Strona 52 z 71
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 705

Lutówki 2018

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Dziewczyny jak po prenatalnych?

2. dzieckozakupy.pl
    Cześć :-) my już po :-) lekarz badał, badał i badał i nie stwierdził żadnych nieprawidłowości :-) dzidziusie rosną równo, większy pokazał się jako chłopczyk a mniejsza dzidzia uparta i skryta nadal jest niespodzianką jeżeli chodzi o płeć :-) serduszka 167 i 158 u/ min. Reszta prawidłowa, mamy 5 zdjęć, w tym zdjęcie nóżki na pamiątkę bo tak fajnie wyszło :-)
    zdecydowaliśmy się na te dodatkowe badania z krwi Pappa i nifty bo koszt to 140zł a ja myślałam ze to z dwa i pół tysiąca będzie kosztowało. Czekamy na wynik we wtorek. Jak będzie coś nie tak, lekarz zawoła do gabinetu na ponowne badania.
    Dziś słyszałam serduszka i tak mi sie ciepło zrobiło i dotarło do mnie że są dwa skarby :-)
    a jak u ciebie jennifer-ola?

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mama__m Zobacz posta
    Cześć :-) my już po :-) lekarz badał, badał i badał i nie stwierdził żadnych nieprawidłowości :-) dzidziusie rosną równo, większy pokazał się jako chłopczyk a mniejsza dzidzia uparta i skryta nadal jest niespodzianką jeżeli chodzi o płeć :-) serduszka 167 i 158 u/ min. Reszta prawidłowa, mamy 5 zdjęć, w tym zdjęcie nóżki na pamiątkę bo tak fajnie wyszło :-)
    zdecydowaliśmy się na te dodatkowe badania z krwi Pappa i nifty bo koszt to 140zł a ja myślałam ze to z dwa i pół tysiąca będzie kosztowało. Czekamy na wynik we wtorek. Jak będzie coś nie tak, lekarz zawoła do gabinetu na ponowne badania.
    Dziś słyszałam serduszka i tak mi sie ciepło zrobiło i dotarło do mnie że są dwa skarby :-)
    a jak u ciebie jennifer-ola?
    Super! Świetna wiadomość To musi być niesamowite, oglądać dwa maluszki ale że nifty tak tanio :O szok! U nas 2300zł kosztuje.

Jennifer-ola, czekamy na wieści od Ciebie

Aurinko teraz mi się już miesza. Nie jestem pewna czy to bylo na nifty ale pappa na pewno. Jak przyjdą wyniki dam znac czy nifty było w tym koszcie.

Chciałam wam dziewczyny życzyć tylu pozytywnych emocji ile ja dziś przeżyłam :-) głowy do góry, wszystko będzie dobrze :-)

Leelaa odezwij się co u ciebie

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Mama_m, cudownie

Niesamowite jak ten czas leci, już powoli kończymy I trymestr

Senior Member Awatar jennifer-ola
    Mieszka w
    Zielona Góra
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-05 zobacz kalendarz
    Ja też już po, ale nie wiem, co napisać. Badanie trwało jakieś 40 minut, wyniki za tydzień lub może się uda na poniedziałek, bo to teraz przelicza jakiś program. Umieram z nerwów po prostu. Lekarz nic mi nie chciał powiedzieć. W końcu wydukał, że USG prawidłowe, ale jego mina tego nie potwierdzała. Na koniec kazał się zgłosić w 16 tygodniu, nie wiem czemu tak szybko, ale uwaga do innego lekarza!!! Że niby ma większe doświadczenie w takich przypadkach jak mój. Czuję się jak jakiś dziwoląg, którego odsyłają z miejsca na miejsce. Jedyne co podejrzałam to wyniki białko Pappa 2,5, a te hcg 84, 25. Czy potraficie jakoś to zinterpretować???

W poniedziałek idę po odbiór tego wyniku, może już będzie. A po południu mam wizytę u mojego gin, który sam robi te prenatalne bez badania krwi. Mam nadzieję, że on mnie uspokoi

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Mama_m gratuluję Wspaniałe wiesci! A Ty masz juz w domu jakies dzieciatko? Przeprasza, jezeli juz pisałaś ale mam skleroze ciążowa

Jennifer_ola nie wiem co Ci napisać. Sprawdzalas w necie co oznaczają podane przez Ciebie parametry? Ja niestety się nie znam Może warto powtórzyć usg u Twojego lekarza prowadzącego skoro takowe robi? Trzymam kciuki by wszystko było ok bo wiem jaki to stres tak tkwic w zawieszeniu (miałam podobną sytuację w 1 ciąży). Ścislam Cię mocno!

Ktoś na dniach ma prenatalne? Meldujcie się dziewczyny

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Jennifer-ola, nie dobrze, że lekarz trzyma Cię w takiej niepewności, powinien coś powiedzieć, przecież wiadomo, że będziesz się stresować. Ja pappa nigdy nie robiłam, więc nie wiem, co te wyniki mogą oznaczać. A nie dostałaś dokładnej rozpiski po usg? Myślę, że lekarz nie napisałby, że usg jest prawidłowe, gdyby faktycznie tak nie było. Może to po prostu taki specyficzny człowiek, który nic nie mówi.
    Daj znać, co Ci powiedział Twój gin, no i oczywiście trzymamy kciuki, żeby w poniedziałek wynik był prawidłowy.

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Jennifer_ola z tego co sprawdzilam to lekarz nie miał jak napisac wyniku pappa bo to wynik z krwi. Lekarz wpisuje tylko wymiary dziecka oraz grubość faldu karkowego tzw. przeciętność karkową, NT. Poczekaj na wyniki bo możliwe, że źle coś zobaczyłaś. Bąć co bąć lekarz chyba nie powiedział by że jest dobrze gdyby taknie było. Bądzmy dobrej myśli

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Leelaa jak u Ciebie?

Dziewczyny co u Was?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów