Strona 45 z 71
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 705

Lutówki 2018

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Mada_85, witaj! Życzę Ci córeczki

Valentine, super że krwiak już zniknął. Masz rację, im więcej człowiek czyta tym bardziej się nakręca. Oczywiście warto dużo wiedzieć i być świadomym ale czasem co za dużo to niezdrowo. W pierwszej ciąży nie miałam internetu, korzystałam z książki i gazet o macierzyństwie. To był wyjątkowy czas
    Płeć zawsze poznawałam na połówkowym.

Iza, tryskasz energia niesamowicie

Jennifer-ola, trzymam kciuki za jutro! Będzie dobrze!

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    jutynka2309

Mieszka w
    ZAWIERCIE
    Witam Mam termin na 14 lutego jestem po 3 dniowym pobycie w szpitalu ze względu na ciśnienie

Junior Member
    mada_85

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-04-20 zobacz kalendarz
    Hej!

Jennifer-Ola
    ja w czwartek wybieram się na pobranie krwi - mam całą listę badań do zrobienia i pewnie sporo zapłacę za nie, bo do lekarza chodzę prywatnie.

Valentine fajnie, że krwiaka nie ma, ale krwiaki niestety są zdradliwe. Ja w zeszły poniedziałek nie miałam krwiaka, a we wtorek wieczorem jechałam na IP z krwawieniem z powodu pękniętego krwiaka Wystraszyłam się nieźle, bo tej krwi było naprawdę dużo. Na szczęście z maleństwem było ok. Od zeszłej środy dużo leżę i na razie wszelkie plamienia się uspokoiły.
    A płeć poznawałam w różnych terminach - pierwsza ciąża - koniec czwartego miesiąca, druga ciąża - usg połówkowe, trzecia ciąża - pierwsze usg prenatalne.
    Ostatnio edytowane przez mada_85 ; 25-07-17 o 09:30

Michałek - Aniołek 10.07.2015[*] (31tc) Aniołek 26.07.2017[*] (10tc)

Junior Member
    jutynka2309

Mieszka w
    ZAWIERCIE
    ja mam badanie Prenatalne 4 sierpnia i bardzo się nimi denerwuję jak w szpitalu byłam to lekarz mi tylko powiedział że dzidziuś jest większy niż wychodzi z ostatniej miesiączki nie wiem co to znaczy ale moją lekarkę informowalam o tym iż te ostatnie to raczej plamienia niż miesiączka Ta ciąża przebiega zupełnie inaczej niż poprzednia naszczęscie nie mam bardzo porannych mdłości i lekarka ze względu na skoki ciśnienia już mi dała L$ teraz leniuchuję na całego synka wywiozłam do babci by parę dni odpocząć.. Nie mogę znieść zapachu smażonej cebuli i jajek mdli mnie odrazu mam takie ataki zmainy humoru że masakra o seksie nie chce słyszeć a w poprzedniej to miałam taką chcice ze mąż miał dość Ciśnienie muszę mierzyć 3 razy dziennie a kolejna wizyta u lekarki 14 sierpnia bo poszła na urlop
    Szczęśliwa mamusia 8 letniego Filipka i żona od 10 lat czas na zmiany i dojdzie nowy członek rodziny ## wszczyscy szczęśliwi####

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Witam, u mnie bylo wszystko ok i nagle dzisiaj rano w pracy krwotok... Jestem w szpitalu, podejrzewali ze wody odeszły, ale chyba jednak jest dobrze. Krwawienie uspokoiło sie i leze plackiem.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Witam, u mnie bylo wszystko ok i nagle dzisiaj rano w pracy krwotok... Jestem w szpitalu, podejrzewali ze wody odeszły, ale chyba jednak jest dobrze. Krwawienie uspokoiło sie i leze plackiem.
    Leelaa trzymamy kciuki za Ciebie! Uważaj na siebie! Leż tak długo jak tylko będzie trzeba. Zero stresu- tylko odpoczynek

Senior Member Awatar jennifer-ola
    Mieszka w
    Zielona Góra
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-05 zobacz kalendarz
    leelaa trzymaj się, powodzenia. Będzie dobrze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Melduje sie i ja Strasznie dawno nie pisałam...
    Leelaa współczuję! A co mówią lekarze? Jutro miałaś mieć prenatalne...

Witam nowe mamusie i życzę spokojnych, zdrowych ciąż

Ja mam kłopoty z ciśnieniem, ogólnie kreuje się miedzy 100/55 a 114/59 po 2 kawach. W sobotę spadło mi tetno do 52 na min, że prawie zemdlałam. Mam nadzieję, że mi przejdzie w 2 trymestrze

Mam troche na głowie bo ostatnio wciąż walczę o przedszkole dla małej i coraz bardziej tracę nadzieję. Jeszcze cała rodzia traktuje mnie jako powiernika tajemnic i jak zawsze umiałam sie do tego zdystansować to teraz... Ehh szkoda gadać. Przepraszam, że sie tak żale
    Tak rozmawiacie o prenatalnych i się zastanawiam czy nie mam ich za późno bo dopiero w 13+0. Niby w granicach normy, ale brzuch mam wielki i boje się, że dzidzia bedzie za duża.
    A Wy duże macie już brzuszki?

Junior Member
    mada_85

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Oj, współczuję! Co lekarze mówili? Może krwiak Ci pęknął - u mnie po krwiaku leciało, jakbym okres dostała...

Junior Member
    mada_85

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Tak rozmawiacie o prenatalnych i się zastanawiam czy nie mam ich za późno bo dopiero w 13+0. Niby w granicach normy, ale brzuch mam wielki i boje się, że dzidzia bedzie za duża.
    A Wy duże macie już brzuszki?
    13 tc na prenatalne jest ok, ja będę mieć 11+6 tc. Mój brzuch, jak na czwartą ciążę jest niewielki. Wagowo też jeszcze nic nie przybrałam, ale ostatnio coś rozkręcam się z jedzeniem hihi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów