Strona 44 z 71
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 705

Lutówki 2018

Senior Member Awatar jennifer-ola
    Mieszka w
    Zielona Góra
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-05 zobacz kalendarz
    Umówiłam się na badania prenatalne. Pobranie krwi 25 lipca, a USG 3 sierpnia, będzie to 12 tc. Oczywiście w kolejce stałam ponad pół godziny, a Pani w recepcji od razu do mnie, że nie ma miejsc. Dopiero jak zobaczyła podpis ordynatora to inaczej patrzyła. Masakra, co za czasy?!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jennifer-ola Zobacz posta
    Umówiłam się na badania prenatalne. Pobranie krwi 25 lipca, a USG 3 sierpnia, będzie to 12 tc. Oczywiście w kolejce stałam ponad pół godziny, a Pani w recepcji od razu do mnie, że nie ma miejsc. Dopiero jak zobaczyła podpis ordynatora to inaczej patrzyła. Masakra, co za czasy?!
    a to pobranie krwi to na test Pappa? Mój gin kazał mi zrobić to badanie tego samego dnia, w którym będzie usg.

Mieszka w
    Zielona Góra
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    a to pobranie krwi to na test Pappa? Mój gin kazał mi zrobić to badanie tego samego dnia, w którym będzie usg.
    Aurinko nie mam zielonego pojęcia. Wyznaczono mi 2 terminy. Widocznie tak się tutaj u nas robi.

Mieszka w
    Zielona Góra
    O mnie
    Co tu taka cisza?

Cytat Zamieszczone przez jennifer-ola Zobacz posta
    Co tu taka cisza?
    Też wchodzę codziennie i zero nowości :-D

Jak samopoczucie po upałach?

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Część dziewczynki Trzeba tę ciszę przerwać! Meldować się! Bardzo dawno nie było Valentine...
    Leelaa, trzymamy kciuki za prenatalne!!!
    Mnie lekarz nie zlecił Pappa i nie robię. Za 2 tyg. zrobię cały pakiet obowiązkowych badań ciążowych. Śmieszne to ale ja zwyczajnie boję się pobierania krwi, to coś na zasadzie fobii. A po ostatniej cesarce wiecie jaki ból mi najbardziej utkwił w pamięci? Zastrzyk z morfina w mięsień ręki Ogólnie jestem wytrzymała na ból i szybko działałam po cesasarkach, jednak igły mnie parzą.
    Wczoraj było wyjątkowo ciężkie powietrze, mulilo mnie, aż w końcu wymiotowałam po tygodniowej przerwie i był już spokój Walczę oczywiście cały czas że ślinotokiem :/ Ogólnie, czuje się OK, nie gorzej jak w poprzednich ciążach i tym się pocieszam

Wiem, że to szalone ale kupiłam już pierwsze body <3
    Ostatnio edytowane przez Majka596 ; 24-07-17 o 18:41

Junior Member
    mada_85

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-04-20 zobacz kalendarz
    Witam!
    Nieśmiało do Was dołączam. Termin mam wg OM na 24.02.2018.
    Mam 32 lata. Jest to moja czwarta ciąża, w domu mam 2 synów (4 i 5 lat), trzecia ciąża miała tragiczny finał, ale o tym może kiedy indziej. Od tygodnia jestem na L4 z powodu plamień. Ta ciąża jest zupełnie inna niż poprzednie, we wcześniejszych ciążach nie miałam problemów z plamieniami i zachcianek dlatego gdzieś tam tli się nadzieja na córeczkę 8 sierpnia mam badania prenatalne.

W poprzednich ciążach korzystałam z innego forum, ale niestety trochę wymarło

Michałek - Aniołek 10.07.2015[*] (31tc) Aniołek 26.07.2017[*] (10tc)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej dziewczyny. Co do badań prenatalnych to ja nie robię. Zrobię dopiero polowkowe. Nie pamiętam czy pisałam ale na ostatniej wizycie nie było już krwiaka. Jeszcze nie szaleje za bardzo bo jak za dużo sprzątam, chodzę to trochę czasami brzuch boli. Duphaston odstawiony została luteina. W piątek kolejna wizyta i zobaczymy jak będzie. Ciągle się stresuje. Nie wiem czy w pierwszej ciąży tak nie zwracalam uwagi czy jeszcze nie brałam takiego udziału w życiu internetowym ale teraz wszędzie piszą o tym że ktoś ma jakieś problemy, stracił dzidziusia... Wiem ze w ciąży czasem coś zakluje , zaboli ale teraz za każdym razem się denerwuje gdy coś mnie zaboli. Może dowiemy się już jaka płeć w piątek ale chyba jeszcze ciężko mi będzie na 100 procent uwierzyć. A wy kiedy dowiedzialyscie się o płci? Były pomyłki?

Junior Member
    iza77

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 13.09.2001. Jestem w ciąży, mam termin porodu na 08.02.
    Melduje się! czuje się na prawdę świetnie i wykorzystuje ten czas na przygotowania do ślubu przyjaciółki. Mam jakiś natłok energii ostatnio.
    Z dużym dzieckiem za to jest problem , mamy bunt na pokładzie.
    mada_85 witaj
    Valentine30 myślę że pomyłki zdarzają się dość często , moja Ola przez długi czas miała być Wojtkiem.
    Która jeszcze pracuje?
    Termin 08.02.2018

Mieszka w
    Zielona Góra
    O mnie
    Majka596 powiem szczerze, że jakbym mogła to bym w ogóle nie robiła tych badań, bo jakiś tak dziwnie jestem niespokojna. U nas podobno też tych badań nie wykonują zbyt dobrze, ale mam nadzieję, że to tylko takie plotki.

mada_85 serdecznie witamy. Rozgość się i pisz często. Bardzo współczuję z powodu Twojej straty. Niestety też jestem mamą Aniołka

Valentine30 ja też jakoś tak się stresuję. To chyba przez większą wiedzę i świadomość, no i tak jak piszesz większy przepływ informacji. Oby wszystko układało się po naszej myśli

iza77 zazdroszczę energii. Ja rano jeszcze jakoś funkcjonuję, ale po południu to istna masakra. Nic mi się nie chce. Ja mam wakacje tak jak pisałam i od września mam zamiar wrócić normalnie do pracy, ale jak wyjdzie to się okaże.

Jutro mam pobranie krwi, mega stres mnie nie opuszcza

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów