Strona 7 z 19
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 183

Lutówki 2018

Senior Member Awatar andzia1712
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-06-16 zobacz kalendarz
    Data
    16-06-2016
    Cytat Zamieszczone przez mandarynkaa Zobacz posta
    Hej Andzia! Chyba znamy sie z czerwcowek 2016 :P Ja jestem teraz na grudniowkach

pozdrawiam wszystkie mamusie
    Haha..Mandarynkaa rozbawiłaś mnie
    Ostatnio edytowane przez andzia1712 ; 13-06-17 o 21:03

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    A mialo byc tak tajemniczo

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    16-06-2016
    Hehe..tak??

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Leelaa nie wiem co Ci doradzic. Ja chyba bym poszła na L4 ale rozumiem Twoje obawy. W sumie masz jeszcze urlop na życzenie lub możesz np. złapać grypę żołądkową ;P

Co do zapalenia to mnie troszkę szczypało i takie przezroczyste uławy, coś jakby dużo plodnego śluzu ze mnie lecialo. W sumie to nie myślałam, że to zapalenie tylko jakies podrażnienie a tu klops. Teoretycznie tabletki te sie nie wchlaniaja a mam tylko 3 i krem więc chyba dokończę kurację, tylko strasznie mnie dzis podbrzusze boli i nie wiem czy to od tego czy cos innego... Muszę zaczac się pakować bo jutro na wakacje wyjeżdżamy

Witaj Aurinko :-) kiedy masz termin i wizyte potwierdzającą u lekarza?

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    16-06-2016
    Mikallo ale Wam fajnie a gdzie się wybieracie?

Mikallo udanych wakacji :-) my tez jedziemy pod koniec czerwca w góry. Czytałam gdzies ze sie nie powinno i musze to z lekarzem obgadać. Ale w sumie wszystko juz zaplanowane, szkoda byłoby odwoływac

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Jednak ide do pracy, wczoraj poznym wieczorkiem plamienia ustaly. Czlapie sobie pomalutku...

Na wakacje nie odwazylabym sie jechac Ale zycze milych wrazen

Wlasnie spostrzeglam, ze co usg to inny pomiar. O 15.40 na usg panu doktorowi wyszlo 6tc4d, a o 21.00 pani doktorce wyszlo 7tc.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mama__m Zobacz posta
    Witaj Aurinko :-) kiedy masz termin i wizyte potwierdzającą u lekarza?
    Termin mam na 16.02, na wizytę zapisałam się na 04.07, już powinno być widoczne serduszko.

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Leelaa nie wiem co Ci doradzic. Ja chyba bym poszła na L4 ale rozumiem Twoje obawy. W sumie masz jeszcze urlop na życzenie lub możesz np. złapać grypę żołądkową ;P

Co do zapalenia to mnie troszkę szczypało i takie przezroczyste uławy, coś jakby dużo plodnego śluzu ze mnie lecialo. W sumie to nie myślałam, że to zapalenie tylko jakies podrażnienie a tu klops. Teoretycznie tabletki te sie nie wchlaniaja a mam tylko 3 i krem więc chyba dokończę kurację, tylko strasznie mnie dzis podbrzusze boli i nie wiem czy to od tego czy cos innego... Muszę zaczac się pakować bo jutro na wakacje wyjeżdżamy
    Mikallo, udanych wakacji ja zrobiłam test chwilę po powrocie do domu z lotniska trochę się przestraszyłam czy nie zaszkodziłam maluszkowi tym lotem, ale wczoraj endokrynolog mnie uspokoił, że latanie w zdrowej ciąży nie jest niebezpieczne.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów