Strona 31 z 44
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 435

Lutówki 2018

Cytat Zamieszczone przez Sysia1811 Zobacz posta
    ja tak teraz co 2-3 dni, starsznie mnie to męczy... wiem, że w Polsce to są specjale syropki, muszę sprawdzić jak to wygląda w Irlandii...
    Przyjaciółka brała lactulosum, mnie niestety raczej męczy w drugą stronę. Ale lepiej siedzieć na kibelku niż wymiotowac

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Leelaa jak u Ciebie?
    Majka ja jestem przykladem kobiety u ktorej kazda ciaza jest inna. W pierwszej bylam pełna energii, nic mi nie dolegalo a teraz wrak czlowieka i tez nie jestem w stanie powiedzieć co jest tego przyczyną
    Dziękuję za pamięć. Bylam dzis na wizycie i jestem miło zaskoczona. Wizyta przebiegała tak jak według mnie powinna wyglądać. Zobaczyłam bicie serduszka,ktore zostało zmierzone, lekarz odpowiedział na moje pytania, dal luteine na bóle i L4 bez żadnego ale. Założono mi również kartę ciąży. Podsumowujac jestem zadowolona

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Mikallo super Ja dzisiaj poszlam na zakupy i zmeczylo mnie to. Zaczelo mnie ciągnąć w macicy. Staram sie nie nakrecac i faktycznie moze wzdęcia przeszly. Corka dzisiaj dostala goraczki eeeh

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Aaa i zapomnialam Wam rano napisac, taka drobna porada nie probujcie orala w I trymestrze, to naprawde zly pomysl domyslacie jak sie skonczylo...

Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Aaa i zapomnialam Wam rano napisac, taka drobna porada nie probujcie orala w I trymestrze, to naprawde zly pomysl domyslacie jak sie skonczylo...
    leelaa normalnie wprawiłaś mnie w dobry nastrój z rana- uśmiałam się oki- biorę radę do siebie na serio :-)

chciałam wam powiedzieć że trochę przeholowałam w górach- tzn mąż włączył licznik km i na samych Krupówkach zrobiliśmy ponad 20km.... o zgrozo!
    nie poczułam tego, tyko jak wróciliśmy do siebie, jak sie położyłam tak nie czułam nic. .. nóg, brzucha- nic...
    Teraz czekam do kolejnej wizyty i chce tylko usłyszeć że wszystko ok z dzidzią i usłyszeć serduszko

I bardzo żałuję że poszłam na wystawę figur woskowych. Były tak same szkarady, tzn facet z dwiema głowami, facet z rogiem, wszyscy nienaturalni ludzie z całego świata- teraz nie umiem odgonić tych obrazów. Nie powinnam była tego oglądać.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Mama_m w ciąży niestety zwiększa się wrażliwość...

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    No i corka ma szkarlatyne...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Leelaa jak u Ciebie?
    Majka ja jestem przykladem kobiety u ktorej kazda ciaza jest inna. W pierwszej bylam pełna energii, nic mi nie dolegalo a teraz wrak czlowieka i tez nie jestem w stanie powiedzieć co jest tego przyczyną
    Dziękuję za pamięć. Bylam dzis na wizycie i jestem miło zaskoczona. Wizyta przebiegała tak jak według mnie powinna wyglądać. Zobaczyłam bicie serduszka,ktore zostało zmierzone, lekarz odpowiedział na moje pytania, dal luteine na bóle i L4 bez żadnego ale. Założono mi również kartę ciąży. Podsumowujac jestem zadowolona
    To super! Tak powinna wyglądac udana wizyta, kobieta wychodzi z niej zadowolona
    Rozmawialam dzis ze znajoma i ona rowniez dwie swoje ciaze przechodzila zupelnie inaczej.

Junior Member
    Sysia1811

Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-23 zobacz kalendarz
    Data
    23 luty 2018
    leelaa nie zazdroszczę ;/

a ja dzisiaj mam spadek formy, cały dzień jestem zmęczona i śpiąca, wszystko robię na raty i tak na prawdę to nie zrobiłam nic oprócz obiadu i prania :-)
    trochę bardziej dziś też brzuch boli, nie wspomnę o piersiach, ale co tam... :-) poprawiłam sobie hummor naleśnikami z serkiem i odrobiną nutelli

dzisiaj moja psiapsióła z Polski urodziła swojego pierwszego malucha, aż się popłakałam ze szczęścia hehe

Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    No i corka ma szkarlatyne...
    Wspolczuje. Sama jako dziecko przerabialam to dwa razy. Moje dzieci na razie sie uchowaly choc panowala w przedszkolu. Ale niedawno dwojka miala angine.
    Nieprzyjemna choroba jak na te pore :/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów