Strona 32 z 70
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 693

Lutówki 2018

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    A ja dzis dalam czadu w...Naszla mnie chec na smaki dziecinstwa, zrobilam knedle serowe z truskawkami, zupkę owocowa z kluseczkami i tak sie z apetytem najadlam a potem wszystko zwrocilam :/
    Sysia, w tym tygodniu w ktorym teraz jestesmy obciazony jest uklad krwionosny, stad zmeczenie, sennosc i brak energii.

Gratulacje dla przyjaciolki. Tez jestescie teraz podwojnie wrazliwe? Ja juz zapowiedzialam mezowi, ze nie bedziemy ogladac zadnych dramatow i niech nie opowiada mi o przykrych sytucjach z udzialem dzieci. Niestety sama czasem uslysze cos w radiu i od razu chce mi sie beczec z zalu...

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Sysia1811
    Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Data
    16 luty 2018
    [QUOTE=Majka596;3085332]A ja dzis dalam czadu w...Naszla mnie chec na smaki dziecinstwa, zrobilam knedle serowe z truskawkami, zupkę owocowa z kluseczkami i tak sie z apetytem najadlam a potem wszystko zwrocilam :/
    Sysia, w tym tygodniu w ktorym teraz jestesmy obciazony jest uklad krwionosny, stad zmeczenie, sennosc i brak energii.

na prawdę dałaś czasu,szkoda tylko, że nie naciszyłaś się tym za długo. ja to mam odwieczny problem " hmm co by tu zrobić na obiad"...brak mi często chęci i inspiracji na co dzień, za to jak mnie najdzie to potrafię cały dzień z kuchni nie wychodzić :-)
    dzisiaj mam wolne, więc od rana trochę sprzątam, bo znając życie później już nic nie zrobię.
    W Irlandii dziś słonecznie, to może poleniuchuję sobię dzisiaj z książką w ogródku :-)

Miłego dnia

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    U mnie chyba jednak nie jest dobrze, zobaczylam na papierze jasnorozowy sluz. Poki co leze.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    U mnie chyba jednak nie jest dobrze, zobaczylam na papierze jasnorozowy sluz. Poki co leze.
    To lez dziewczyno! Moze za bardzo sie wysililas ostatnio. Dobrze byloby to skontrolowac u lekarza.

leelaa a masz w miarę "swobodny" kontakt ze swoim lekarzem? jak mnie coś niepokoi to piszę do mojego maila i odpisuje w niedługim czasie- może zadzwoń albo napisz maila/smsa do swojego lekarza. Najwyżej nie odpisze. A kiedy kolejna wizyta?
    Jesteśmy z tobą. Będzie dobrze!

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Dziękuję za pamięć. Bylam dzis na wizycie i jestem miło zaskoczona. Wizyta przebiegała tak jak według mnie powinna wyglądać. Zobaczyłam bicie serduszka,ktore zostało zmierzone, lekarz odpowiedział na moje pytania, dal luteine na bóle i L4 bez żadnego ale. Założono mi również kartę ciąży. Podsumowujac jestem zadowolona
    Super, że wizyta udana! Tak to powinno wyglądać za każdym razem

No i corka ma szkarlatyne...
    o matko...współczuję. Mój starszy syn przechodził, jak miał dwa lata. Zdrowia dla córeczki!
    Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    A ja dzis dalam czadu w...Naszla mnie chec na smaki dziecinstwa, zrobilam knedle serowe z truskawkami, zupkę owocowa z kluseczkami i tak sie z apetytem najadlam a potem wszystko zwrocilam :/

Gratulacje dla przyjaciolki. Tez jestescie teraz podwojnie wrazliwe? Ja juz zapowiedzialam mezowi, ze nie bedziemy ogladac zadnych dramatow i niech nie opowiada mi o przykrych sytucjach z udzialem dzieci. Niestety sama czasem uslysze cos w radiu i od razu chce mi sie beczec z zalu...
    Nieźle się urządziłaś tymi knedlami! A takie były pyszności.
    Ja to w ogóle jestem bardzo wrażliwa jeśli chodzi o tematy dzieciowe. W ciąży faktycznie jest jeszcze gorzej.
    Najlepiej by było pojechać do lekarza. Może to z przemęczenia, a może jakiś krwiaczek.

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Ja się od wczoraj kiepsko czuję. Właściwie śpię na stojąco. Do tego mdłości i jakaś wzmożona produkcja śliny. Dziś nie wytrzymałam i położyłam się "na chwilkę" podczas drzemki młodszego synka. Chwilę wcześniej nastawiłam ciasto na pizzę w maszynie do chleba na 1.5 godziny. Wydawało mi się, że tylko przyłożyłam głowę do poduszki, a nagle ze snu wyrwało mnie piszczenie maszyny, bo ciasto było gotowe. Ciekawe ile bym spała, gdyby nie ten alarm niestety, nadal się czuję niewyspana.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej!
    Widzę, ze objawy pełną parą U mnie najgorzej nie jest, choć mdłości się delikatne pojawiły. I niestety już wiem, ze będzie zgaga całą ciąże jak z synkiem nie lubię...musze poszukać leków od swojej gastro z poprzedniej ciaży, ciekawe czy jeszcze ważne...poza tym też bym spała i spała i spała ale to akurat normalne na początku
    w piątek idę do gina, ciekawe czy mi zrobi usg i czy będzie już serducho
    tym z was które usłyszały już serduszka gratuluję i zazdroszczę, dla mnie każde usg w tej ciąży będzie i radością i stresem ogromnym...
    za pozostałe trzymam kciuki, niech kolejne wizyty pokażą mocne bijące serca i dadzą trochę spokoju
    dziewczyny robiła któraś z was testy pappa albo nifty w poprzedniej ciązy ? ma któraś zamiar robić teraz ?

Red face

Dziewczyny a ja mam do was pytanie z innej półki.

Jak zakładacie te ochraniacze na stopy w gabinecie? Tylko na gołe stopy? Ja w pierwszej ciąży założyłam na skarpetki i do teraz zastanawiam się czy nie zrobiłam czegoś śmiesznego w oczach lekarza. Nie śmiejcie się proszę naprawdę nie wiem jak to zakładać

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ankula Zobacz posta
    Hej!
    Widzę, ze objawy pełną parą U mnie najgorzej nie jest, choć mdłości się delikatne pojawiły. I niestety już wiem, ze będzie zgaga całą ciąże jak z synkiem nie lubię...musze poszukać leków od swojej gastro z poprzedniej ciaży, ciekawe czy jeszcze ważne...poza tym też bym spała i spała i spała ale to akurat normalne na początku
    w piątek idę do gina, ciekawe czy mi zrobi usg i czy będzie już serducho
    tym z was które usłyszały już serduszka gratuluję i zazdroszczę, dla mnie każde usg w tej ciąży będzie i radością i stresem ogromnym...
    za pozostałe trzymam kciuki, niech kolejne wizyty pokażą mocne bijące serca i dadzą trochę spokoju
    dziewczyny robiła któraś z was testy pappa albo nifty w poprzedniej ciązy ? ma któraś zamiar robić teraz ?
    Ja będę teraz robiła pappa. W poprzednich ciążach nie robiłam, w tej już dostałam skierowanie. Pewnie dlatego, że przekroczyłam już 30tkę. Nifty zrobię, jeśli wyjdzue podwyższone prawdopodobieństwo jakichś nieprawidłowości.
    Kciuki za jutrzejszą wizytę!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów