Strona 54 z 71
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 705

Lutówki 2018

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Ankula to bedziemy razem się stresowac Na którą masz badanie? Ja na szczescie rano na 9:20, wiec nie będę caly dzień o tym myśleć
    Też sie boję bo jak mialam 1 prenatalne z corka to lekarz nie był czegos pewny i powiedział, że jak cos bedzie nie tak to trzeba bedzie usunąć ciążę! Na szczescie wszystko bylo ok ale 2 tyg stresu byly :/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Melduje sie nadal ze szpitala. Po krwotoku mialam krwiaka 7 cm, teraz jest 4 cm i nadal leze.
    Leelaa, dobrze, że się odezwałaś, bo się martwiłyśmy o Ciebie. Super, że krwiak się zmniejsza, oby niedługo całkiem zniknął. Kciuki zały czas zaciśnięte!!
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Usg genetycznego nie bede miala zrobionego, pojde na polowkowe we wrześniu. Maluszek juz zdrowo kopie, nie to co u corki
    Korzystając z wolnego czasu przegladam wozki i imiona

Gratuluje synkow!
    ooo, jak ja czekam na te kopniaczki Na razie jeszcze cisza, ale liczę na to, że niedługo coś poczuję.

My powiedzieliśmy dzieciom, że będą mieć rodzeństwo. Młodszy nie bardzo załapał, o co chodzi, ale starszy jest przeszczęśliwy Całuje codziennie brzuch ze sto razy, wymyślił, że dzidziuś będzie się nazywał Krzyś i rysuje już dla niego laurki Strasznie mnie to rozczula i bardzo cieszy. Co do imienia, to niespecjalnie mi się ten Krzyś podoba, ale chyba nie potrafiłabym tego powiedzieć synkowi, bo on jest bardzo z siebie dumny, że wybrał imię dla brata

Mikallo ja dopiero na 15.15 ale maż jedzie ze mną a dzieci nie zostają z teściem i szwagrem. Ja się cholernie stresuję bo jedno chore dziecko już mam a to zwiększa świadomość i strach. Liczymy się ze wszystkim.
    Jeszcze się własnie na środę umówiłam do endo bo znowu mam tsh 0,1 czyli dużo za mało, jak w poprzedniej ciąży...pewnie każe zrobić ft3 i ft4 i usg tarczycy ale tym się nie stresuję bo przerabiałam to 3 lata temu tylko kolejny specjalista i kolejne kłucie...grrr...ginekolog swoje wiaderko krwi, gastrolog swoje wiaderko krwi, jeszcze mi endo brakuje... będe jak poduszka do igieł....Na szczęście inne wyniki w normie. Morfo ok, mocz ok, hemcia się nawet trzyma co u mnie nie jest oczywiste, toxoplazmoza, cytomegalia, różyczka, ospa przeciwciała wysokie serologię odbiorę w czwartek Ufff...
    Aurinko moja córka też nawija do brzucha, wczoraj opowiadała dzidziusiowi kawały...ona chce siostrę a jak pytamy czemu to odpowiada "bo brata już mam"
    Młodsze śpi, starsze pojechało z ojcem do sklepu...wypiłam kaffkę pierwszy raz od 3 tyg i nie mdli mnie ...chwilo trwaj...

Junior Member
    iza77

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 13.09.2001. Jestem w ciąży, mam termin porodu na 08.02.
    Dziewczyny ja już jestem po badaniach , miałam je przed wyjazdem. Wszystko jest ok na szczęście i chyba będzie córka
    Ogromny stres ze mnie zszedł po tych badaniach. Strasznie się bałam bo wiem że najmłodsza już nie jestem, a to też mogło mieć spory wpływ.
    Oby te upały szybko się skończyły bo strasznie mnie to męczy .. ;/
    Termin 08.02.2018

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Iza, gratuluję udanej wizyty

Dziś sama byłam kłuta, oddałam 4 probówki i najważniejszy pakiet badań w końcu za sobą.
    Co do badań prenatalnych zdaje się, że to ja będę ostatnia, już nie mogę się doczekać...

Zrobiliśmy sobie weekendowy wypad nad morze, dobrze mi to zrobiło

Junior Member Awatar adrianna90
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-14 zobacz kalendarz
    Hej! Gratuluję wszystkim, że nam się udało! Mam jedno malutkie pytanie. Szykuję powoli wyprawkę dla małego (wcześniej nie udało mi się urodzić, przez co większość mam gotową) i zastanawiam się nad kosmetykami. Co sądzicie o Johnson's Baby? Bo opinii na temat kosmetyków jest więcej niż ludzi. Słyszałam, że to solidna firma, a sama zastanawiam się nad kremowym żelem do mycia ciała z oliwką, wygląda naprawdę solidnie. Co o tym sądzicie? Warto spróbować?

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez adrianna90 Zobacz posta
    Hej! Gratuluję wszystkim, że nam się udało! Mam jedno malutkie pytanie. Szykuję powoli wyprawkę dla małego (wcześniej nie udało mi się urodzić, przez co większość mam gotową) i zastanawiam się nad kosmetykami. Co sądzicie o Johnson's Baby? Bo opinii na temat kosmetyków jest więcej niż ludzi. Słyszałam, że to solidna firma, a sama zastanawiam się nad kremowym żelem do mycia ciała z oliwką, wygląda naprawdę solidnie. Co o tym sądzicie? Warto spróbować?
    Zdecydowanie nie polecam Johnsona, to sama chemia. Pamiętam, jak raz umyłam synka żelem tej firmy...dostał straszliwej wysypki. Byliśmy u alergologa, bo Młody jest alergikiem i pani nam powiedziała, żeby w życiu niz do pielęgnacji z tej firmy nie kupować. Młodszego syna myłam zwykle samą wodą, czasem dodawałam troszkę oleju ze słodkich migdałów. Teraz używam Babydream z Rossmanna, ma bardzo dobry skład i niską cenę. Ogólnie polecam poczytać sobie bloga Srokao

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez iza77 Zobacz posta
    Dziewczyny ja już jestem po badaniach , miałam je przed wyjazdem. Wszystko jest ok na szczęście i chyba będzie córka
    Ogromny stres ze mnie zszedł po tych badaniach. Strasznie się bałam bo wiem że najmłodsza już nie jestem, a to też mogło mieć spory wpływ.
    Oby te upały szybko się skończyły bo strasznie mnie to męczy .. ;/
    Super wieści i gratuluję córeczki

Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    Iza, gratuluję udanej wizyty

Dziś sama byłam kłuta, oddałam 4 probówki i najważniejszy pakiet badań w końcu za sobą.
    Co do badań prenatalnych zdaje się, że to ja będę ostatnia, już nie mogę się doczekać...

Zrobiliśmy sobie weekendowy wypad nad morze, dobrze mi to zrobiło
    Oj, jak ja zazdroszczę wypadu nad morze! My mamy, niestety strasznie daleko

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    jennifer-ola i jak tam?? Masz wyniki?

Cześć !
    Iza gratki dobrych wieści !! Oby tylko takie tutaj się pojawiały. Chyba fajnie jakby była córka, zawsze predzej czy później dziewczyny nawiązały by siostrzaną więź
    Adrianna90 ja tez nie polecam Johnsona, tak jak Nivei. Masa chemii i mnostwo uczulonyh maluchów. I to tak z zawodowego doświadczenia - 15 lat pracuję w żłobku i rodzice często proszą żeby nie używać kosmetyków tych firm.
    Nie wiem czy znacie dziewczyny stronkę sroka o ...dziewczyna jest chemiczką z wykształcenia i analizuje kosmetyki dla dzieci ...warto poczytać
    Jenifer -Ola jak wyniki ?? coś się wyjaśniło ? bo my tu kciuków nie puszczamy...daj znać co u was...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów