Strona 40 z 70
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 693

Lutówki 2018

Mikallo w pierwszej ciąży też chodziłam przez ubezpieczenie do mojego lekarza. Niestety warunki ubezpieczebia zmieniły się (wyrzucono opiekę nad kobietą w ciąży i wszystkie badania takie typowe dla ciężarnych) a że nie chciałabym zmieniać za nic w świecie lekarza to chodzę teraz prywatnie. Opieka jest wzorowa, często śmiejemy się z mężem że gabinet jak z NASA :-P tylko zastanawiałam się czy nie dałoby radę badań zrobić na NFZ (te które są refunfowane).
    Wracając do terminów. Bardzo ciężko z terminami do mojego lekarza bo ma bd opinie. Czas na wizyte jest równo pół godziny i nie czuje sie jak na taśmie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mama__m Zobacz posta
    Mikallo w pierwszej ciąży też chodziłam przez ubezpieczenie do mojego lekarza. Niestety warunki ubezpieczebia zmieniły się (wyrzucono opiekę nad kobietą w ciąży i wszystkie badania takie typowe dla ciężarnych) a że nie chciałabym zmieniać za nic w świecie lekarza to chodzę teraz prywatnie. Opieka jest wzorowa, często śmiejemy się z mężem że gabinet jak z NASA :-P tylko zastanawiałam się czy nie dałoby radę badań zrobić na NFZ (te które są refunfowane).
    Wracając do terminów. Bardzo ciężko z terminami do mojego lekarza bo ma bd opinie. Czas na wizyte jest równo pół godziny i nie czuje sie jak na taśmie
    Moja koleżanka chodzi prywatnie do gina, a przy okazji zapisała się też do gabinetu na nfz i tam dostaje skierowanie na wszystkie potrzebne badania. Może też spróbuj się gdzieś zapisać na fundusz, przynajmniej za badania nie będziesz płacić, a dobrą opiekę będziesz miała nadal u swojego lekarza.

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Leelaa będzie dobrze, już mało zostało do 12 tygodnia, bądź dobrej myśli

No ja po wizycie. Cieszę się, że mąż był ze mną bo dowiedzieliśmy się że noszę bliźniaki :-) dwa pikające serduszka :-)
    Jeszcze dochodzimy do siebie po nowinie, muszę wszystko w głowie poukładać mimo że BARDZO się cieszę :-)
    O rety to nowina! Niesamowite, uważaj bardzo na siebie! No kontrolne wizyty chodź co 2 tygodnie. Ciąża bliźniacza jest bardzo ryzykowna, dlatego przejdź na tryb leniwej królowej

Laura84 witaj Już bliżej niż dalej , będzie dobrze

Nataliass witaj Piękna data na termin porodu

Aurinko wizyta już w środę. Brzuszek mi urósł, także już nie ukryję

Mikallo ja mam prenatalne 1 sierpnia. Wszystkie badania wykonuję z Medicover, z córką mamy tam pakiet z mojej pracy.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Leelaa czyli zaczynasz cykl usg prenatalnych
    A jak krwawienia, ustały?

Czyli podpatrujemy maluszki w kolejnosci:
    1. Leelaa 1.08
    2.Auriko 02.08
    3. Mama_m 03.08
    4. Mikallo 10.08

Pozostałe dziewczyny a Wy na kiedy macie termin prenatalnych?

Ja sobie wkrecilam, że jak pójdę na kolejną wizytę to zobaczę jeszcze jedno dzieciatko. Ach dziwna jestem ;Ppp

Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta

Czyli podpatrujemy maluszki w kolejnosci:
    1. Leelaa 1.08
    2.Auriko 02.08
    3. Mama_m 03.08
    4. Mikallo 10.08

Ja sobie wkrecilam, że jak pójdę na kolejną wizytę to zobaczę jeszcze jedno dzieciatko. Ach dziwna jestem ;Ppp
    Aurinko dobry pomysł :-)

Mikallo nic nie jest przesądzone, może będziesz miała jak ja
    Fajnie że prowadzisz spis :-)

Leelaa lekarz mówił mi że wizyty będą częstsze w drugiej połowie ciąży bo jest wysokiego ryzyka.

Dziewczyny nie wiem czy mam przyjmować kwas foliowy podwójnie. Zapomniałam podpytać lekarza i teraz się martwię.

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, jeszcze nic nie jest przesądzone, może u którejś w brzuszku, jak u mama_m mieszkają dwa dzidziusie, tylko jeszcze się nie pokazały Pamiętam, że byłam kiedyś na jednej grupie mam w ciąży i jedna dziewczyna była przynajmniej dwa razy na usg i dopiero na kolejnej wizycie okazało się, że to ciąża bliźniacza jednokosmówkowa dwuowodniowa i nie od razu dało się wypatrzeć drugie dzieciątko

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Aurinko dobry pomysł :-)

Mikallo nic nie jest przesądzone, może będziesz miała jak ja
    Fajnie że prowadzisz spis :-)

Leelaa lekarz mówił mi że wizyty będą częstsze w drugiej połowie ciąży bo jest wysokiego ryzyka.

Dziewczyny nie wiem czy mam przyjmować kwas foliowy podwójnie. Zapomniałam podpytać lekarza i teraz się martwię.
    Ciaza blizniacza jest wyzszego ryzyka i lekarz na pewno dobrze juz wie jak dbac o takie pacjentki, wizyty co 2 tyg. w tej chwili sa zbedne. Do zimy jeszcze daleko i do lekarza sie jeszcze nabiegasz
    Co do kwasu foliowego to wg mnie powinnas brac go wiecej ale najlepiej wie na pewno lekarz.

Ja chodze do lekarza prywatnie. Za wszystko place. Lekarz marzenie a w moim przypadku to bardzo istotne bo 4 cc nie robi sie czesto. Dla mnie opcja 2 lekarzy naraz nie wchodzi w gre.

Jutro mam wizyte i wtedy dowiem sie kiedy prenatalne.
    Ostatnio edytowane przez Majka596 ; 16-07-17 o 19:02

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Majka596 ✊✊✊✊✊✊ za jutrzejsza wizyte

Dzień dobry !
    Nie mam czasu się odzywać, przepraszam, ale zalatana jestem bo porządkujemy resztki pobudowlanego syfu w ogrodzie i jakoś tak dużo na dworze a mało przed kompem a wieczorem albo padam albo czuję się do pupy..."poranne" mdłości o 20 wieczorem...ale jakiś progres jest bo zdarzają się dni bez wieczornych wymiotów więc nie marudzę...wszyscy mi powtarzają, że mdłości to dobry objaw zdrowej ciąży...tiaaaa...no super jak się ma do ogarnięcia dom i dwoje dzieci
    Mama-m gratuluję podwójnego szczęścia i zazdraszczam...zawsze nam się marzyły bliźniaki ale szanse marne bo w rodzinie brak takowych ciąż....choć podobno do 12 tyg drugi zarodek się może pojawić Co do kwasu foliowego to myslę, ze możesz brać spokojnie więcej, on się nie odkłada w organiźmie to nie przedawkujesz. Ja biorę leki które wypłukują mi kwas foliowy i żelazo i utrudniają przyswajanie ich i od 12 lat łykam sobie kwas foliowy na stałe a w ciązy i przed ciązą biorę 800 jdn kw foliowego na dobę
    Co do badań genetycznych to ja jeszcze nie znam daty, dowiem się w środę bo mam usg i wizytę u lekarza się będę zapisywać wtedy na testy z krwii i usg gen...poznam też termin bo bez usg nie chciała mi założyć karty i wyznaczyć terminu..a jak się wszystko potwierdzi, że jest ok to muszę jeszcze pismo do pracy pchnąć, że chcę przerwać wychowawczy
    Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i badania

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Majka596 ✊✊✊✊✊✊ za jutrzejsza wizyte
    Dziekuje
    Juz po wizycie. Wszystko w porzadku. Mam super zdjecia, widac juz rozwijajace sie konczyny, no malutki czlowieczek
    Prenatalne na 14 sierpnia.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów