czas znudzi to budzenie, skoro cycusia już w nocy nie ma

Senior Member Awatar klara
    Mieszka w
    bielsko-biała
    O mnie
    13.01.20011r
    Fakt ze czasami smok,kilka kropli wody lub obrucenie na boczek i ciii wystarczy. Ja tez licze ze Fabiankowi samo sie znudzi wstawanie w nocy.

Junior Member
    aska87

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-08-24 zobacz kalendarz
    Witam dziewczyny
    Ja też mam problem tyle ze mój syn ma 1,5 roku przed snem wypija wode z odrobina soku o 11.00 budzi się na mleko wypija ok. 120ml o 3 znowu budzi sie i woła pić zaznaczę ze zeby wypił mleko to daje mu w butelce w której podaje mu picie bo inaczej nie chce najlepiej jakbym mu dawała przez cały czas pic. No i w sumie budzę sie 3, 4 razy w nocy. Nie wiem jak go tego oduczyc rozkladam ręce

Senior Member Awatar flinta1
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-09 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny
    od co najmniej dwóch tygodni moja córka zaczeła się budzić 2 razy w nocy , wcześniej robiła to tylko raz albo wcale
    kładę ją około 19 spać pierwsze budzenie to ok 23 nie jest jeszcze tak uciążliwe bo wtedy jeszcze nie śpie ale wydaje mi się że nie jest wtedy głodna bo daje jej cyca trochę possie i zasypia drugie budzenie ok 2 w nocy i wtedy też cyc i zjada więcej po tym śpi do rana budzi się między 6 a 7 rano . W dzień też karmie ją jeszcze cycem ale wprowadziłam 2 inne posiłki i staram sie je zawsze podawać żeby nauczyła się systematyczności zastanawiam się czy to sie jest już tęsknota za cycem

Napiszcie czy też tak mieliście i czy można coś z tym robić boję się że w miarę wprowadzania nowych posiłków córka będzie się częściej budzić w nocy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    A może wychodzą jej ząbki i cycuś ją uspokaja?

Senior Member Awatar flinta1
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-09 zobacz kalendarz
    Jeśli chodzi o ząbki to tak , ma już dwie jedynki dolne i było trochę przerwy a teraz widzę że znowu zaczeły jej iść następne szczerze mówiąc też sobie tak to tłumaczę że to zęby

Senior Member
    Madziara

Mieszka w
    nowe miasto lubawskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-14 zobacz kalendarz
    Data
    14.04.2011
    witam
    mam podobny problem bo mój 11 miesięczny olek przesypiał do tej pory pięknie a ostatnie kilka dni to koszmar idzie spać około 20-21 wypijając od 180-240 mleka w zależności ile przez cały dzień sobie nazbiera i wieczorem a potem śpi spokojnie ale około 2-3 w nony robi pobudkę wszystkim płacze domaga się na ręce i do nas do łóżka powalczy z nami około 1 do 2 i oczywiście na ręcach zasypia.powiem,że zawsze było oki mała lampka i pół mrok i wystarczyło,że małego wziełam na ręce i troszkę ponosiłam i zasypiał a teraz niestety w 3 potrafi się ślicznie bawić gaworzyć i jak się zmęczy do zasypia do 8 niestety bez mleka próbowałam nawet dać mu mleka z kleikiem ryżowym ale nie podziałało obudził sie o 3 i wypił 100 herbatki i pobawił sie około 1,5 h z zasnoł co robic pomocy muszę o 6 wstać po do pracy a moze to dla tego on sie budzi za mało czasu jestem z nim bo popołudniu staram sie z nim bawić i go oprowadzać ale jak najmniej na ręcach nosić może to to pomocy dziewczyny

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów
Izabela Tyszka
Izabela Tyszka instruktorka fitness

Rowerek stacjonarny

Karolina Solecka-Rzytka
Karolina Solecka-Rzytka psycholog, psychoterapeutka

Jem w stresie

Iwona Słowińska
Iwona Słowińska mgr inż. żywienia człowieka, psychodietetyk

ciąża a karmienie

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz: