Strona 37 z 44
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 435

Lutówki 2018

Leela ja w poprzednich dwóch nie wymiotowałam wcale, może z 1-2 razy na cały pierwszy trymestr a teraz jest masakra...cały dzień jest ok, jak muli to coś zjem i jest dobrze, ogarniam dom, psa i dwa łobuziaki ale wieczorem po prostu zaczyna mi coś "rosnąć" od żołądka ( nie ważne czy pusty czy pełny ) i kończy się przytuleniem muszli :P
    Jakoś dam radę, jedne mdłości na 3 ciąże, nie ma co narzekać.
    Pytałaś o wadę synka...czy nam utrudnia życie...hmmmm...młody ma jedną nerkę, przetokę moczowodowo - skórną ( taką dziurkę nad prawym biodrem przez którą wylatuje mocz ) więc po pierwsze jestem na wychowawczym bo placówki nie przyjmą mi takiego dziecka, po drugie pieluszki liczymy razy dwa bo jedna na dupkę a druga wokół brzuszka ( nie chcę worków urostomijnych bo odparzają skórę), do tego leki upiornie drogie bo nie refundowane, plus raz w miesiącu badania moczu z dwóch źródeł - z przetoki i z pęcherza. No i ciągłe kontrole w Centrum Zdrowia Dziecka....tam trzeba mieć nerwy żeby przetrwać dzień na wizycie w Poradniach
    Obecnie żyje nam się w sumie normalnie, pierwszy rok życia młodego był horrrorkiem bo ciągłe zumy i szpitale, antyb dożylnie, pediatrzy, którzy bali się mojego dziecka, córka 3 letnia która znowu oglądała mamę w telefonie bo mama z bratem w szpitalu...więc obecnie nie narzekam. Było grubo jest nieźle, perspektywy na normalne funkcjonowanie młodego są realne więc co nas nie zabije...

2. dzieckozakupy.pl
    U nas maż nie jeździ ze mną na badania bo pilnuje dzieciarni na tych dokładniejszych gen będzie jak poprzednio ale tak to nie.
    W sobotę byłam na usg i oficjalnie mogę powiedzieć, że nie jest to tylko spóźniający się okres jak żartowaliśmy z męzem
    w sobotę był 7t 5 dz, serducho 156, 14.5 mm fasolka
    Pan doktor nie zauważył nic niepokojącego ale że to będzie moja 3cia cesarka to zaproponował żebym przyszła 18-19 na kolejne usg bo czas między 7 a 9 tyg ciąży jest idealny do pomiarów, podobno nigdy przed i nigdy po tych tygodniach nie ma już takiej precyzji w określaniu wieku/wielkości płodu. Więc umówił mnie ( dopisał do listy ) na 19 lipca i z tych dwóch pomiarów ma obliczyć wiek ciązy i termin żeby dobrze wyznaczyć termin cięcia...mówiąc szczerze pierwszy raz się z tym spotykam ale skoro zaproponował to pojadę tego dnia mam też wizytę u gin to założy kartę i da skierowania na badania

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Mama_m chodzę sama do gina.

Auriknko
    u mne było na zolto i znowu na bazowo. Więc leżę... Zaczęłam się bardzo męczyć i dostaję sapki nawet po zmywaniu... Ma to związek ze zwiekszoną pracą serca, a mam arytmię. W poprzedniej ciazy bylo to samo. W ciagu dnia zaczelam zaliczac jedna-dwie drzemki.

Ankula mi tez wyskakuje jakies potwierdzane na stronie... To ciężko macie z syneczkiem Co do kontroli w CZD to wiem, byłam raz na kontroli u kardiologa i spędziliśmy tam praktycznie cały dzien, żeby wejsc do trzech gabinetow... Gratuluję serduszka!

Wyslalam meza z corka do lasu, moze jakies grzyby znajda skoro tak deszczowo, mąż przynióśł z łąki piekne kanie

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    ankula, biedny Twój synuś, tyle mudi przejść w dzieciństwie, no i cała reszta rodziny też dużo zdrowia dla niego. No i gratuluję serduszka

Ja miałam wczoraj "ciekawy" dzień. Zaczęło się od tego, że nie mogłam w nocy spać, co samo w sobie jest bardzo dziwne. Nad ranem zaczęło się mrowienie i drętwienie rąk, potem twarzy, ust i języka. Zrobiło mi się ciemno przed oczami. Mąż zadzwonił po karetkę i zabrali mnie do szpitala. Okazało się po badaniach, że miałam wypłukany potas z organizmu. Dostałam kroplówki i mnie puścili do domu. Zrobili też usg i narobili mi dodatkowego stresu. Na wypisie wpisali, że wielkość macicy i ciąży odpowiada 7 tc, a u mnie to był 8t3d. Spanikowałam i pojechałam do jakiejś pani gin, bo mój w poniedziałki nie przyjmuje. Okazało się, że w szpitalu musieli źle zmierzyć, bo dzidziuś w rzeczywistości jest tak duży, jak być powinien
    Byłam też u endokrynologa, bo tsh mi wzrosło do 4.4. Podniósł mi dawkę euthyroxu do 200. Niestety, czuję się nadal koszmarnie mąż dziś wziął wolne, ale jutro już musi iść do pracy, więc mam nadzieję, że dam jakoś radę.

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Mama_m chodzę sama do gina.

Auriknko
    u mne było na zolto i znowu na bazowo. Więc leżę... Zaczęłam się bardzo męczyć i dostaję sapki nawet po zmywaniu... Ma to związek ze zwiekszoną pracą serca, a mam arytmię. W poprzedniej ciazy bylo to samo. W ciagu dnia zaczelam zaliczac jedna-dwie drzemki.

Ankula mi tez wyskakuje jakies potwierdzane na stronie... To ciężko macie z syneczkiem Co do kontroli w CZD to wiem, byłam raz na kontroli u kardiologa i spędziliśmy tam praktycznie cały dzien, żeby wejsc do trzech gabinetow... Gratuluję serduszka!

Wyslalam meza z corka do lasu, moze jakies grzyby znajda skoro tak deszczowo, mąż przynióśł z łąki piekne kanie
    O matko, jak ja uwielbiam kanie!!!
    Biedna Ty, odpoczywaj ile możesz

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Aurinko ale mialas przeboje! Ja wlasnie dzisiaj myslalam, zeby zrobic za tydzien morfologie, trzeba przeciez kontrolowac poziom zelaza w ciazy

A w jakiej formie jesz kanie, tez jak na kotlety?

Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Ankula, zdrówka dla synka, aby mógł jak najszybciej się usamodzielnić a dla Ciebie dużo sił! Gratuluję udanej wizyty

Aurinko, tylko w tej ciąży masz takie przygody? Powiedzieli Ci chociaż jakim cudem potas wyparował z Twojego organizmu? Jaka była tego przyczyna? Jedz bananki I dochodź do siebie!

Leelaa, u nas na kanie mówi się potoczne sowy i też je się w formie kotletów Jakby tak ktoś rzucił gotowe na stół to pewnie bym pożarła
    Póki co upiekłam chałkę i zajadałam z domowym dżemikiem Jutro powiększę swoją produkcję

Dzisiaj pograliśmy sobie rodzinnie w "Było sobie życie' i obejrzeliśmy dwa filmiki w tym jak powstaje życie Uwielbiałam to jako dziecko

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Jutro mam wizytę u gina. Bardzo się boję że nie usłyszę serduszka :-(

Ankula zdrówka dla synka życzymy!

Aurinko tobie też życzę dużo odpoczynku i spokoju, powrotu do pełni sił

Leelaa co u Ciebie? Jak plamienia?

Pozwoliłam mężowi jutro mi towarzyszyć. W pierwszej ciąży nie opuścił ani jednej wizyty, na pierwszej wizycie byłam sama i lekarz o niego pytał. Teraz nie czuje potrzeby żeby był na badaniach ale jak chce jechać to czemu nie....

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Mama_m plamienia na razie albo na żółto śluz albo nic nie ma. Ale uważam na siebie i każda wizyta na sedesie to stres. Zastanawiam sie czy jak już skończę 12 tydzien to pożegnam się z tymi problemami. Tak było w poprzedniej ciąży i tak się mowi o magicznym 12 tygodniu... W srode mam wizyte u ginekologa.

Mama_m jak bylo na wizycie?

Leelaa będzie dobrze, już mało zostało do 12 tygodnia, bądź dobrej myśli

No ja po wizycie. Cieszę się, że mąż był ze mną bo dowiedzieliśmy się że noszę bliźniaki :-) dwa pikające serduszka :-)
    Jeszcze dochodzimy do siebie po nowinie, muszę wszystko w głowie poukładać mimo że BARDZO się cieszę :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów