Strona 39 z 70
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 693

Lutówki 2018

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Natalass witaj! Napisz coś więcej o sobie Masz juz dzieci? Kiedy kejna wizyta? Pracujesz jeszcze?

Mama_m domyslam się, ze to szok (choc pozytywny) nie wiem dlaczego ale wszyscy się mnie pytaja czy napewno nie nosze bliźniaków. Nie wiem skąd te pytania ale bardzo bym się zdziwiła gdybym na kolejnej wizycie zobaczyla 2 malenstwo moze to przez moj wielki brzuch...

Aurinko jestem dobrej mysli co do przedszkola córki. Jak sie nie dostanie to dopiero zaczniemy sie martwić. Troche mnie przeraża poszukiwanie nowej niani bo nigdy nie wiadomo ale nie mam wyjscia. Dzis na szczesie odezwala sie "stara" niania mojej corki ze w przyszlym tyg moze 2x przyjść wiec jestem cala w skowrakach Odpoczne wiedząc, ze dziecko jest pod dobra opieką ale i tak musimy kogos poszukać.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez Laura94 Zobacz posta
    Witam mam termin na 19.02.2018
    Jestem w 9tc po wczorajszej wizycie okazało się ze zarodek jest bardzo nisko a jest to spowodowane łukowatą macicą dodadam jeszcze ze jestem bardzo szczupłą osobą 48kg i martwię się ze nieuda mi sie utrzymac tej ciazy oprócz tego nie mam innych niepokojących objawów a lekarz zlecił leżenie.Czy jest lub był ktos w podobnej sytuacji ? Pozdrawiam cieplutko
    Witaj
    Jesli o sama wage chodzi to sie tym absolutnie nie zamartwiaj. Ja waze mniej, w poprzednich ciazach waga pokazywala jeszcze mniej a maluchy sobie zdrowo rosly.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Nataliass Zobacz posta
    Witam. Jestem tu nowa i miło że można znaleźć taka grupę wzajemnego wsparcia. Otóż niedawno dowiedziałam się że również zostanę mama w lutym 2018 roku. Dokładny termin mam wyliczony na 14 lutego więc Walentynki
    Witaj Gratuluje! Data cudowna

O mnie
    A ja zauwazylam u siebie taka zaleznosc: im bardziej jestem w ruchu tym lepiej sie czuje i mam wiecej energii, ale to tez pewnie uplyw czasu, im dalej tym lepiej Skupienie na czyms uwagi powoduje ze czesto zapominam o mdłościach itd.
    Lece zaraz zrobic porzadek wsrod kwiatow

A...bylam kiedys opiekunka w czasach studenckich

Junior Member Awatar Sysia1811
    Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Data
    16 luty 2018
    Czesc mamuśki,
    My dziś zaczęliśmy 9 tydzień. Do następnego usg jeszcze 3 tygodnie, nie mogę się doczekać.

Odebrałam w tym tyg mirfologie, i na szczęście wyniki się polepszyły, żelazo też się podnosi, więc jest lepiej.
    Tsh mi tylko idzie w góre, jestem na dawce 550 eutyroxu, więc pewnie niebawem też mi podniosą.

Mama_m gratuluję bliźniaków :-) ja też po cichu o tym marzyłam, lekarz powiedział, że do 12 tyg nie można wykluczy ć ciąży mnogiej, ale u nas słyszał raczej jedno serduszko :-)

Ja w dalszym ciągu czuję się dobrze, czasem myślę, że aż za dobrze. Zero mdłości i wymiotów, może łatwiej się męczę, ale jakoś udaje się bez drzemek.
    Zauważyłam tylko, że czasem łapią mnie humorki, ale to i bez ciąży tak miałam

Jak to mój partner zawsze mówi po PMSie jest przed PMSem i w ciąży się nic nie zmieniło

Mikallo dziekuje za odpowiedz,tsk pierwsze dziecko

Aurinko dziekuje troche mnie uspokoiłaś,masz racje z tym internetem mozna dostac do głowy.Pozdrawiam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cześć dziewczyny jak samopoczucie?
    Kiedy macie prrnatalne?

Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Kiedy macie prrnatalne?
    3 sierpnia :-) troche sie martwie bo kolejna wizyta będzie 14 września, czy to nie będzie za długi okres czasu między wizytami

Która z was chodzi prywatnie do lekarza? Wszystkie zlecone badania robicie na własny koszt?

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Sysia1811 Zobacz posta
    Czesc mamuśki,
    My dziś zaczęliśmy 9 tydzień. Do następnego usg jeszcze 3 tygodnie, nie mogę się doczekać.

Odebrałam w tym tyg mirfologie, i na szczęście wyniki się polepszyły, żelazo też się podnosi, więc jest lepiej.
    Tsh mi tylko idzie w góre, jestem na dawce 550 eutyroxu, więc pewnie niebawem też mi podniosą.

Mama_m gratuluję bliźniaków :-) ja też po cichu o tym marzyłam, lekarz powiedział, że do 12 tyg nie można wykluczy ć ciąży mnogiej, ale u nas słyszał raczej jedno serduszko :-)

Ja w dalszym ciągu czuję się dobrze, czasem myślę, że aż za dobrze. Zero mdłości i wymiotów, może łatwiej się męczę, ale jakoś udaje się bez drzemek.
    Zauważyłam tylko, że czasem łapią mnie humorki, ale to i bez ciąży tak miałam

Jak to mój partner zawsze mówi po PMSie jest przed PMSem i w ciąży się nic nie zmieniło
    550 :O to ja mam 200 i jestem przerażona, że tak dużo u mnie tsh wzrosło do 4,4 ale zawsze w pierwszym trymestrze mi tak skacze.
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Kiedy macie prrnatalne?
    Prenatalne mam 2.08 już się nie mogę doczekać, ale stresik jest!
    Samopoczucie mam średnie, bo nadal nic nie mogę jeść oszaleję kiedyś.
    Cytat Zamieszczone przez mama__m Zobacz posta
    3 sierpnia :-) troche sie martwie bo kolejna wizyta będzie 14 września, czy to nie będzie za długi okres czasu między wizytami

Która z was chodzi prywatnie do lekarza? Wszystkie zlecone badania robicie na własny koszt?
    Faktycznie długi okres między wizytami. Na pewno umówiłabym coś wcześniej. My mamy abonament w Medicover dla całej rodziny. Nie płacę za prywatne wizyty ani za badania. Wszystko mam w pakiecie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów