Strona 38 z 44
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 435

Lutówki 2018

Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez mama__m Zobacz posta
    Leelaa będzie dobrze, już mało zostało do 12 tygodnia, bądź dobrej myśli

No ja po wizycie. Cieszę się, że mąż był ze mną bo dowiedzieliśmy się że noszę bliźniaki :-) dwa pikające serduszka :-)
    Jeszcze dochodzimy do siebie po nowinie, muszę wszystko w głowie poukładać mimo że BARDZO się cieszę :-)
    Ojej Gratuluje podwojnie!!! Mialo byc trzecie dziecko a bedzie trzecie i czwarte? Niesamowite

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    Ojej Gratuluje podwojnie!!! Mialo byc trzecie dziecko a bedzie trzecie i czwarte? Niesamowite
    Majka 596 mamy jedną córeczkę 3-letnią, miało być drugie ale będzie i trzecie :-)
    Niestety ze względu na ciąże wysokiego ryzyka lekarz zapowiedzial zakaz pracy po 20tc. Jak wykorzystam zaległy urlop to będę mogła być pod koniec sierpnia już w domku.

Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Majka 596 mamy jedną córeczkę 3-letnią, miało być drugie ale będzie i trzecie :-)
    Niestety ze względu na ciąże wysokiego ryzyka lekarz zapowiedzial zakaz pracy po 20tc. Jak wykorzystam zaległy urlop to będę mogła być pod koniec sierpnia już w domku.
    Tyle tu mam oczekujacych na trzecie malenstwo, ze pomylilam. Ale niewazne, jeden skarb dodatkowo wyskoczy
    Na pewno dobrze Ci zrobi zwolnienie tempa. Bedziesz mogla ladowac akumulatory na zapas

Witam mam termin na 19.02.2018
    Jestem w 9tc po wczorajszej wizycie okazało się ze zarodek jest bardzo nisko a jest to spowodowane łukowatą macicą dodadam jeszcze ze jestem bardzo szczupłą osobą 48kg i martwię się ze nieuda mi sie utrzymac tej ciazy oprócz tego nie mam innych niepokojących objawów a lekarz zlecił leżenie.Czy jest lub był ktos w podobnej sytuacji ? Pozdrawiam cieplutko

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Laura94 witaj! Mamy podobny termin ja na 18.02 Niestety nie pomogę z Twoim problemem. Moja znajomamiala podobną sytuację, leżała w 2 trymestrze zalozyli jej szew a teraz ma piekna 3 letnia, zdrowa córe. Badz dobrej mysli! To Twoje 1 dziecko?

Mama_m serdeczne gratulacje! Ale musieliscie miec szok i zarazem radość widzac 2 serduszka Macie jakies predyspozycje do bliźniaków czy po prostu takie szczescie Was spotkało?

Leelaa czesto myślę o Tobie! Mam nadzieję, ze plamienia jak najszybciej Ci ustapia. Domyslam sie w jakim stresie odwiedzasz toalete. Trzymam kciuki za Ciebie. Kiedy masz teraz wizyte?

Przepraszam, że tak malo się udzielam ale mam trochę na glowie. Walcze o miejsce dla córki w przedszkolu (juz 3 rekrutacja) i powoli trace nadzieje. Ja czuje się slabo i muszę jakiejs niani poszukać na chociaz 2h dziennie bo nie wiem czemu ale codziennie o 15:00 usypiam i spie do 17:00 a mam pod opieka córkę! Nie moge tego opanować Nam nadzieję, że szybko znajdę kogoś wartego zaufania.

Pozdrawiam i miłego dnia

Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Mama_m serdeczne gratulacje! Ale musieliscie miec szok i zarazem radość widzac 2 serduszka Macie jakies predyspozycje do bliźniaków czy po prostu takie szczescie Was spotkało?
    Mikallo jakieś tam ciąże były bliźniacze ale w dalszej linii także sie nie spodziewaliśmy. Termin mam na 17 i 18 luty ale cc będzie koniec stycznia

Wszystko w głowie mi się miesza, nie wiem jak to ogarnąć :P Myślałam że już mam cały sprzęt po córeczce a tu tyle zakupów sie szykuje . . .

Witam. Jestem tu nowa i miło że można znaleźć taka grupę wzajemnego wsparcia. Otóż niedawno dowiedziałam się że również zostanę mama w lutym 2018 roku. Dokładny termin mam wyliczony na 14 lutego więc Walentynki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Laura94 Zobacz posta
    Witam mam termin na 19.02.2018
    Jestem w 9tc po wczorajszej wizycie okazało się ze zarodek jest bardzo nisko a jest to spowodowane łukowatą macicą dodadam jeszcze ze jestem bardzo szczupłą osobą 48kg i martwię się ze nieuda mi sie utrzymac tej ciazy oprócz tego nie mam innych niepokojących objawów a lekarz zlecił leżenie.Czy jest lub był ktos w podobnej sytuacji ? Pozdrawiam cieplutko
    Ja tak miałam w drugiej ciąży. Tzn, zarodek nisko się zagnieździł, nikt o łukowatej macicy nie wspominał. Plamiłam (dodatkowo był krwiak) i musiałam leżeć. Brałam leki na podtrzymanie. Lepiej nie czytaj o tum w necie, bo można się tylko przestraszyć. U mnie wszystko dobrze się skończyło, synuś urodził się zdrowy.

Cytat Zamieszczone przez Nataliass Zobacz posta
    Witam. Jestem tu nowa i miło że można znaleźć taka grupę wzajemnego wsparcia. Otóż niedawno dowiedziałam się że również zostanę mama w lutym 2018 roku. Dokładny termin mam wyliczony na 14 lutego więc Walentynki
    Gratulacje witamy w naszym gronie!

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Leelaa będzie dobrze, już mało zostało do 12 tygodnia, bądź dobrej myśli

No ja po wizycie. Cieszę się, że mąż był ze mną bo dowiedzieliśmy się że noszę bliźniaki :-) dwa pikające serduszka :-)
    Jeszcze dochodzimy do siebie po nowinie, muszę wszystko w głowie poukładać mimo że BARDZO się cieszę :-)
    Wow! Gratulacje! Zawsze marzyłam o bliźniakach

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Mikallo, trzymam kciuki za przedszkole! Oby jednak się udało. Też myślę o niani na chociaż dwie godzinki dziennie, bo zasypiam na stojąco, a Młody jest pełen energii. Jak zaszłam w drugą ciążę, to najstarszy syn już chodził do przedszkola i mogłam spać do woli. Teraz też by mi się to przydało.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów