Strona 35 z 44
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 435

Lutówki 2018

Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez ankula Zobacz posta
    No właśnie nie musi być wskazań oba badania są przesiewowe ale drogie i w pl od niedawna dopiero pappa jest refundowana po 35 roku życia. Tylko, że papa podobno odchodzi do lamusa bo jest mało dokładny. Ja w poprzedniej ciąży robiłam papę na sugestię lekarza i tylko ze względu na skończone 35 lat i mimo super wyniku w połowie ciąży okazało się, że noszę dziecko z wadą...dlatego teraz od razu robię nifty po zebraniu opinni w ostatnich dniach.
    Badanie nieinwazyjne, próbka mojej krwii, można zbadać już po 10 tyg ciąży czyli wczesniej niż pappa ...walczyliśmy o jedno dziecko więc wiem jak ważne jest wiedzieć
    Rzetelna opinia o pappie! Wcale mnie nie dziwi, ze chcesz robic nifty.

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ankula Zobacz posta
    Dziewczyny ja się dwie ciąże nie czułam wcale w ciąży zero objawów, mnóstwo energii, pracowałam, ogarniałam dom, dziecko, budowę domu, sprzedaż mieszkania, przeprowadzkę...a teraz zdycham z braku energii, mam mdłości, zdarza mi się zwymiotować...zupełna nowość albo zemsta za poprzednie dwie także nie stresujcie się brakiem objawów
    Mnie ostatnio zdarza sie codziennie wymiotowac :/ Ale w moim przypadku to nie nowosc. Powtorka z rozrywki a dokladniej z pierwszej ciazy.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Maniok Zobacz posta
    Cześć Mam na imie Magda i rocznikowo mam 19 lat. Są tu jakieś młode przyszłe mamy?
    Termin mam na 19.02, mimo że się strasznie cieszę to równie mocno mnie ta sytuacja przeraża.
    Witaj Masz wsparcie i to najwazniejsze!

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Cześć! Jak na razie jesteś pierwszą pierworódką, tu same staruchy Ale jeszcze jest czas, dołączą inne mamy Jak się czujesz, masz opiekę?
    Nie pierwsza Mamy juz jedna pierworodke!

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Maniok Zobacz posta
    Cześć Mam na imie Magda i rocznikowo mam 19 lat. Są tu jakieś młode przyszłe mamy?
    Termin mam na 19.02, mimo że się strasznie cieszę to równie mocno mnie ta sytuacja przeraża.
    Witamy Chyba jesteś tutaj najmłodsza

Junior Member
    Sysia1811

Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-23 zobacz kalendarz
    Data
    23 luty 2018
    może najmłodsza jest :-) ale dla mnie to też pierwsza ciąża mimo, że mam 33 lata

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Sysia1811 Zobacz posta
    może najmłodsza jest :-) ale dla mnie to też pierwsza ciąża mimo, że mam 33 lata
    Zapomnialam o Tobie, prosze o przebaczenie

Z nowinek mąż się zarazil od corki. Lekarzem nie jestem, ale moim skromnym zdaniem diagnoza o szkarlatynie byla bledna i jest to po prostu angina.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    iza77

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 13.09.2001. Jestem w ciąży, mam termin porodu na 08.02.
    Witaj Maniok
    Sysia1811 przynajmniej zdążyłaś się wyszaleć

leelaa współczuje , chory facet to gorzej niż dziecko.. przynajmniej u mnie w domu ;p
    Moje mdłości już na szczęście minęły i mam nadzieje ze nie powrócą. A Wy jak się czujecie? sezon wakacyjny rozpoczęty ?
    Termin 08.02.2018

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Iza moj maz generalnie z chorobami spoko, ale jak go glowa zacznie bolec to koniec, nie ma dnia i zmarnowany czas... Bez znaczenia czy migrena czy lekki bol glowy, kladzie sie odlogiem i spi.

My jak widac wakacyjnie chorobowo, od poniedzialku urlop 2 tygodnie. Nadchodzi wyprawa do biblioteki na pisanie mgr brrrr jak mi sie nie chce!!!

Zaliczony siódmy paw, ciesze sie ze tak mało wymiotuję

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Mój mąż też jest wyłączony z życia jak go boli głowa. Ale nie moge narzekać bo zawsze pomagał mi we wszystkim. Nawet lubi piec :-) w zasadzie on więcej piecze niż ja. Mimo różnicy wieku uważam ze dobrze sie dogadujemy. Spełnia każdą moją zachciankę. Ale jesteśmy jak plus i minus. Ma zupełnie inne spojrzenie na świat niż ja. I to on jest tym "bardziej ułożonym". To ja mam zawsze zwariowane pomysły :-D
    Zabieracie mężów na każdą wizytę do gina?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów