Strona 51 z 71
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 705

Lutówki 2018

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Dzieki dziewczyny Z dzidzia wszystko dobrze, bardzo ruchliwy ten moj brzdac ;D
    Lekarz mialam wrazenie potraktowal te wizyte bardzo po lebkach bo za tydzien mam prenatalne, ale najwazniejsze, ze z dzidzia jest wszystko w porzadku

Czy nikt dzis nie miał prenatalnych?
    Auriko kciuki z jutro! O ktorej masz wizyte?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Super, że dzidzia ma się dobrze
    Usg mam o 9 rano, całe szczęście, bo do wieczora bym nie wytrzymała

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)

Smile

Mikallo, świetnie że dzidzia zdrowo sobie rośnie

Aurinko, kciuki zaciśnięte. Super, że masz wizytę od rana. Każda z nas będzie tak samo mocno przeżywać :P

Leelaa, co u Ciebie? Lezakujesz? Prenatalne za Tobą?

Co u pozostałych dziewczyn?

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Już po Wszystko na swoim miejscu, kość nosowa jest, przezierność karkowa 1.1. Kamień z serca tym razem łożysko mam na tylnej ścianie, więc może niedługo poczuję ruchy.
    No i na 80% będzie trzeci chłopak jak ja wytrzymam z czterema facetami pod jednym dachem?
    Trzymam teraz kciuki za Was

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Aa, no i termin mi się przesunął na 13.02 no ale to i tak niewiele zmienia, bo cc pewnie będę miała koło 9.02

Cześć !
    Dawno się nie odzywałam, ale wyjechalismy na dwa tygodnie prawie do moich rodziców a tam net do pupy
    U nas ok, dzidzia rośnie, 19 lipca miała już 2,5 cm. Teraz wiadro krwi muszę oddać na te wszystkie badania i 10 mam pierwsze genetyczne Po rozmowach z trzema lekarzami, w tym dwojgiem speców od usg i wad płodu, którzy mi prowadzili ciąże z synkiem, robię jednak Pappę najpierw. Jakby coś było nie ok na usg albo już potem z krwii to zrobię Nifty albo Harmony Lekarze twierdzą, że skoro nasze kariotypy są ok a wada młodego była rozwojowa a nie genetyczna to nie ma powodu wydawać takiej kasy na nifty bo nie ma wskazań. Że na tym etapie ciąży wad rozwojowych ten test i tak nie pokaże a podstawowe zespoły Pappa okresli. Jeśli przezierność będzie nie ok albo coś zaniepokoi to maszeruję na dokładniejsze badanie bo w sumie tylko przy zespole Downa jest taki duży rozjazd dokładności między Pappą a Nifty Dałam się przekonać, w końcu 2,5 tys piechota nie chodzi...
    Jak żyjecie w te upały ? ja się cieszę, że końcówka nie będzie latem bo jak patrzę na kolezanki na finiszu teraz to mi słabo :P
    Pozdrawiam i miłego dnia życzę

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Aurinko, wspaniałe wieści Jak fajnie, że masz to już za sobą
    Ja przy dwóch córkach marzyłam o synku i udało się Ciekawe czy teraz będzie równowaga...

Mnóstwo lekarzy preferuje cesarki planowane na konkretny dzień, ja nigdy takiej nie miałam, u mnie lekarze mają zupełnie inne podejście.

Też nigdy nie chciałam rodzić latem i się udalo, zima rodziłam raz i ma to zarówno swoje plusy jak i minusy.

O dziwo, ale moje dolegliwości bardzo się uspokoiły właśnie w te upały

Pewnie to autosugestia ale też czasem odczuwam trzepot skrzydełek motylka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Aa, no i termin mi się przesunął na 13.02 no ale to i tak niewiele zmienia, bo cc pewnie będę miała koło 9.02
    Aurinko gratulacje :-)niech dzidzia już cały czas zdrowo rośnie :-) matko tyle chłopaków w domu- ja sie zastanawiam co ja mam pod serduchem. Jutro badania prenatalne :-) dam znać co i jak u moich pociech

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Czyli jutro trzymamy kciuki za jennifer-ola i mama_m

Majka, ja pierwszego syna rodziłam sn cały dzień i dopiero wieczorem miałam nieplanowane cc. Przy drugim już mnie umówili na termin, teraz pewnie też tak będzie, bo wybieram ten sam szpital. No chyba, że dzidziuś sam sobie datę wybierze

Ja rodziłam jesienią, wiosną i teraz będzie zimą też wolałabym nie rodzić latem w upały.

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Auriko gratuluję zdrowej ciąży! Ważne, że wszystko jest dobrze Co do płci to powiem tak, moja siostra do samego dnia porodu miała mieć na imię Adaś i to ponoc na 100% haha

Ankula według mnie podjelas bardzo dobra decyzje

mama_m, jennyfer-ola ✊✊✊✊✊✊ za jutro! Z niecierpliwością czekam na wieści z wizyt

Co do terminów porodu to ja córkę rodzilam latem przy 34 stopniach w cieniu i nie narzekam Mozna bylo juz po tygodniu wyjsc z dzieckiem na spacer a teraz nie wiem jak to bedzie

Leelaa jak u Ciebie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów