Strona 36 z 44
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 435

Lutówki 2018

Ja tak, poza nagła sytuacja, kiedy nie mógł przyjechać.

2. dzieckozakupy.pl
    Hej. Czy miała któraś z was problemy ze chrztem z powodu braku ślubu lub ślubu cywilnego? Wiem że to trochę odległe pytanie ale nie wiem co robić. Planujemy z chłopakiem ślub kościelny ale za jakiś czas 2-3 lata i nie wiem czy jest sens brania ślubu cywilnego jeszcze przed porodem.

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mama__m Zobacz posta
    Mój mąż też jest wyłączony z życia jak go boli głowa. Ale nie moge narzekać bo zawsze pomagał mi we wszystkim. Nawet lubi piec :-) w zasadzie on więcej piecze niż ja. Mimo różnicy wieku uważam ze dobrze sie dogadujemy. Spełnia każdą moją zachciankę. Ale jesteśmy jak plus i minus. Ma zupełnie inne spojrzenie na świat niż ja. I to on jest tym "bardziej ułożonym". To ja mam zawsze zwariowane pomysły :-D
    Zabieracie mężów na każdą wizytę do gina?
    Mój zwykle mnue odwozi, ale nie bardzo może wejść do środka, bo pilnuje chłopców. Niestety, nie mamy ich z kim zostawić, mysimy jeździć całą rodziną, albo ja sama. Za to na genetycznym bardzo chciałby jednak być ze mną, więc pewnie moja mama weźmie urlop i do nas przyjedzie, żeby przypilnować dzieci (ma 130 km do nas).

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Dziewczyny, czuję się koszmarnie. Po prostu umieram. Wizytę mam w piątek, ale chyba nie wytrzymam i zapiszę się choćby do internisty. Te moje dolegliwości, to chyba jednak nie mdłości ciążowe. Jest coraz gorzej i doszła masa innych objawów. Kiedyś miałam zdiagnozowany zespół jelita drażliwego, ale brałam leki i przez lata było ok. Teraz wróciło i to ze zdwojoną siłą. Najgorsze, że leków na pewno nie będę mogła brać, ale może gastrolog coś poradzi, tylko pewnie będę musiała dostać skierowanie.

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Maniok Zobacz posta
    Hej. Czy miała któraś z was problemy ze chrztem z powodu braku ślubu lub ślubu cywilnego? Wiem że to trochę odległe pytanie ale nie wiem co robić. Planujemy z chłopakiem ślub kościelny ale za jakiś czas 2-3 lata i nie wiem czy jest sens brania ślubu cywilnego jeszcze przed porodem.
    Z tego, co mi wiadomo, to ksiądz nie ma prawa odmówić chrztu z takiego powodu, ale wiadomo, jacy bywają księża. Jeden się przyczepi, inny nie. Może popytajcie czy w którymś z okolicznych kościołów jest jakiś w porządku ksiądz, który nie będzie robił problemów z takiego powodu.

Junior Member
    Sysia1811

Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-23 zobacz kalendarz
    Data
    23 luty 2018
    Aurinko, faktycznie wybierz się wcześniej do lekarza, bo szkoda, że tak cierpisz.

mi ostatnie kilka dni nawet zaparcia nie dokuczają, bolą mnie tylko piersi. no i tak jakoś już mam prawie 3 kilo więcej, aż się boję myśleć co będzie dalej... a wcale nie jem jakoś więcej...

co do chrzcin, to też już o tym myślałam... ślubu kościelnego ani cywilnego nie mamy, a mój partner nawet nie ma bierzmowania. ale mam nadzieję, że w Warszawie znajdzie się kościół, który nam nie odmówi chrztu...

co do ginekologa, to ja miałam dopiero jedną wizytę, na której byliśmy we dwoje, następna mam na początku sierpnia i też idziemy razem.

a tak poza tym jak spędziłyście weekend? oprócz troszczenia się o chorych członków rodziny ;-)
    leelaa u ciebie na razie się uspokoiło?

my spędziliśmy weekend aktywnie na leśnych przechadzkach, czuję się super i zrelaksowana :-)

pozdrawiam

Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Aurinko, wspolczuje :/ Sluszna decyzja, nie ma co czekac na wizyte. Na pewno znajdzie sie jakis sposob aby to zlagodzic.

Osobiscie jestem czasem jak rozladowana bateria :/ Dzis pospalam z juniorem. Dobrze, ze w weekendy maz tak mocno wczuwa sie w role meza i tatusia
    Wymiotuje i nie licze, ze minie to na pstrykniecie palcem, czas to moj sprzymierzeniec, to jedynie pociesza. Juz bym chciala aby byl lipiec 2018... A piersi w zadnej ciazy mnie nie bolaly.

Kazda z nas inaczej przechodzi przez ten wyjatkowy okres jak widac

Meza chcialabym zabrac na prenatalne i polowkowe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    iza77

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 13.09.2001. Jestem w ciąży, mam termin porodu na 08.02.
    Co do chrztu to nie pomogę bo nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie.
    Mój mąż mówi że chce być przy badaniach i chyba na następne go zabiorę. Tą ciąże jakoś bardziej przeżywa, pamiętam że przy pierwszej do wszystkiego podchodził na chłodno. Chyba dotarło do niego że został ojcem dopiero jak zobaczył Olkę , a teraz wymyśla już imię , chce zaczynać remont pokoju.
    Też macie takie wahania nastrojów? Dzisiaj się popłakałam na widok kulejącego psa...
    A weekend koncertowy w Berlinie.
    Termin 08.02.2018

Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez iza77 Zobacz posta
    Co do chrztu to nie pomogę bo nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie.
    Mój mąż mówi że chce być przy badaniach i chyba na następne go zabiorę. Tą ciąże jakoś bardziej przeżywa, pamiętam że przy pierwszej do wszystkiego podchodził na chłodno. Chyba dotarło do niego że został ojcem dopiero jak zobaczył Olkę , a teraz wymyśla już imię , chce zaczynać remont pokoju.
    Też macie takie wahania nastrojów? Dzisiaj się popłakałam na widok kulejącego psa...
    A weekend koncertowy w Berlinie.
    To mile, ze maz teraz przezywa ciaze razem z Toba
    Wahania nastroju, podwojna wrazliwosc - jak najbardziej tak.

Dzień dobry !!
    Wyskakują mi jakieś powiadomienia i weryfikacje...normalnie wkurzające i wywalało mnie wczoraj ze 3 razy więc się poddałam.
    Weekend zalatany, mielismy gości a ja jestem flaczek...ta burzowa pogoda plus mdłości mnie rozwalają...żeby było śmiesznie "poranne" mdłości dopadają mnie tak od 19 wieczorem...grrrr...a że jestem niskociśnieniowcem to przy burzowej aurze łażę po ścianach bo po kawie mnie gania do wc i jak się da to jej nie piję bo moje chore jelito i tak jeszcze się przestawia na tryb ciąża więc nie chcę mu dokładać czynników drażniących.
    Aurinko idź do dobrego gastrologa, jak miałaś kłopoty z jelitem to powinnaś być pod opieką gastro podczas ciąży. Ja mam CU ( colitis ulcerosa, wrzodziejące zap jelita grubego ) i od 12 lat non stop biorę leki ( mesalazynę ). To leki z kat B więc mogę je brać w ciąży jeśli jest to konieczne. To trzecia ciąża na lekach. Autoagresja jest niebezpieczna dla dziecka więc pchaj się do lekarza i pamiętaj, ze w ciąży nie obowiązują cię kolejki !! lekarz ma cię przyjąć w dniu zgłoszenia albo do 7 dni strasz telefonem do nfz ja się z moją gastro w ciązy widzę co 3 tyg a co 4-6 robię badania z krwii.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów