Strona 3 z 70
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 691

Lutówki 2018

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Mama_m ja wstaje o 5:15 do pracy i wychodze o 5:55 z domu. W pracy jestem na 7:00 i pracuje do 14:00. W pracy jem dwa posilki (jablko i cos wiekszego), a takze sporo pije. Po pracy odbieram corke z przedszkola o 15:00. W domu jestem o 15:30 i w zasadzie nic nie robie-jestem zbyt zmęczona. O 20:00 klade corke spac i zasypiam z nia do rana.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Dzisiaj rano strasznie mi przeszkadzaja zapachy w komunikacji... Obawiam sie, ze bede niezle rzygac

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cześć dziewczyny
    Leelaa udalo Ci się umowić wizytę po 12.06?
    Jak sie czujecie?
    Ja coś kiepsko, sił brak, głowa i brzuch bolą, nerwowość zagościła, jeść mi sie nie chce (to akurat na + przy mojej wadze) oraz najgorsze dla mnie w ciąży zaparcia Zupełnie inna ta ciąża, może będzie wymarzony syn

Troche mnie niepokoją dość ostre bóle brzucha, też je macie? Chyba umówie się ba wizytę jeszcze przed urlopem żeby w razie czego miec np. luteine

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Mikallo, ciągle czatuję na jakiś wolny termin po 12 czerwca... Idealnie byłoby na 16 czerwca w piąteczek, mam wtedy urlop.

Zaparcia w ciąży sa okropne, kup sobie Lactulosum, też bralam.

Ja dzisiaj czułam się całkiem możliwie i mieliśmy fajny dzień - córka byla grzeczna i obyło się bez cyrków i wrzaskopłaczów

Byliśmy w Ikei i orientowaliśmy sie w kuchniach, bo we wrześniu mamy dostać klucze do M.

Mikallo, gdzie są umiejscowione te ostre bóle brzucha i kiedy występują? Może to jelita, a jak chcesz być spokojniejsza to weź nospę.

Cześć Dziewczyny!

Ja miałam wczoraj i przedwczoraj brązowe plamienia. Dużo odpoczywałam i na szczęście już ich nie mam. Do tego towarzyszyły mi bóle takie "owulacyjne". Zaczęła mi też doskwierać uporczywie senność.

leelaa dlaczego boisz się powielania usg? To jakieś niebezpieczne?

Mikallo ja tez mam takie ciągnące bóle albo po prostu czuję "tam" to miejsce, gdzie jest dzidzia. Też mnie to niepokoi, jakoś nie kojarzę takich objawów z pierwszej ciąży.

Kiedy będziecie mówić szefostwu o swoim stanie? Teoretycznie jest czas do końca I trymestru, nie? Ja się boję że będę wymiotować i to mnie zdradzi :-(

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Leelaa własne M umm ile metrow jezeli moge zapytać ? Kuchnia wybrana?
    Moja mała tez dziś bardzo grzeczna. Poszlysmy do zoo i tak sie wymeczylysmy, że obie po powrocie do domu usnelysmy Dodam, że mała juz mi nie śpi w dzień.

Brzuch boli mnie na dole, tak jakby prawy jajnik... No nie wiem, narazie nic nie biorę i czekam na wizytę.

Mama_m ja tez miałam raz trochę zywej czerwonej krwi na papierze i 2 razy podbarwiony śluz. W obu ciazach tak samo ale to na samym poczatku. Odpoczywj ile się da bo jednak organizm ma teraz sporo do zrobienia

Ja obecnie nie pracuję, wiec nie pomogę. A do kiedy zamierzasz pracowac?

Filemona, Karolinap85 co u Was? Jak sie czujecie?

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Mikallo koniecznie prowadź oszczędzający tryb życia, żeby nic więcej nie pojawiło się na papierze. Nie dźwigaj więcej niż 3 kg. Mnie też bolał jajnik lewy w tamtym tygodniu, również w poprzednich ciążach coś takiego się nie pojawiło. Jeśli chodzi o mieszkanie to ma 60m2 plus dwa balkony o łącznej powierzchni ponad 11m2 i komórka, garaż także spoko. Specjalnie tak ucelowaliśmy, aby już na stałe mieszkać z całą rodziną z perspektywą pojawienia się kolejnych dzieci. Z kuchnią jest ciężko, bo kuchnia jest najdroższa w całym mieszkaniu i szukamy optymalnego złotego środka. IKEA jest jakimś wyborem, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy do końca, bierzemy jeszcze pod uwagę meble na zamówienie.

Mama_m również musisz wypoczywać. Plamienia są groźne, wiem coś o tym. Ale myślę, że po prostu zarodek się zagnieżdża, lepiej dmuchać na zimne. Jeśli chodzi o usg, już miałam robione dwa razy w ciągu ostatnich 2 tygodni, nie jest dobrze tak często powtarzać, bo te fale powodują skoki temperatur w zarodku. Ja też chciałabym nic nie mówić do końca 12 tygodnia, ale niestety obawiam się, że rzygi mnie zdradzą.... Albo brzuch, bo dość szybko mi wyskoczył. Jak leżę na płasko mam delikatny wzgórek.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę jeszcze raz:)
    Leela, widzę że też jesteś z Wawy. Weszłam na Wasz wątek z nudów, bo u nas ostatnio trochę cicho. Widzę, że szukasz kuchni. Jakbyś potrzebowała kontaktu do dobrego i niedrogiego wykończenia kuchni to mam dobry kontakt. Też niedawno wykańczałam deweloperskie.. W razie czego pisz na priv, bo nie odwiedzam Was zbyt często tutaj, mogę nie zauważyć posta

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Senior Member Awatar andzia1712
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-06-16 zobacz kalendarz
    Data
    16-06-2016
    Hej witam się i ja, w zeszłym tygodniu zrobiłam test i pojawiły się dwie kreski na wizytę planuję iść w przyszłym tygodniu, to jest moja druga ciąża, mam już roczną córeczkę Tosię witam wszystkie mamusie

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    andzia1712 witaj Gratuluję dwóch kreseczek Na kiedy bedziesz miała prawdopodobnie termin?

Ja dzis bylam u gina bo zlapalam jakies zapalenie mam przepisane globulki i krem. Na USG jeszcze nic nie widać, dzis 4t4d, wiec ma prawo. Skierowal mnie na bete i tyle. Mam nadzieję, że globulki sa bezpieczne dla dzidzi. Wyniki Bety beda za godzine. Juz nie moge sie doczekac!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów