Strona 6 z 19
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 183

Lutówki 2018

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Andzia, a dlaczego będziesz miała cesarkę?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar andzia1712
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-06-16 zobacz kalendarz
    Data
    16-06-2016
    Na początku pierwszej ciąży miałam wypadek samochodowy, pęknięty oczodół i operację (oczywiście o ciąży dowiedziałam się po tym wszystkim). Nie wiadomo było co z moim okiem, bo nie mogłam zrobić specjalistycznych badań, lekarze, którzy mnie operowali powiedzieli, że w moim przypadku lepsze będzie cc, przy sn przy parciu mogę się "nadmuchać" i faktycznie, jak mam katar i wydmuchuje nos to okiem mi powietrze wychodzi (dziwnie to brzmi). Pewnie mogłabym spróbować sn ale chyba wolę nie ryzykować , nie chcę mieć zamiast twarzy bańki poza tym sama chcę cc, jakoś boję się sn..

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez andzia1712 Zobacz posta
    Na początku pierwszej ciąży miałam wypadek samochodowy, pęknięty oczodół i operację (oczywiście o ciąży dowiedziałam się po tym wszystkim). Nie wiadomo było co z moim okiem, bo nie mogłam zrobić specjalistycznych badań, lekarze, którzy mnie operowali powiedzieli, że w moim przypadku lepsze będzie cc, przy sn przy parciu mogę się "nadmuchać" i faktycznie, jak mam katar i wydmuchuje nos to okiem mi powietrze wychodzi (dziwnie to brzmi). Pewnie mogłabym spróbować sn ale chyba wolę nie ryzykować , nie chcę mieć zamiast twarzy bańki poza tym sama chcę cc, jakoś boję się sn..
    O rany... Też na twoim miejscu brałabym cesarkę ze względu na oko...

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nie dziwię się, że po takich przejściach nie chcesz ryzykować porodu sn. Straszne jest to, przez co przeszłaś :O

Właśnie wróciłam od endokrynologa. Mam chorą tarczycę i muszę ją często kontrolować w ciąży. Lekarz polecił mi zestaw witamin DHA mama premium plus. Podobno ma świetny skład. Będę musiała sobie zamówić. Trochę się zdziwiłam, źe już teraz mam zacząć brać witaminy, wcześniej czekałam do drugiego trymestru.

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Leelaa jak sie czujesz?

Mi chyba kalkulator ciazy, w ktorym prowadzilam obserwacje cyklu źle wyliczyl date porodu. Ja obstawiam jednak tak 17-18.02, jak dzidzia bedzie taka jak siostra to posiedzi z 5 dni dłużej

Andzia1712 współczuję przeżyć. W Twoim przypadku lepiej nie ryzykowac sn. Ja mam bardzo dobre wspomnienia z porodu sn, wiec raczej boje się cc

Kurcze dziewczyny mam zapalenie i ginekolog zapisal mi pimafucin 3 globulki i krem. Wziełam jedną globułke ale strasznie się boję, że zaszkodzę dziecku ;( brałyście kiedyś ten specyfik lub coś na zapalenie w tak wczesnej ciąży?

Senior Member Awatar andzia1712
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-06-16 zobacz kalendarz
    Data
    16-06-2016
    No trochę stresu było, niedawno zakończyła się sprawa z tego wypadku (facet zasnął za kierownicą i w nas przywalił :/ ) Ważne, że wszystko skończyło się dobrze. Tosia jest zdrowym, małym łobuziakiem Dla mnie cc (oprócz pierwszego wstawania) to bajka. Dziewczyny, które były ze mną na sali i rodziły sn gorzej się czuły ode mnie. Nie wiem, czy teraz będzie tak samo, ale przynajmniej wiem co mnie czeka
    Mikallo nie pomogę, nie miałam zapalenia, ale wydaje mi się, że skoro ginek dał Tobie te leki to raczej nie powinny zaszkodzić dzidziusiowi. Zawsze możesz się jeszcze poradzić innego ginekologa.
    Aurinko ja też w pierwszej ciąży zaczęłam brać witaminy od drugiego trymestru, ale skoro lekarz zlecił to powinnaś brać

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Leelaa jak sie czujesz?

Mi chyba kalkulator ciazy, w ktorym prowadzilam obserwacje cyklu źle wyliczyl date porodu. Ja obstawiam jednak tak 17-18.02, jak dzidzia bedzie taka jak siostra to posiedzi z 5 dni dłużej

Andzia1712 współczuję przeżyć. W Twoim przypadku lepiej nie ryzykowac sn. Ja mam bardzo dobre wspomnienia z porodu sn, wiec raczej boje się cc

Kurcze dziewczyny mam zapalenie i ginekolog zapisal mi pimafucin 3 globulki i krem. Wziełam jedną globułke ale strasznie się boję, że zaszkodzę dziecku ;( brałyście kiedyś ten specyfik lub coś na zapalenie w tak wczesnej ciąży?
    Ja brałam, ale w późniejszej ciąży. Lekarz mówił, że pimafucin działa miejscowo i nie trzeba się obawiać.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Też świetnie zniosłam cc, zwłaszcza to drugie. Po 6 godzinach wstałam i poszłam pod prysznic. Mam nadzieję, że za trzecim razem też będzie dobrze
    Poczytałam o tych witaminach i one są między innymi dla kobiet w ciąży, które jednocześnie karmią piersią, więc pewnie to ma mnie uchronić przed niedoborami, bo jeszcze karmię młodszego synka.

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Mikallo Bardzo gryzę się z myślami... Z jednej strony mam jeszcze plamienia prawie na czarno (już końcówka), tylko jeden dzień pracy został na jutro, potem mam wolne 4 dni.... Zastanawiam się czy jak pojadę do pracy tak pomalutku idąc i siedząc sobie za biurkiem nic się nie stanie, nie pogorszy... Serio chcę uniknąć zwolnienia lekarskiego - wszyscy się dowiedzą o ciąży. Z kolei z drugiej strony dzidzia jest ważniejsza i powinnam leżeć, a w pracy i tak i tak kiedyś się dowiedzą. Zaległa robota poczeka do poniedziałku.

Nie pomogę w kwestii globulek... A to zapalenie związane jest z grzybicą? Ja w pierwszej ciąży miałam i tak mnie swędziało, że hej... Trwało to tylko w weekend i wietrzyłam tyłek bez gaci, ciągle się myłam i smarowałam tam spirytusem - pomogło. Teraz obecnie tydzień temu też mnie swędziało, ale o wiele mniej i miałam tylko żółty śluz, a nie taki serek grzybiczy. Przeszło samo.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Mnie też czeka cesarka
    Hej Andzia! Chyba znamy sie z czerwcowek 2016 :P Ja jestem teraz na grudniowkach

pozdrawiam wszystkie mamusie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów