Strona 42 z 71
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 705

Lutówki 2018

Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Wlasnie weszlam na stronke medicover posprawdzac sobie to i owo i prenatalne mam jednak 26 lipca, a nie 1 sierpnia.
    leelaa to masz pierwsza z nas prenatalne :-)

Ja się z kolei tyle naczytałam o ciąży bliźniaczej w necie, że już nie mam zamiaru czytać ani słowa więcej. Same informacje negatywne. Wszystko nastawione na to że może coś nie pójść.

A jak dziewczyny dzisiaj się czujecie? Mnie jest strasznie niedobrze, wzmogły mi się nudności i czuję się bardzo słabo.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Mama_m na tą chwilę moja ciąża jest najstarsza to i prenatalne mam wcześniej. U mnie w tym tygodniu wszystko się uspokoiło. Wymiotów już dawno nie miałam, chyba od tygodnia lub więcej. Mdłości również nie mam i raczej już wszystko mogę jeść, ale mam swoje zachcianki Jedynie to niedobrze mi się robi jak wypiję za szybko kubek. Plamienia również na razie ustały od kilku dni, wygląda na to, że magiczny 12 tydzień rzeczywiście pożegnał wszystkie problemy I trymestru. Właśnie sprawdziłam i I trymestr kończy się po 13 tygodniu, jeszcze tydzień został.

Ciekawe co zobaczę na usg, jaka duża dzidzia już jest i jak tam u niej czy wszystko w porządku.

Teraz siedze w bibliotece i bede dłubać w magisterce eeeh

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mama__m Zobacz posta
    leelaa to masz pierwsza z nas prenatalne :-)

Ja się z kolei tyle naczytałam o ciąży bliźniaczej w necie, że już nie mam zamiaru czytać ani słowa więcej. Same informacje negatywne. Wszystko nastawione na to że może coś nie pójść.

A jak dziewczyny dzisiaj się czujecie? Mnie jest strasznie niedobrze, wzmogły mi się nudności i czuję się bardzo słabo.
    Masz rację, nie czytaj w necie, nie ma co się stresować niepotrzebnie. Mam kilka koleżanek, które urodziły bliźnięta i zero komplikacji, dzieci urodziły się zdrowe i w bezpiecznym terminie.

Ja nadal nie mogę patrzeć na jedzenie, mam wielki problem nawet z ugotowaniem obiadu dla chłopaków. Mam nadzieję, że po pierwszym trymestrze wszystko się uspokoi, bo inaczej oszaleję.
    Też się tak budzicie w nocy często na siku? Ja przynajmniej dwa razy wstaję, a później mam problem z zaśnięciem. Do tego rano po 6 już się budzę i koniec spania :/ za to koło południa już ledwo się trzymam na nogach. Za to moje dzieci śpią do 9-10 rano, bo starszy ma teraz kilka tygodni wolnego od przedszkola.

Senior Member Awatar jennifer-ola
    Mieszka w
    Zielona Góra
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-05 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny witam się i ja. Czytam Was od samego początku, ale ja raczej należę do tych ostrożnych i dopóki nie potwierdziło się, że z dzidzi wszystko w porządku to się nie ujawniłam. Mam nadzieję że mogę jeszcze dołączyć?

Jestem mamą ponad 2 letniej Hani i niestety poprzednia ciąża nie należała do najpiękniejszych. W ciąży ujawnił się zespół Hellp i Hania urodziła się jako wcześniak. Na szczęście wszystko jest ok i Hania to zdrowa i rozbrykana dziewczynka

Termin mam na 15 lutego, a za sobą już 2 badania USG ze względu na to, że kolejna ciąża jest ciążą wysokiego ryzyka i zespół ten może uderzyć z podwójną siłą i to dużo wcześniej. Jestem pod opieką lekarza na NFZ, który prowadził moją poprzednią ciążę i udało się dostać do ordynatora szpitala, który jako jedyny nie odmówił przyjęcia i zgodził się pomóc w prowadzeniu tej ciąży. Bo niestety jakimś dziwnym trafem inni lekarze rezygnują z przyjęcia mnie, gdy podam tylko PESEL.

Jeśli chodzi o objawy ciążowe to strasznie chce mi się jeść i nie mogę sobie z tym poradzić, bo jedzenie mnie brzydzi, a jednocześnie jak nie zjem to umieram z bólu żołądka. Jak już się najem to bolą mnie jelita i tak w kółko. Biorę codziennie aspirynę i kwas foliowy.

To chyba tyle o mnie.

PS. Majka596 my się chyba znamy

Mieszka w
    Zielona Góra
    O mnie
    Nie wiem czemu, ale nie wyświetla mi się mój suwaczek

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Jennifer-ola oczywiście witamy bardzo się cieszę, że nasze grono się powiększa!
    Czy jest szansa, że w tej ciąży oniną Cię dolegliwości z poprzedniej? Trzymam kciuki, żeby było wszystko ok.

Mieszka w
    Zielona Góra
    O mnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Zielona Góra
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Jennifer-ola oczywiście witamy bardzo się cieszę, że nasze grono się powiększa!
    Czy jest szansa, że w tej ciąży oniną Cię dolegliwości z poprzedniej? Trzymam kciuki, żeby było wszystko ok.
    Aurinko ta ciąża od samego początku jest inna, więc są szanse, żeby było zupełnie inaczej i tego się trzymam

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez jennifer-ola Zobacz posta
    Aurinko ta ciąża od samego początku jest inna, więc są szanse, żeby było zupełnie inaczej i tego się trzymam
    To tak jak i u mnie, ciąża zupełnie inna niż poprzednia

Aurinko przypominałas mi o obiadach - przestalam je gotować, bo doslownie nie mam glowy do tego. Nie gotuje i kropka, mąż wymysla co na obiad, ja moge mu pomoc ziemniaki obrac i zrobic mizerię A jak już ja robie obiad to jest zupka z torebki (śmiejcie sie)

Kochane, jestem po wizycie i wielkie WOOOOW dzidzia ma calutkie 5 cm, serduszko bije pieknie poniżej 150 wiec pewnie dziewczynka Pieknie sie ruszala, widzialam każdą rączkę, każdą nożkę, a nawet kochane małe paluszki!!! Dzidzia jest wyposażona w każdy szczegół Dodatkowo lekarz i polozna potwierdzili, ze juz mogę czuć ruchy wiec faktycznie to moze byc dzidzia Suuuper! Za tydzien prenatalne to bedzie dokladniejsze usg.

Z badania moczu wyszlo, ze mam 300mg glukozy, w internecie sprawdzilam i cukier w moczu w ciazy jest normą, ale lekarzowi sie nie spodobalo i kazał skontrolować. Dziwne.

No i mam brać oprocz kwasu foliowego (jeszcze 2 tygodnie), duphastonu(do wykonczenia listka) i wit d3 lekarz zalecił jod i DHA. Kupilam w aptece. Lekarz zaproponował femibion2, ale jak przeczytalam, ze zawiera masę zbędnych dodatkowych witamin i mineralow to zrezygnowalam i wzielam czyste DHA i sam jod.

Mimo, ze to druga dzidzia, pierwszy raz łzy poleciały mi ze wzruszenia i byłąm w ogronym szoku, że już taka duża i wszystkie szczegóły było widać i tak sie ruszała Lekarz dał mi dwa pamiatkowe zdjecia z usg, ale nie są tak wyraźne jak na zywo.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    No i witaj jennifer-ola

A co do toalety to różnie bywa. Raz robie czesto, a raz rzadko. Ale w ilościach to raczej male ilości. W nocy na szczescie jeszcze nie wstaję, w poprzednije ciąży od połowy do końca wstawałam w nocy dwa razy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów