Strona 56 z 71
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 705

Lutówki 2018

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta

Dziewczyny a czym się smarujecie?
    Ja to w sumie jeszcze niczym się nie smaruję. Po poprzednich ciążach nie mam żadnych rozstępów, więc to chyba zasługa genów Choć wtedy czasem używałam balsamu Palmers, ale raczej mało regularnie.
    Cytat Zamieszczone przez jennifer-ola Zobacz posta
    Dziewczyny, przepraszam, że tak późno. Dziękuję za kciuki. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Badania prenatalne wyszły super, mój lekarz prowadzący również to potwierdził

Jestem przeszczęśliwa, no i na 80% będzie synek kolejna wizyta 4 września, badanie USG mam w tym dniu 2 razy. Mam nadzieję, że to nie za dużo :/

Teraz jadę odpocząć na Mazury, będę tu zaglądać oczywiście i mocno trzymam kciuki za Was
    Gratulacje!! Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku Teraz możesz spokojnie wypoczywać
    Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    Jennifer-ola, cudowne wieści Gratuluję!

Mikallo, prenatalne mam 14 sierpnia.

Podejrzalam wyniki badań, wszystko OK, hemoglobina wzorcowa, żadnych wirusów ale bakterie w moczu szaleją. Podobnie jak w drugiej ciazy, która przypadła na prawie identyczne miesiące. Jutro na własną rękę zrobię posiew moczu.

Używam balsamów Momme i Phytorelax.
    A z Momme używasz Intensywnej kuracji przeciw rozstępom?

2. dzieckozakupy.pl
    Dobry wieczór.
    Ja dzis zaliczyłam endo, jak się spodziewałam fizjologiczna nadczynność tarczycy, obmacała mi szyję, dała skierowanie na ft3 i ft4 i przeciwciała, plus usg tarczycy. Ale kazała zrobić jak skończę I trymestr. I przyjść za miesiąc. Czyli tak jak w poprzedniej ciąży - czekamy aż łożysko przejmie sterowanie hormonami
    Majka ja nie neguję, ze masz jakąś infekcję bo skoro znasz temat i problem był z zakażeniami a nawet z zapaleniem nerek to wiesz najlepiej co ci tam hula. Ale na punkcie badań moczu to mam kręćka ze względu na wadę synka - robimy badania co miesiąc a wczesniej co 2 tyg. Także śmieją się ze mnie znajomi, ze jeszcze chwilę i doktorat zrobię z siusków i posiewów, ale wiesz jak jest...jak nie pilnujesz lekarza i nie patrzysz na ręce...dlatego pomyslałam, ze jak nie masz leukocytów a tylko bakteriomocz to może bakterie z pochwy zanieczyściły próbkę. Ja się myłam zawsze, octenisept itp i kwiatki w wynikach. Aż usłyszałam radę, zeby sobie wetknać coś do pochwy przed nasikaniem do kubka i...parsknęłam śmiechem ale potem stwierdziłam co mi szkodzi :P teraz mam daleko do labu i boję się wieźć próbkę w te upały, więc podcieram się chusteczką antybakteryjną plus zrolowany wacik w dziurkę i wyniki książkowe. A mocz nie musi być pierwszy poranny
    Co do ciśnienia to ja jestem niskociśnieniowcem a w ciązy mam nakaz picia kawy od cipolożki jak mam mroczki przy wstawaniu albo mdli mnie bez powodu to mierzę ciśnienie, kaffką i jakoś funkcjonuję przywykłam
    Mikallo jutro kciukam za genetyki.
    ja sobie chyba strzelę setkę przed gabinetem albo zwieję zwyczajnie
    Spokojnej nocki kochane

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Ankula rowniez kciuki dla Ciebie! Daj znać zaraz po
    Ja juz cala w nerwach, oby wszystko było dobrze, trzymajcie proszę ✊✊✊✊✊✊.

Ankula ciekawy pomysł z tym wacikiem, no nie bez powodu każą się podmywać przed pobraniem próbki do analizy

Co do cisnienia to ja też mam nakaz picia kawy. Zazwyczaj moje cisnienie kreuje się na poziomie100/ 55 i puls 55 także tez lece przez ręce. Po 2 kawach cisnienie sie nie zmienia ale puls wzrasta do 78

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Ja to w sumie jeszcze niczym się nie smaruję. Po poprzednich ciążach nie mam żadnych rozstępów, więc to chyba zasługa genów Choć wtedy czasem używałam balsamu Palmers, ale raczej mało regularnie.

Gratulacje!! Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku Teraz możesz spokojnie wypoczywać

A z Momme używasz Intensywnej kuracji przeciw rozstępom?
    Tak, właśnie tego używam.
    Po dwóch ciążach stan skóry przypisywalam również świetnym genom Żadnych rozstępów. W trzeciej ciąży przy dużym rozmiarze brzuszka już nieco się pojawiło, mało widoczne ale wylazły.

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Ankula, spoko! Sprawy nerkowe są Ci bardzo bliskie, więc nie dziwi mnie Twoje rozeznanie w temacie.
    Szczerze, nigdy nie słyszałam o takim sposobie oddawania moczu,w poprzedniej ciąży miałam spokój z bakteriami a robiłam wszystko dokładnie tak jak teraz robie. Znam swój organizm i wiem czego się mogę spodziewać.

Kciukasy zaciśnięte, dawajcie jutro koniecznie znać jak po!!!

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Dzieki dziewczyny za kciuki My już po.
    Dzidziulek zdrowy, mierzy 7,81 cm, NT 1,5; tetno 155 , wychodzi, ze maleństwo jest 3 dni starsze. Lekarz powiedział, że nie podejmuje się okreslenia płci bo mam za dużo tluszczyku ale ogólnie bardziej wyglada mu na dziewczynkę Cóż bedzie 2 do kolekcji Najwazniejsze, że zdrowe dzieciatko

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Ankula✊✊✊✊✊✊

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    Tak, właśnie tego używam.
    Po dwóch ciążach stan skóry przypisywalam również świetnym genom Żadnych rozstępów. W trzeciej ciąży przy dużym rozmiarze brzuszka już nieco się pojawiło, mało widoczne ale wylazły.
    ok, to chyba sobie też zamówię ten balsam wszystko, co dobre może się niespodziewanie skończyć
    Dzidziulek zdrowy, mierzy 7,81 cm, NT 1,5; tetno 155 , wychodzi, ze maleństwo jest 3 dni starsze. Lekarz powiedział, że nie podejmuje się okreslenia płci bo mam za dużo tluszczyku ale ogólnie bardziej wyglada mu na dziewczynkę Cóż bedzie 2 do kolekcji Najwazniejsze, że zdrowe dzieciatko
    Gratulacje Całkiem spory dzidziuś

Ja też wczoraj byłam na wizycie u endokrynologa. Wyniki mam dobre, ale muszę utrzymać dawkę Euthyroxu 200. Coraz gorzej działa ta moja tarczyca. Przy każdej kolejnej ciąży muszę brać większe dawki leków, żeby utrzymać dobry poziom hormonów.

Uprzejmie donosze, że jest ok Dzidzia ruchliwa, kość nosowa obecna i dobrze widoczna, NT 1,9, fałd nie pogrubiony, oczodoły w dobrej odległości, serce, zwoje mózgowe, kręgosłup, nawet pęcherz prawidłowo wypełniony 6,4 cm dziecka, serducho 157, wiek ciąży 12+6 termin zostaje na 19 luty
    Czekamy na wynik Pappy ale już spokojniej.
    Pani doktor powiedziała - cytuję - "idzie w stronę chłopaka"..ale na tym etapie to jeszcze loteria więc nie tracę nadziei na córkę
    Dziękujemy pięknie za kciuki

Pijeeeeemyyyyyy duża ta twoja pociecha super, ze wszystko ok

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów