Strona 8 z 70
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 691

Lutówki 2018

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Jednak ide do pracy, wczoraj poznym wieczorkiem plamienia ustaly. Czlapie sobie pomalutku...

Na wakacje nie odwazylabym sie jechac Ale zycze milych wrazen

Wlasnie spostrzeglam, ze co usg to inny pomiar. O 15.40 na usg panu doktorowi wyszlo 6tc4d, a o 21.00 pani doktorce wyszlo 7tc.
    Milego dnia w pracy oszczędzaj się bardzo. Ja po plamieniach w poprzednich ciążach, od razu szłam na l4, ale miałam chodząco-stojącą pracę. Czytałam ostatnio chyba na blogu mamaginekolog, że wcale przy plamieniach nie trzeba leżeć plackiem, tylko prowadzić spokojne życie księżniczki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Dzięki dziewczyny :* My jedziemy na kilka dni nad Polskie morze. Wiedząc, że się staramy wolelismy nie ryzykowac podróży zagranicznych, z resztą wydatkow tez dosc sporo ostatnio mamy
    mama_m ponoc w ten sam klimat można bez obaw jeździć
    Co do podróży samolotem to zdania są podzielone ale jeżeli Aurinko nie wiedziałaś jeszcze, że jesteś w ciąży to na 100% nie zaszkodziłaś dziecku bo bylo za wcześnie

Leelaa to nie przemeczaj się i dbaj o siebie! Cieszę się, że krwawienia ustały

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Dzięki dziewczyny :* My jedziemy na kilka dni nad Polskie morze. Wiedząc, że się staramy wolelismy nie ryzykowac podróży zagranicznych, z resztą wydatkow tez dosc sporo ostatnio mamy
    mama_m ponoc w ten sam klimat można bez obaw jeździć
    Co do podróży samolotem to zdania są podzielone ale jeżeli Aurinko nie wiedziałaś jeszcze, że jesteś w ciąży to na 100% nie zaszkodziłaś dziecku bo bylo za wcześnie

Leelaa to nie przemeczaj się i dbaj o siebie! Cieszę się, że krwawienia ustały
    Trochę mnie ta ciąża zaskoczyła, ale i tak mieliśmy zacząć starania zaraz po powrocie

Dziewczyny, kiedy ogłaszacie w rodzinie dobrą nowinę? Czekacie do usg albo do 12 tc?
    My jutro jedziemy do naszych rodziców i chyba im powiemy. W poprzednich ciąźach też mówiłam zaraz po becie, tylko zabraniałam im mówić o tym w dalszej rodzinie (nie do konca to wyszło, bo moja mama nie potrafiła się powstrzymać).

Moi rodzice już wiedzą, teść jeszcze nie. Ogólnie wie kilka najbliższych osób.

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Ja nie moglam sie powstrzymac i dwa tygodnie temu juz powiedzialam mamie, a mama nikomu jeszcze (mam nadzieje) nie powiedziala. My czekamy do 12 tygodnia.

Wlasnie wracam z pracy, bylam 2 godziny dluzej. Tyle roboty ze szok! I niestety na koniec dnia pojawily sie brazowr krawienia. Tazke caly weekend bede lezec.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Ja nie moglam sie powstrzymac i dwa tygodnie temu juz powiedzialam mamie, a mama nikomu jeszcze (mam nadzieje) nie powiedziala. My czekamy do 12 tygodnia.

Wlasnie wracam z pracy, bylam 2 godziny dluzej. Tyle roboty ze szok! I niestety na koniec dnia pojawily sie brazowr krawienia. Tazke caly weekend bede lezec.
    Kurcze, ja bym na Twoim miejscu chyba rozważyła l4. A Twoja praca jest siedząca? Ja bardzo swoją pracę lubiłam i mialam ogromną nadzieję, że będę mogła pracować nawet do porodu, ale przez plamienia nie chciałam ryzykować

My teraz tylko rodzicom powiemy, reszta się dowie po 12 tc. Tylko myślałam, że jutro powtórzę betę, a tu przecież świeto i muszę poczekać do piątku.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Kurcze, ja bym na Twoim miejscu chyba rozważyła l4. A Twoja praca jest siedząca? Ja bardzo swoją pracę lubiłam i mialam ogromną nadzieję, że będę mogła pracować nawet do porodu, ale przez plamienia nie chciałam ryzykować

My teraz tylko rodzicom powiemy, reszta się dowie po 12 tc. Tylko myślałam, że jutro powtórzę betę, a tu przecież świeto i muszę poczekać do piątku.
    O kurczę, faktycznie ale przytrafiłaś z tym świętem... Słuchaj, jak pójdziesz w sobotę to będzie dobrze - pomnożysz razy cztery W piątek nie doliczysz się ni hu hu.

Plamienia są bardzo delikatne ciemnobrązowe, także poleżę te cztery dni, aby wszystko tam doszło do siebie. Jak ponownie się pojawią, wtedy pójdę na L4. Mam siedzącą pracę, dlatego nie chciałabym rezygnować.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Termin mam na 16.02, na wizytę zapisałam się na 04.07, już powinno być widoczne serduszko.
    Jeśli dobrze się doliczyłam, będziesz w ósmym tygodniu. Na bank zobaczysz serduszko

Aurinko, nie wyszło z suwaczkami?

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Właśnie pracuję nad suwaczkiem

Edit. Ooo jeden już jest

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Brawo Aurinko!

Jak dobrze pójdzie to między dziatkami będzie równe po 3 lata różnicy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów