Strona 34 z 70
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 693

Lutówki 2018

Dziewczyny ja się dwie ciąże nie czułam wcale w ciąży zero objawów, mnóstwo energii, pracowałam, ogarniałam dom, dziecko, budowę domu, sprzedaż mieszkania, przeprowadzkę...a teraz zdycham z braku energii, mam mdłości, zdarza mi się zwymiotować...zupełna nowość albo zemsta za poprzednie dwie także nie stresujcie się brakiem objawów

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ankula Zobacz posta
    Nie dziękuję
    Ja robiłam Pappę w poprzedniej ciąży i teraz też chcę zrobić ale już na 99 % jestem zdecydowana od razu zrobić Nifty poczytałam, poszperałam, posłuchałam opinii i nie ma co tracić czasu i kasy na pappę ...biochemia kontra genetyka...zdecydowanie wybieram genetykę...podobno na zachodzie już się odchodzi od papy na rzecz nifty
    zobaczę co mi jutro powie lekarz ale jak mnie nie przekona to robię nifty
    85 % skuteczności papy do ponad 99% nifty mnie przekonuje tak jak badanie stężenia hormonów mamy kontra badanie wolnego dna dziecka pływającego w krwi mamy już od 4 tyg ciąży
    Też czytałam sporo o nifty i bardzo chętnie bym zrobiła to badanie, ale koszt 2500zł jest dość zaporowy za to gdyby (oby nie) wyszły jakieś nieprawidlowości, to nie decydowałabym się na amniopunkcję, tylko wtedy właśnie Nifty. Szkoda, że to jest takie koszmarnie drogie.

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    Z nadmiarem śliny walczę codziennie, to nietypowy objaw ciazy ale potrafi naprawe utruc zycie. Nie cierpie tego! Wlasciwie to ciagle cos miele w buzi.
    Co do spania to udalo mi sie, ze mamy akurat wakacje Budzimy sie ok. 10:00 rano. To juz spora dawka snu ale w dzien tez chodze czesto scieta.
    ooo,jak ja bym chciała, żeby moje dzieci spały do 10 :O 7, max 8 rano i już są na nogach

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jeszcze doczytałam, że pappa często daje fałszywy wynik, jeśli się ma choroby tarczycy, a ja mam hashimoto muszę we wtorek dopytać o to endokrynologa. Jeśli faktycznie tak jest, to nie będę robić pappa, bo to bez sensu.

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Moja córka wstaje o 5:30 rano jesli ide do pracy. A jak jestem w domu to mamy pobudkę o 7:00. Za to idzie w kimę o 19-20

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Cześć Mam na imie Magda i rocznikowo mam 19 lat. Są tu jakieś młode przyszłe mamy?
    Termin mam na 19.02, mimo że się strasznie cieszę to równie mocno mnie ta sytuacja przeraża.
    Ostatnio edytowane przez Maniok ; 06-07-17 o 22:08

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Dziewczyny ja się dwie ciąże nie czułam wcale w ciąży zero objawów, mnóstwo energii, pracowałam, ogarniałam dom, dziecko, budowę domu, sprzedaż mieszkania, przeprowadzkę...a teraz zdycham z braku energii, mam mdłości, zdarza mi się zwymiotować...zupełna nowość albo zemsta za poprzednie dwie także nie stresujcie się brakiem objawów
    A probowalas powstrzymac wymioty? W ciazy z corka to sie nie udawalo, nawet nie mialam czasu dobiec do lazienki A teraz czasami odwroce mysli w innym kierunku, pokaszlę spazmatycznie, czasem dziala heh

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Maniok Zobacz posta
    Cześć Mam na imie Magda i rocznikowo mam 19 lat. Są tu jakieś młode przyszłe mamy?
    Termin mam na 19.02, mimo że się strasznie cieszę to równie mocno mnie ta sytuacja przeraża.
    Cześć! Jak na razie jesteś pierwszą pierworódką, tu same staruchy Ale jeszcze jest czas, dołączą inne mamy Jak się czujesz, masz opiekę?

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    No właśnie nie musi być wskazań oba badania są przesiewowe ale drogie i w pl od niedawna dopiero pappa jest refundowana po 35 roku życia. Tylko, że papa podobno odchodzi do lamusa bo jest mało dokładny. Ja w poprzedniej ciąży robiłam papę na sugestię lekarza i tylko ze względu na skończone 35 lat i mimo super wyniku w połowie ciąży okazało się, że noszę dziecko z wadą...dlatego teraz od razu robię nifty po zebraniu opinni w ostatnich dniach.
    Badanie nieinwazyjne, próbka mojej krwii, można zbadać już po 10 tyg ciąży czyli wczesniej niż pappa ...walczyliśmy o jedno dziecko więc wiem jak ważne jest wiedzieć
    Bardzo mi przykro Czy ta wada u dziecka bardzo utrudnia wam dzisiaj życie?

Jak na razie czuje się całkiem dobrze.
    Na szczęście mam cudownego faceta i fajnych przyszłych teściów także ma się kto mną zajmować.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów