Strona 33 z 44
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 435

Lutówki 2018

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mama__m Zobacz posta
    Dziewczyny a ja mam do was pytanie z innej półki.

Jak zakładacie te ochraniacze na stopy w gabinecie? Tylko na gołe stopy? Ja w pierwszej ciąży założyłam na skarpetki i do teraz zastanawiam się czy nie zrobiłam czegoś śmiesznego w oczach lekarza. Nie śmiejcie się proszę naprawdę nie wiem jak to zakładać
    Ja w ogóle tego nie zakładam mój lekarz ma je w swoim gabinecie, podobnie jak takie zielone fartuchy, ale ja nie widzę potrzeby zakładania tego. Na fotel wchodzę w skarpetkach. Na wizytę zakładam dłuższą bluzkę, żeby nie świecić tyłkiem w drodze na fotel myślę, że lekarzowi jest wszystko jedno

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Ja się od wczoraj kiepsko czuję. Właściwie śpię na stojąco. Do tego mdłości i jakaś wzmożona produkcja śliny. Dziś nie wytrzymałam i położyłam się "na chwilkę" podczas drzemki młodszego synka. Chwilę wcześniej nastawiłam ciasto na pizzę w maszynie do chleba na 1.5 godziny. Wydawało mi się, że tylko przyłożyłam głowę do poduszki, a nagle ze snu wyrwało mnie piszczenie maszyny, bo ciasto było gotowe. Ciekawe ile bym spała, gdyby nie ten alarm niestety, nadal się czuję niewyspana.
    Z nadmiarem śliny walczę codziennie, to nietypowy objaw ciazy ale potrafi naprawe utruc zycie. Nie cierpie tego! Wlasciwie to ciagle cos miele w buzi.
    Co do spania to udalo mi sie, ze mamy akurat wakacje Budzimy sie ok. 10:00 rano. To juz spora dawka snu ale w dzien tez chodze czesto scieta.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ankula Zobacz posta
    Hej!
    Widzę, ze objawy pełną parą U mnie najgorzej nie jest, choć mdłości się delikatne pojawiły. I niestety już wiem, ze będzie zgaga całą ciąże jak z synkiem nie lubię...musze poszukać leków od swojej gastro z poprzedniej ciaży, ciekawe czy jeszcze ważne...poza tym też bym spała i spała i spała ale to akurat normalne na początku
    w piątek idę do gina, ciekawe czy mi zrobi usg i czy będzie już serducho
    tym z was które usłyszały już serduszka gratuluję i zazdroszczę, dla mnie każde usg w tej ciąży będzie i radością i stresem ogromnym...
    za pozostałe trzymam kciuki, niech kolejne wizyty pokażą mocne bijące serca i dadzą trochę spokoju
    dziewczyny robiła któraś z was testy pappa albo nifty w poprzedniej ciązy ? ma któraś zamiar robić teraz ?
    Nigdy nie robilam tych badan. Co do pappa to dowiem sie na kolejnej wizycie, bo wiek obliguje ale lekarz bedzie wiedzial najlepiej czy trzeba. Tego drugiego na pewno nie robi sie rutynowo, musi byc jakies konkretne wskazanie.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mama__m Zobacz posta
    Dziewczyny a ja mam do was pytanie z innej półki.

Jak zakładacie te ochraniacze na stopy w gabinecie? Tylko na gołe stopy? Ja w pierwszej ciąży założyłam na skarpetki i do teraz zastanawiam się czy nie zrobiłam czegoś śmiesznego w oczach lekarza. Nie śmiejcie się proszę naprawdę nie wiem jak to zakładać
    Jakos nigdy na to nie zwrocilam uwagi. Nie ma znaczenia jak to zalozysz. Rzeczywiscie najlepsza opcja to skarpetki. Na wizyte staram sie zakladac zawsze sukienke albo spodniczke.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Leelaa, melduj co u Ciebie?!

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    Leelaa, melduj co u Ciebie?!
    Grzecznie leżę i na razie nic się nie pojawiło, ale stracha mam. Wizytę umówiłam na 19 lipca, ale będę się starała na piątek 21 lipca, aby od poniedziałku mieć L4 jeśli z dzidzią będzie w porządku (nie chciałabym stracić dodatku wczasów pod gruszą, muszę mieć równo 10 dni urlopu).

Ciężko jest zajmować się córką leżąc. W zasadzie puszczam jej bajki i ogląda albo jej czytam. No i pamiętam o dawaniu jej jedzenia i picia, anie nie ma wychodzenia na plac zabaw czy siedzenia przy rysowaniu.

Ogólnie staram się nie myslec o tym, ale kazda wizyta do lazienki to stres. Jak sobie pomysle o ciąży z córką, to ile się wtedy musialam nadenerwować jak realnie krwawiłam jak na okres przez 3 miesiace, latalam do szpitala na kontrole usg i ciagle bylo serduszko...

Ktoras z was pytala o ochroniacze - ja je zakladam i nie zastanawiam sie czy na skarpetki czy na gole stopy. Mam tez u lekarza spodniczke taka zieloną jednorazówkę wiec z golym tylkiem nie jestem.

Pappa dostalam, zrobie po usg (mam 25 lipca)

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Junior Member
    Sysia1811

Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-23 zobacz kalendarz
    Data
    23 luty 2018
    Leelaa jak się czujesz? wszystko w porządku?

ja dwa dni temu też zaobserwowałam taką brunatną wydzielinę, ale że nie było tego dużo to nie wpadłam w panikę, ale od wczoraj też się jakoś nie czuję w ciąży.
    macie takie dni, że brzuch wam nie dokucza i świetnie się czujecie?
    sądzę że to normalne, i dopiero radziłam leelaa, żeby się nie nakręcała. ja też raczej tego nie robię, ciśnienie mam prawidłowe, więcej wydziliny nie było, piersi dalej bolą, ale reszty objawów jakby nie ma :-) zwariować można...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Sysia1811 Zobacz posta
    Leelaa jak się czujesz? wszystko w porządku?

ja dwa dni temu też zaobserwowałam taką brunatną wydzielinę, ale że nie było tego dużo to nie wpadłam w panikę, ale od wczoraj też się jakoś nie czuję w ciąży.
    macie takie dni, że brzuch wam nie dokucza i świetnie się czujecie?
    sądzę że to normalne, i dopiero radziłam leelaa, żeby się nie nakręcała. ja też raczej tego nie robię, ciśnienie mam prawidłowe, więcej wydziliny nie było, piersi dalej bolą, ale reszty objawów jakby nie ma :-) zwariować można...
    No idzie zwariować.. Ja właśnie tak nie czulam sie w ciazy w ostatnią niedzielę, a w poniedzialek w pracy czulam sie zupelnie normalnie. Piersi bolą jeszcze długo, po poronieniu nadal mnie bolały. Obawiam się braku mdłości i rzygów.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Ja będę teraz robiła pappa. W poprzednich ciążach nie robiłam, w tej już dostałam skierowanie. Pewnie dlatego, że przekroczyłam już 30tkę. Nifty zrobię, jeśli wyjdzue podwyższone prawdopodobieństwo jakichś nieprawidłowości.
    Kciuki za jutrzejszą wizytę!
    Nie dziękuję
    Ja robiłam Pappę w poprzedniej ciąży i teraz też chcę zrobić ale już na 99 % jestem zdecydowana od razu zrobić Nifty poczytałam, poszperałam, posłuchałam opinii i nie ma co tracić czasu i kasy na pappę ...biochemia kontra genetyka...zdecydowanie wybieram genetykę...podobno na zachodzie już się odchodzi od papy na rzecz nifty
    zobaczę co mi jutro powie lekarz ale jak mnie nie przekona to robię nifty
    85 % skuteczności papy do ponad 99% nifty mnie przekonuje tak jak badanie stężenia hormonów mamy kontra badanie wolnego dna dziecka pływającego w krwi mamy już od 4 tyg ciąży

Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    Nigdy nie robilam tych badan. Co do pappa to dowiem sie na kolejnej wizycie, bo wiek obliguje ale lekarz bedzie wiedzial najlepiej czy trzeba. Tego drugiego na pewno nie robi sie rutynowo, musi byc jakies konkretne wskazanie.
    No właśnie nie musi być wskazań oba badania są przesiewowe ale drogie i w pl od niedawna dopiero pappa jest refundowana po 35 roku życia. Tylko, że papa podobno odchodzi do lamusa bo jest mało dokładny. Ja w poprzedniej ciąży robiłam papę na sugestię lekarza i tylko ze względu na skończone 35 lat i mimo super wyniku w połowie ciąży okazało się, że noszę dziecko z wadą...dlatego teraz od razu robię nifty po zebraniu opinni w ostatnich dniach.
    Badanie nieinwazyjne, próbka mojej krwii, można zbadać już po 10 tyg ciąży czyli wczesniej niż pappa ...walczyliśmy o jedno dziecko więc wiem jak ważne jest wiedzieć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów